Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19939

Az nem Allison volt, az Karius volt Allisonnak maszkírozva!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19938

Attól még, hogy tudom, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, még bízom! Szoktam néha negatív is lenni, de azért nem ennyire, mint ami itt megy néha. Nekünk azért van egy Oblakunk, aki szerencsére nem egy Allison, akinek a közreműködése nélkül alighanem még nyílt lenne a Liverpool-ratyik továbbjutás kérdése. Aki látta a spanyol-kupa meccset ellenük, láthatta, hogy nincs akkora különbség a két csapat között, sőt... Még vezettünk, amikor elmaradt egy piros odaát, plusz jött ugye a szokásos piros nálunk, amikor bajban voltak. Én inkább tartok a bírótól, mint a ratyiktól.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19937

Bálint. Induljunk ki a legrosszabból és örömködjünk, ha ránk cáfolnak. De te is tudod, hogy beállunk védekezni, aztán majd lesz valami...Én nem bízom már a csapatban. Pláne látván a Reált hétről-hétre. Nem voltam én mindíg ilyen, csak kb 4 éve....folyamatosan...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19936

Belőlem a jövőre nézve is elillant mindenféle kétely, Witsel hosszabbított 2024-ig, mi bajunk lehet? Alakul ez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19935

Ezt szeretem, amikor így süt belőletek a hit, és a bizalom! Olyan jó, amikor ilyen pozitív dolgokat olvasok. :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19934

Persze a Real is foghat ki egy szar napot, csak akkor nekünk viszont egy jó napot kell kifogni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19933

Hajpa-yes beküldte:
Leírom mi lesz a hétvégén: Kezdjük a meccset Griezmannal és talán Moratával elől. Középen talán Koke-DePaul-Kondogbia-és Llorente vagy Carrasco. Beállítjuk a buszt a kapu elé. Lesz a buziknak kb 68-32 a labdabirtoklásuk, és mi várjuk majd a kontra lehetőségeket. De nemigen lesz majd, így ezek szépen lassan lefociznak bennünket, majd a 25-30. perc magasságában meg is lövik az első góljukat. Ezek után elkezdünk feljebb tolódni és megpróbálni támadni is. Na ekkor fogjuk kapni a másodikat, még a félidő előtt. A második félidőben bejön Correa és Depay, de a közepe felé kapunk még egyet.....aztán vége...3-0. Vehetitek is a tippemnek. Esélyünk akármire is csak akkor lehetne, ha húzna Cholo valami váratlant...Mondjuk nekik esnénk, mint a szúnyograj a szukutlan pecásnak. De erre nem tennék sok pénzt...pláne Choloval a padon.

Lehet, hogy így lesz, de ha nem, és nekik esünk, és akár vezetünk is, akkor sem fogunk érni semmit, mentálisan sokkal jobb állapotban vannak (ld. a mi legutóbbi kupameccsünket vagy a Real mostani BL-meccsét), legkésőbb a hajrában felőrölnek minket, aztán rúgnak vagy 2-3 gólt nekünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19932

Leírom mi lesz a hétvégén: Kezdjük a meccset Griezmannal és talán Moratával elől. Középen talán Koke-DePaul-Kondogbia-és Llorente vagy Carrasco. Beállítjuk a buszt a kapu elé. Lesz a buziknak kb 68-32 a labdabirtoklásuk, és mi várjuk majd a kontra lehetőségeket. De nemigen lesz majd, így ezek szépen lassan lefociznak bennünket, majd a 25-30. perc magasságában meg is lövik az első góljukat. Ezek után elkezdünk feljebb tolódni és megpróbálni támadni is. Na ekkor fogjuk kapni a másodikat, még a félidő előtt. A második félidőben bejön Correa és Depay, de a közepe felé kapunk még egyet.....aztán vége...3-0. Vehetitek is a tippemnek. Esélyünk akármire is csak akkor lehetne, ha húzna Cholo valami váratlant...Mondjuk nekik esnénk, mint a szúnyograj a szukutlan pecásnak. De erre nem tennék sok pénzt...pláne Choloval a padon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19931

gassifoot beküldte:
Fiaskó helyett... erődemonstráció (fcl-rm)
Mit akarunk mi?

Ne adjunk nekik négy gólt. Szerintem itt nem erődemonstráció ment, hanem iszonyú mennyiségű bénázás mindkét oldalon; főleg az első félidőben rengeteg csúszkálás, labdaeladás, volt a két kapushiba, aztán a második félidőben Militaora kb. 8 védő jutott, és egyik se tudta lereagálni azt a rém egyszerű beadást, egy megpattanó lövés, és amikor a Liverpool már teljesen kinyílt, akkor eladtak egy labdát a félpályán és 3 az 1 ellen kaptak még egyet. Ezek után csak alibizés ment, én azt láttam, hogy verhető ez a Madrid, csak nem szabad a 90 perc során kiengedni, mert ha hibázol, akkor kegyetlenül büntetnek. (Aztán lehet, hogy csak a túlzott optimizmus szól belőlem.)

A Barcelona ügyhöz meg annyit, hogy ezért a 42 csapatból 40-nek megvonnák a licenszét és legfeljebb a harmadosztályból indulhatnának, de ennek a kettőnek akkora protekciója van, hogy ha önként bejelentenék, hogy csalnak, akkor sem történne velük semmi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19930

Fiaskó helyett... erődemonstráció (fcl-rm)
Mit akarunk mi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19929

Aki nemzetközi szinten nem ér el semmit, annak esélye nincs semmire.
Ezt ki találta ki?
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19928

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Manolo: abszolút igaz, semmi értelme.

Ellenben:
sportal.blikk.hu/labdarugas/nemzetkozi/l.../2023022020543696780
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19927

biashead beküldte:
Így mi értelme van a La Ligának? Ha bérkeret van, aminek semmi értelme, a két divatcsapat a La Liga összbérkeretének a felét elviheti a játékosai bérére, a harmadik Atletico is csak az övék felét, és a többi többi másfél tucat spanyol csapat meg csak a maradékot. És még csodálkozik valaki, hogy kétcsapatos, esetleg három az egész bajnokság, ezért tökre nincs versengés a La Ligában, csak ezen csapatok között. Most nem akarok az angol bajnoksággal példálózni, de ott azért a "Big Six" is kezd kibővülni újabb csapatokkal, ezért is izgalmasabb, színvonalasabb és jobb is a bajnokságuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19924

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19819

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
balint18 beküldte:
Hogy egy kicsit felborzoljam a kedélyeket a fórumon: 4 évvel ezelőtt felajánlották Victor Osimhent a klubnak, csak a sportigazgató nem találta megfelelőnek. Most éppenséggel bajnoki címig repíti a Napolit, 20 meccsen 15 gólja és 4 gólpassza van, és 70 millió euró a becsült ára. Van egy hasonló sztori Bruno Guimaraesről is, hogy a brazil bajnokságból egyből jöhetett volna ide, csak szintén nem tetszett a sportigazgatónak. Mondanom sem kell, hogy azóta 60 milliót ér és az egyik legjobb középpályás az angol ligában. Kérdem én: biztos, hogy az edzővel van baj? (Még van egy pár hasonló sztori.)

Mesélj még. Agyam eldobom... Ki a sportigazgatónk? Utoljára Caminerót tudtam, az se ma volt.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19807

Katyvasz.
Ott fönt olyan hülyék, hogy borzalom.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19806

Nálunk a vezetőség és a vezetőedző mellett a sportigazgató is egy "jó madzag simlis". Az általatok megemlített baklövéses átigazolási sztorik mellett meg kell említeni a legújabb gyöngyszemeket:
- Kellet volna nekünk most egy gólerős befejező csatár, erre idehoz(nak) Griezmann helyére-mellé egy második second strikert, Depayt. Logikus.
- Kellett még egy középhátvéd a csapatba (Felipe elment, Gímenez és Savic sérülékeny, utóbbi még ráadásul idegileg is kivan: rövid időn belül, második meccsén is kiállíttatta magát, Hermoso meg rendkívül instabil, bakigép, bár most mintha jobb oldalát mutatta volna.) Szóval logikus, hogy inkább egy csere jobbhátvédet hozzunk Molina mellé-helyére Doherty személyében. Agyrém!

"Jól" befoltoztuk a lyukakat a csapatban, szenzációs! Ha Oblak elmenne, hozzunk helyette egy csere védekező középpályást, mert így "logikus".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19805

Guimaresre emlékszem, talán helyettünk először egy francia csapathoz ment. Biztos jobb a vezetőségnek veteránokat venni fiatal tehetséges, de még nem fix sztár jelöltek helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19804

És azt tudtátok, hogy a Manchester United egyik ragyogó fiatalja, Alejandro Garnacho a mi akadémiánkba kezdte, csak elengedtük? Most a keretbe igazán elférne ez a srác! ....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19803

Hogy egy kicsit felborzoljam a kedélyeket a fórumon: 4 évvel ezelőtt felajánlották Victor Osimhent a klubnak, csak a sportigazgató nem találta megfelelőnek. Most éppenséggel bajnoki címig repíti a Napolit, 20 meccsen 15 gólja és 4 gólpassza van, és 70 millió euró a becsült ára. Van egy hasonló sztori Bruno Guimaraesről is, hogy a brazil bajnokságból egyből jöhetett volna ide, csak szintén nem tetszett a sportigazgatónak. Mondanom sem kell, hogy azóta 60 milliót ér és az egyik legjobb középpályás az angol ligában. Kérdem én: biztos, hogy az edzővel van baj? (Még van egy pár hasonló sztori.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19802

Ákos beküldte:
rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/10/04...nham-premier-league/
No hát ez a játékos a mi újabb nagy fogásunk
Padra kellett ember nem a kezdőbe. Ez a nyilatkozat meg inkább Conte emberi mivoltáról állít ki egy szép képet. (Egy hulladék)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19800

Ez beszarás azért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19798

rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/10/04...nham-premier-league/
No hát ez a játékos a mi újabb nagy fogásunk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19797

Ez az, hogy nekünk a játékos megfigyelőink mi a bánatot csinálnak????

Felipe végre lelépett!
CB, ugye?
Hozunk helyette egy 30 fölötti RB-t. Mi csinálnak ezek, de tényleg???
Godinékat ezért küldtük el anno. Máig nem értem azt sem.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19796

Rohadt jól csinálja a Benfica és a Portó is!! Itt egy új edzővel új csapatot kell építeni. Talán ezért sincs most már épkézláb igazolás.(Mert nyáron váltás lesz.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19795

Évek óta ez megy. Általában a kiöregedő félben lévő, senkinek nem kellő, diszkont áron megszerezhető játékosokat kapjuk a pofánkba, akiknek a döntő többsége hamar be is bizonyítja, hogy alkalmatlan a feladatra. Rosszul vagyok ezektől a szerencsehuszároktól, akiket valahogy mindig megtalálunk. Valahol persze érthető, mert az angol csapatokkal lehetetlen versenyezni. Brutális pénzeket költenek. Ahogy feltűnik egy komolyabb játékos, eszement zsetont fizetnek érte. Azt mondjuk nem értem, hogy a portugálok milyen titkot ismernek, akármennyi játékosukat viszik el, vagy kinevelnek a helyükre újabb tehetséget, vagy előkaparnak Dél-Amerikából egyet aprópénzért, akiket aztán milliárdokért adnak tovább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19794

Az az igazság, hogy ezek az igazolások nem éppen a jövő csapatának építéséről szólnak. Nekem egy kicsit kapkodva lyukfoltozgatásnak tűnnek. És középhátvéd még mindig nem érkezett. Úgy az amúgy ép eszem ezt nem tudja felfogni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19793

Most olvasom, hogy Carrasco szóba jött a Man Unitednél, illetve Saúl átigazolása a Valenciába. De nagy valószínűséggel max. a nyáron történnek meg a tarnsferek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19792

Ezzel Takosz sokan így vagyunk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hónapja #19791

Kis Simeone (Giuliano) nagy cimborája, az utánpótlás csapatban mindketten nagyon mentek. Giuliano a Zaragozához került kölcsön, míg Carlos Martin max. epizód szerepet kap itt, de pl. a kupában duplázott az egyik meccsen. Én személy szerint sokkal inkább látnék egy ilyen fiatalított csapatot, akár kicsit hátrébb is a tabellán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.