Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19464

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
gyerekek...hogy ez a full vak Molina gólt rúgjon a vb-n..... én kérek elnézést.

Vak tyúk is talál szemet. :)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19463

gyerekek...hogy ez a full vak Molina gólt rúgjon a vb-n..... én kérek elnézést.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19462

Majd Mendes tudja. Úgyis az lesz, amit ő akar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19461

SzabiBali beküldte:
Jajj csak az ne. Tele van a vilag fiatal, nagy potenciálú, olcsó játékosokkal, miért Ünalt kell hozni? Szerintem Camellót hozzuk vissza a Rayoból. Nagyon jól játszik, jobban mint Ünal. Szerintem Cunha, Felix, Felipeből kapott pénzt be kell fektetni egy teljesen új projektbe, és venni abból a 200 millióból fiatal tehetségeket, es elkezdeni epíteni az új aranygeneraciót, mint anno 13-14-ben.

Nem lesz itt semmiféle jövő építgetés (pont a fiatalabbaktól próbálunk megszabadulni, pl. Félix, Cunha, stb.), itt csak hiányzó posztoknál keletkezett "lyukat" próbáljuk valamivel-valakikkel "bekátyúzni". Simeone csak a mának él, a jövő nem érdekli. Igaza is van, saját szemszögéből, ő most kapja feltétel nélkül a hatalmas fizetést, ebből következik, hogy csak a ma problémája érdekli, nem a jövőépítésen van a fókusza. "Utánam az özönvíz" - ahogy a mondás tartja.
Pont ezért kellene már most elbúcsúzni a mestertől, és olyan edzőt idehozni, aki pár éven belül képes egy jövőbeli ütőképes csapatot összehozni a fiatalokból, mert a klub érdeke hosszabbtávon ezt kívánja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19460

Jajj csak az ne. Tele van a vilag fiatal, nagy potenciálú, olcsó játékosokkal, miért Ünalt kell hozni? Szerintem Camellót hozzuk vissza a Rayoból. Nagyon jól játszik, jobban mint Ünal. Szerintem Cunha, Felix, Felipeből kapott pénzt be kell fektetni egy teljesen új projektbe, és venni abból a 200 millióból fiatal tehetségeket, es elkezdeni epíteni az új aranygeneraciót, mint anno 13-14-ben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19459

Cunha helyére ENes Ünal érkezhet.Ő már régebben is képben volt.Olyat is olvastam hogy Samuel Lino ideje korán visszarendelik a Valenciából...(ha van ilyen hogy "visszarendelhetik")
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19458

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Más. Filipe Luis Madridban járt:

www.instagram.com/reel/Cl4DxGIj908/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19457

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Felix helyzetéről annyit írtak, hogy borzalmas a kapcsolata Simeonéval... ezen szerintem itt mi nem csodálkozunk.

Nem.

sportal.blikk.hu/vb-2022/az-atletico-mad.../2022120708303253723

Mendes kezében van minden... (Ezen sem lepődünk meg szerintem).

Mendesnek kell jutalék, úgyhogy innentől kezdve 100% a váltás. Tigre maradni akart, mégis elvitte tőlünk.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19456

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Dicstelen véget ért az Uruk vb-je. Mondjuk tény, ami tény. Legalább így kellett volna hajtaniuk a másik két meccsen is, mint Ghana ellen.
Apropó, remélem Gimenez nem vesz részt a bírók meglincselésében. Nehogy eltiltsák még itt nekünk. Alaposan letámadta az egész csapat.

Igaz, hogy Cavani leverte a VAR monitort? :lol:

Úgy kiütötte, hogy szerintem a pali simán lehetett volna bokszoló vagy ketrecharcos is, ha nem focistának áll. :lol:
Lehet, hogy bunkóság, de én szeretem az ilyeneket. Senki nem vádolhatja Őket azzal, hogy nem akartak ezen a vb-n bizonyítani. Ettől függetlenül ez még nem menti fel Őket a 2 meccsen mutatott híg fos játékért.

Meg azután az első két meccs után bírózni, meg megye 2 stílusban viselkedni?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19455

Felix az Aston Villához van nagyon közel. Cunha tulajdonképpen napokon belül a Wolves játékosa lesz. Felix helyzetéről annyit írtak, hogy borzalmas a kapcsolata Simeonéval... ezen szerintem itt mi nem csodálkozunk. És teljesen biztos, hogy távozni fog, hacsak egy nagy csavar nem történik. (Na, ez a csavar kizárásos alapon szerintem csakis Simeone távozását jelentheti.) Mendes kezében van minden... (Ezen sem lepődünk meg szerintem).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19454

Azt olvasgatom, hogy a Jakub Kiwior érkezhet középső védőnek, és ha Felipe helyére jönne, az azért nem lenne rossz 'csere'. Bár több nagy csapat is akarja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19453

Gondolom úgy volt, hogy vagy ő, vagy Cholo.... és természetesen a kérdést felesleges is felrakni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19452

SzabiBali beküldte:
Felix addig a Portugálok egyik legjobb játékosa. Fantasztikusan jatszik a vb-n. Nagyon reménykedek, hogy nem adjuk el, és sikerül beépíteni rendesen, mert mocsok jó játékos. De lehet, már le kell mondanom róla...

Kb. tény, hogy megy. És szinte biztos, hogy a télen. Legfeljebb ebben van némi bizonytalanság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19451

Felix addig a Portugálok egyik legjobb játékosa. Fantasztikusan jatszik a vb-n. Nagyon reménykedek, hogy nem adjuk el, és sikerül beépíteni rendesen, mert mocsok jó játékos. De lehet, már le kell mondanom róla...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19450

Borzalmas meccs volt. Nem érdemeltek mást a spanyolok se sajnos. Marokkó nagyon szervezett. Szép focira nem képesek, de a szervezettség és a néhány minőségi játékos, meg az elszántság viszi Őket előre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19449

Közben a Spanyolok szopás kapujában
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19448

Atletitom beküldte:
biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Dicstelen véget ért az Uruk vb-je. Mondjuk tény ami tény. Legalább így kellett volna hajtaniuk a másik két meccsen is mint Ghana ellen.
Apropó remélem Gimenez nem vesz részt a bírók meglincselésében. Nehogy eltiltsák még itt nekünk. Alaposan letámadta az egész csapat.

Igaz, hogy Cavani leverte a VAR monitort? :lol:

Úgy kiütötte hogy szerintem a pali simán lehetett volna bokszoló vagy ketrecharcos is ha nem focistának áll. :lol:
Lehet hogy bunkóság de én szeretem az ilyeneket. Senki nem vádolhatja Őket hogy nem akartak ezen a vb-n bizonyítani. Ettől függetlenül ez még nem menti fel Őket a 2 meccsen mutatott híg fos játékért.

Keringett egy rövid Twitter video a neten, amin Gimenez úgy tarkón könyököl egy FIFA alkalmazottat, hogy az azt sem tudja hol van. Szerintem ezért valamilyen retorzió biztosan lesz. Más, nekem ebből az Uru csapatból Pellistri játéka kifejezetten tetszett, és mivel a MU-ban nem játszik, szerintam mozdítható lenne, még akár kölcsönben is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19447

Tegyünk oda egy RRRR betűt még nyomorult nevébe :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19446

Bezzeg ha itt lenne Richalison. Ő se biztos hogy varázsolna a vb-n Mert Cholo belőle is egy impotens box-box játékost faragott volna :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19445

Amúgy Cunha előtt Vlahovic és Richalison nevét is lehetett hallani. Azért tegyük a szívünkre a kezünk. Cunha hol vanegy szint ezekkel? Sose lesz. Ha ott lenne a vb-n is max annyit szerepelne mint Correa az argentínoknál. Egyszerűen nem az a szint pali. Na persze ha Simeone mellé állt volna és felépíti lehetett volna jó játékos nálunk is de attól jelenleg messze van nagyon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19444

Minél olcsóbban fogunk igazolni. És szezon közepe van. Ilyenkor nagyon jó játékost szinte lehetetlen szerződtetni. Nem vagyunk versenyben nagy trófeákért és most nem tudnék olyan nagy neveket mondani akiknek nagyon rossz helyük van és ennyire mennének a csapatuktól.
Talán Gakpot lehetne mozdítani. Neki előrelépést jelentenénk (már ami a klubbot illeti persze) de nem lenne rá pénz úgysem és a fél világ akarja már.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19443

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Dicstelen véget ért az Uruk vb-je. Mondjuk tény, ami tény. Legalább így kellett volna hajtaniuk a másik két meccsen is, mint Ghana ellen.
Apropó, remélem Gimenez nem vesz részt a bírók meglincselésében. Nehogy eltiltsák még itt nekünk. Alaposan letámadta az egész csapat.

Igaz, hogy Cavani leverte a VAR monitort? :lol:

Úgy kiütötte, hogy szerintem a pali simán lehetett volna bokszoló vagy ketrecharcos is, ha nem focistának áll. :lol:
Lehet, hogy bunkóság, de én szeretem az ilyeneket. Senki nem vádolhatja Őket azzal, hogy nem akartak ezen a vb-n bizonyítani. Ettől függetlenül ez még nem menti fel Őket a 2 meccsen mutatott híg fos játékért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19442

Szépen összefoglaltad Manolo.Nem gondolnám hogy az impotens vezetőség nagy neveket durrantana... A transfermarkton sem igen találok semmit. Marcus Thuram és Söyüncün kívül. Viszont Carrascot látom a Man United és a Newcastle Unitednél, Felixet a PSG, Cunha és Felipe a Wolweshez ...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19441

Manolo beküldte:
SzabiBali beküldte:
Na jelenleg úgy állunk, hogy Felix, Cunha és Felipe mennek télen. Helyettük pedig jönni fog egy csatár, és egy védő is.

Most ha Felipét nem nézzük, aki valóban már idős és kilóg a csapatból, persze a jóval fiatalabb Hermoso is, de mindegy, akkor két fiatalt veszítünk el, akiknek már rég kulcsjátékosnak kéne lenniük, Félix és Cunha.
Mondjuk most mondhatnám, hogy borítékolható volt a bukásuk, vagy pontosabban, az idejövetelük körülményeibe bele volt kódolva a bukás nagy valószínűségű esélye.
Félix egy félszezonnyi benficás élcsapatos tapasztalattal lett, eddig csak igazi csúcssztárokért kiadott csillagászati összegért leigazolva (hajmeresztő ötlet volt), egész fiatalon hatalmas terhet rakva a vállára. Még ha meg is lenne benne a tehetség arra, hogy világsztár váljon belőle, ami eddig nem derült ki, azt biztos nem egy full-defenzív, anti-kreatív csapatban fogja tudni megmutatni, ahol már az első percektől teljesítmény-kényszer és kíméletlen ellenfelek darálója várt rá már az első percektől. Egy ilyen fiatal és talán tehetséges játékost fokozatosan fel kellett volna építenie az edzőnek, de Simeone erre képtelen manapság, csak a kész érett labdarúgókkal tud valamit kezdeni. Valószínűleg hatalmas bukóval adjuk majd tovább. "Szenzációs" ötlet volt ennyi pénzt kiadni érte.
Cunha meg még szintén viszonylag fiatalon, utolsó pillanatban "Last-minute"-akcióban került hozzánk a meghiúsult Vlahovics-üzlet helyett a szerb csatár pótlására. Úgy igazoltuk le a brazilt, hogy tudva levő volt, a tehetsége mellett, egy borzalmasan kezelhetetlen játékos volt addig. A régi Simeone, aki Diego Costát is meg tudta valamennyire szelídíteni, mostanra elvesztette emberfeletti motiváló képességét a játékosok szemében, és szerintem, nagyon kevés lehetőséget adva Cunhának, hamar lemondott róla a mester. Ezzel is gyarapítva az rossz üzletek számát, ami a régi, még Simeone előtti korszak jellemzői voltak, de sajna azok az idők mostanában visszatértek.
Nem tudom ki az a védő és csatár, akit igazolni szándékozunk helyettük, de már előre félek.

Én is félek tőle. De baszki remélem visszatérünk a régi korszakhoz, amikor 18-22 éveseket igazoltunk. Bar kölcsönbe van egy Lino, Riquelme, Camello hármas, akik nagyon meggyőzőek. Remélen kapni fognak lehetőséget a jövőben. Bár egy Abel Ruiz-Scalvini duót szívesen elhoznék Felipe és Cunha helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19440

SzabiBali beküldte:
Na jelenleg úgy állunk, hogy Felix, Cunha és Felipe mennek télen. Helyettük pedig jönni fog egy csatár, és egy védő is.

Most ha Felipét nem nézzük, aki valóban már idős és kilóg a csapatból, persze a jóval fiatalabb Hermoso is, de mindegy, akkor két fiatalt veszítünk el, akiknek már rég kulcsjátékosnak kéne lenniük, Félix és Cunha.
Mondjuk most mondhatnám, hogy borítékolható volt a bukásuk, vagy pontosabban, az idejövetelük körülményeibe bele volt kódolva a bukás nagy valószínűségű esélye.
Félix egy félszezonnyi benficás élcsapatos tapasztalattal lett, eddig csak igazi csúcssztárokért kiadott csillagászati összegért leigazolva (hajmeresztő ötlet volt), egész fiatalon hatalmas terhet rakva a vállára. Még ha meg is lenne benne a tehetség arra, hogy világsztár váljon belőle, ami eddig nem derült ki, azt biztos nem egy full-defenzív, anti-kreatív csapatban fogja tudni megmutatni, ahol már az első percektől teljesítmény-kényszer és kíméletlen ellenfelek darálója várt rá már az első percektől. Egy ilyen fiatal és talán tehetséges játékost fokozatosan fel kellett volna építenie az edzőnek, de Simeone erre képtelen manapság, csak a kész érett labdarúgókkal tud valamit kezdeni. Valószínűleg hatalmas bukóval adjuk majd tovább. "Szenzációs" ötlet volt ennyi pénzt kiadni érte.
Cunha meg még szintén viszonylag fiatalon, utolsó pillanatban "Last-minute"-akcióban került hozzánk a meghiúsult Vlahovics-üzlet helyett a szerb csatár pótlására. Úgy igazoltuk le a brazilt, hogy tudva levő volt, a tehetsége mellett, egy borzalmasan kezelhetetlen játékos volt addig. A régi Simeone, aki Diego Costát is meg tudta valamennyire szelídíteni, mostanra elvesztette emberfeletti motiváló képességét a játékosok szemében, és szerintem, nagyon kevés lehetőséget adva Cunhának, hamar lemondott róla a mester. Ezzel is gyarapítva az rossz üzletek számát, ami a régi, még Simeone előtti korszak jellemzői voltak, de sajna azok az idők mostanában visszatértek.
Nem tudom ki az a védő és csatár, akit igazolni szándékozunk helyettük, de már előre félek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19439

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Dicstelen véget ért az Uruk vb-je. Mondjuk tény ami tény. Legalább így kellett volna hajtaniuk a másik két meccsen is mint Ghana ellen.
Apropó remélem Gimenez nem vesz részt a bírók meglincselésében. Nehogy eltiltsák még itt nekünk. Alaposan letámadta az egész csapat.

Igaz, hogy Cavani leverte a VAR monitort? :lol:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19438

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Apropó, a vb-n volt az a szép kép (talán Sebi akár be is tudja tenni, ha látja valahol érdekesség gyanánt), hogy Cholo egy csomó sztár közt ült a lelátón: Carlos, Kaka, Ronaldo, Wenger, stb.

Nem is tudtam, hogy kinn van homokot rúgni. Nem találkoztam a fotóval.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19437

Na jelenleg úgy állunk, hogy Felix, Cunha és Felipe mennek télen. Helyettük pedig jönni fog egy csatár, és egy védő is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19436

Apropó, a vb-n volt az a szép kép (talán Sebi akár be is tudja tenni, ha látja valahol érdekesség gyanánt), hogy Cholo egy csomó sztár közt ült a lelátón: Carlos, Kaka, Ronaldo, Wenger, stb. Amikor láttam, az volt az első gondolatom, hogy Simeone valóban akkora ikon játékosként és edzőként is, hogy díszvendégként jelen legyen a vb-n egy csomó nagy név mellett. Aztán megint az jutott eszembe, hogy nem képes belátni egy ilyen ember, akinek a labdarúgás az élete, hogy mekkora szarba vezeti a csapatot. Tudom, tudom... Sok pénzt kap, legenda, stb., de azért csak érzi mélyen legbelül Ő is, hogy marhára nem tud jelenleg segíteni a csapatnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19435

Hajpa-yes beküldte:
Pont az említett két játékost kellene legjobban megtartani! Teljesen érthetetlen az egész.

Nem csodálnám, ha Oblak is elhúzna, ha ég a ház. Molinával meg De Paullal együtt. Akinek van ázsiója normális csapatba menni, az a szezon végén menekülni fog, ha pénzügyi gondjaink vannak és nem fejlődünk hanem gyengülünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.