Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 11 hónapja 1 hete #20253

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
20230417 El Míster - Julien Lopetegui (#VAMOS HD)

https://mega.nz/file/12xx0Rgb#cSM5qN9wfXXxLG-kA9rmZtHP28BHH7G3pmFiXwQCFbY

Volt atleticósokért érdemes megnézni ezt a félórás dokfilmet Lopetegui jelenlegi csapatáról.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 11 hónapja 3 hete #20199

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 11 hónapja 3 hete #20198

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Nézi valaki még rajtam kívül a Girona-Buznyák meccset?? 82. perc: 4-1 a Gironának... Emberek. A pirosak csúsznak-másznak, harcolnak, felszántják a pályát... Nincsenek megilletődve. Nem beszari a taktika, és a blancók nem is találnak rajtuk fogást. Ez a Castellenos meg négyet vert...beszarás. Közben 4-2,... remélem nem fáradnak el.

Én néztem. A félidőben láttam meg a 2:1-et és ott ragadtam. Kb. 80 éve nem vert egyetlen játékos sem a bajnokságban ennyit a buziknak. Jár a kalapemelés, még ha nem is bírom a Zsinórát.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 11 hónapja 3 hete #20178

Nézi valaki még rajtam kívül a Girona-Buznyák meccset?? 82. perc: 4-1 a Gironának... Emberek. A pirosak csúsznak-másznak, harcolnak, felszántják a pályát... Nincsenek megilletődve. Nem beszari a taktika, és a blancók nem is találnak rajtuk fogást. Ez a Castellenos meg négyet vert...beszarás. Közben 4-2,... remélem nem fáradnak el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 11 hónapja 3 hete #20177

A Főoldali cikkhez (12 ellen nehéz) csak annyit, hogy évek óta ez megy sajnos. És már tényleg szinte nem is háborodik fel az ember.
Mondtam is konkrétan meccs közben, hogy ez a túl oldalon vagy a realnál 100%, hogy 11-es!
AÚPA
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hete #20123

Hajpa-yes beküldte:
Fel akartam rakni a képet, de valamiért nem sikerült. Szóval, az este találtam egy friss táblázatot rajta Simeonéval és az edzők keresetével.
Simeone 30. Következő Guardiola 20 misivel..., Klopp 16-al, Potter 12, Allegri és Tuchel 11..., és így tovább lefelé...... Ancelotti is csak 10-et kap, ha minden igaz. (Közben Potter már tiplizett.)
Szóval...ez rengeteg... Tehát még az arab finanszírozású klubok se fizetik az edzőjüknek max. csak a felét illetve "picivel" többet, akik stabil lábakon állnak. Folyamatosan nyarvognak a klubnál hogy nincs pénz erre, és nincs pénz arra, de ami a legfőbb játékosokra sem. Szóval az is hülye, aki ennyi pénzt kiad egy edzőnek. Még megérteném, ha a Reál Madrid lenne vagy a Bayern, mert ők minden évben nyernek valamit. Kupa, bajnokság, egyéb... Véleményem szerint hogy a BL csoportkörből még csak tovább se jussunk (pláne egy simán gyenge csoportból), és a bajnoki címtől már a bajnokság felénél elköszönhettünk, ahhoz meg jócskán túlfizetés van. Nyilván teljesen hülye lenne elmenni. Rendben, hogy felvirágoztatta a klubot. De megyünk is a levesbe vele, 30 misiért..... Szóval, ez rengeteg és belerokkan a klub... Pláne, hogy teljesítmény se nagyon van... A covid utáni bajnoki címünk a világ nyolcadik csodája volt... Na, most lesz megint lehet egy bronzunk..., kullogunk a két Latabár után... Nyáron megint nem veszünk senkit mert nincs rá keret,... majd hozunk megint ingyért pár játékost.

Szerintem jól összefoglaltad a lényeget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hete #20106

Fel akartam rakni a képet, de valamiért nem sikerült. Szóval, az este találtam egy friss táblázatot rajta Simeonéval és az edzők keresetével.
Simeone 30. Következő Guardiola 20 misivel..., Klopp 16-al, Potter 12, Allegri és Tuchel 11..., és így tovább lefelé...... Ancelotti is csak 10-et kap, ha minden igaz. (Közben Potter már tiplizett.)
Szóval...ez rengeteg... Tehát még az arab finanszírozású klubok se fizetik az edzőjüknek max. csak a felét illetve "picivel" többet, akik stabil lábakon állnak. Folyamatosan nyarvognak a klubnál hogy nincs pénz erre, és nincs pénz arra, de ami a legfőbb játékosokra sem. Szóval az is hülye, aki ennyi pénzt kiad egy edzőnek. Még megérteném, ha a Reál Madrid lenne vagy a Bayern, mert ők minden évben nyernek valamit. Kupa, bajnokság, egyéb... Véleményem szerint hogy a BL csoportkörből még csak tovább se jussunk (pláne egy simán gyenge csoportból), és a bajnoki címtől már a bajnokság felénél elköszönhettünk, ahhoz meg jócskán túlfizetés van. Nyilván teljesen hülye lenne elmenni. Rendben, hogy felvirágoztatta a klubot. De megyünk is a levesbe vele, 30 misiért..... Szóval, ez rengeteg és belerokkan a klub... Pláne, hogy teljesítmény se nagyon van... A covid utáni bajnoki címünk a világ nyolcadik csodája volt... Na, most lesz megint lehet egy bronzunk..., kullogunk a két Latabár után... Nyáron megint nem veszünk senkit mert nincs rá keret,... majd hozunk megint ingyért pár játékost.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 2 hete #20103

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Joao Miranda a Metropolitanóban járt:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20081

Én mindig megnézem a meccseinket, játszunk bárhogy is. Ha nem megy a játék, annál inkább nézem. Mindig a csapat mellett. Én nem bántam, hogy eltűntek a negatív hangok, ez az igazi, amikor úgy játszik a csapat, hogy elhallgattatja őket. Remélem sokáig így is lesz! Sokan kérdezik, hogy miért megy most jól, és eddig miért nem ment így? Én nem látok nagy csodát, most játszunk úgy, ahogy tudunk. Végre javult a helyzetkihasználás, és szerencsénk is van végre, de ezekért meg is dolgozunk. Plusz még azt látom, hogy Félix távozása is jót tett, kb. onnantól megy a játék, hogy lelépett. Lehet, elég bomlasztó volt az öltözőben, és ez megszűnt a távozásával. Én nem bánnám, ha végleg megszabadulnánk tőle, még amíg jó pénzt lehet érte kaszálni. Jól megvagyunk nélküle, mint az az eredményeinken is látszik.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20080

Velem is ez a helyzet..leálltam a meccsek követésével egyből jönnek az eredmények. Most a kövi meccset megnézem így hogy élvezhető focit játszunk végre...csak nehogy megint elinduljunk lefelé :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20079

Azért vagyunk 10 meccs óta veretlenek,mert kb.azóta nem nézem a meccseinket. :dry: :( B)
Szívesen. :lol:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20078

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20076

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Oké, örülök a támadó focinak. De teszem azt, odaérünk megint a bronzra, Cholo marad, mindenki lenyugszik. Szerintem elgondolkodott, hogy ha minden úgy folytatódik, ahogy 3-4 meccsel ezelőttig ment, akkor nyáron tényleg tipli lesz, és mi lesz azzal a rengeteg zsével amit havonta zsebre vág? Nekem tök mindegy, hogy ki az edző, felőlem maradhat, de akkor már látja, hogy ezzel a brigáddal lehet ezt így is csinálni. Félek, jön egy vereség, és onnantól megint visszaáll a busszal és az 1-0-ákkal. De ne legyen igazam. A lényeg, nem tudom, örüljek vagy féljek?

Örülj! Az nem árt a szépségednek. :lol:
Visszanézted a meccset?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20075

Inkább örülj, az a tuti! :lol: Már nem emlékszem hol olvastam, de Cholo engedett abból a nagy gigafizetéséből, pontosan nem tudom mennyit, de jó pár millát. Ez is valami... Nem hinném amúgy hogy egy zakó után visszaállna, részben azért, mert szerintem nem nagyon lesz zakó :lol: , másrészt meg tényleg ez a játékunk. Szerény véleményem szerint egyszerű a magyarázat: jobb lett a helyzetkihasználás, és van végre némi szerencsénk is. Az pedig nagyon nem árt! :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 3 hete #20074

Oké, örülök a támadó focinak. De teszem azt, odaérünk megint a bronzra, Cholo marad, mindenki lenyugszik. Szerintem elgondolkodott, hogy ha minden úgy folytatódik, ahogy 3-4 meccsel ezelőttig ment, akkor nyáron tényleg tipli lesz, és mi lesz azzal a rengeteg zsével amit havonta zsebre vág? Nekem tök mindegy, hogy ki az edző, felőlem maradhat, de akkor már látja, hogy ezzel a brigáddal lehet ezt így is csinálni. Félek, jön egy vereség, és onnantól megint visszaáll a busszal és az 1-0-ákkal. De ne legyen igazam. A lényeg, nem tudom, örüljek vagy féljek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hete #20073

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Sajnos a tegnapi meccsről is lemaradtam,de kérdésem azoknak szól akik folyamatában nézték a meccseket és nem sztrájkoltak mint én. Van valami szemmel látható változás a csapatnál? Vagy csak Sinmeone végre elkezdett támadóbb focit játszani? Vagy csak egyszerűen ennyire gyenge csapatokkal játszottunk?

Hajpa, innen kuksizd meg újra:
mega.nz/folder/F6IwGJDB#dTP6WcfZmU_bSVggBoKrbw
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hete #20072

Csabikám, egyszerűen végre úgy játszunk, ahogy tudunk! Sokat javult a helyzetkihasználás, és végre szerencsénk is van. Több játékos nagy formajavulást mutat, Főleg Griezmann és Hermoso játéka javult nagyot. De Koke is hozza a valós tudását. Carrasco még mindig önző, de legalább már kétszer betalált a rengeteg helyzetéből. :lol: Szóval szerintem egyszerűen ennyire jók vagyunk, kár hogy az idény elején becsúszott pár szar eredmény, mert ezzel a formával simán a bajnoki címért küzdhetnénk. De ez van, remélem azért a ratyikat megfogjuk!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hete #20071

Sajnos a tegnapi meccsről is lemaradtam,de kérdésem azoknak szól akik folyamatában nézték a meccseket és nem sztrájkoltak mint én. Van valami szemmel látható változás a csapatnál? Vagy csak Sinmeone végre elkezdett támadóbb focit játszani? Vagy csak egyszerűen ennyire gyenge csapatokkal játszottunk?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hete #20070

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Megint copik a putasevilla, éppen kettővel megy a Getafe otthon. Helyes.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #20049

ATLETibó beküldte:
Ne felejtsétek: U19-es csapatunk a Milán ellen játszik ma 16:00-kor. Sport 1 TV közvetíti (csodák-csodája).



Na ez tök jó, nézni is fogom. Köszi Tibó
Aúpa !!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #20048

Ne felejtsétek: U19-es csapatunk a Milán ellen játszik ma 16:00-kor. Sport 1 TV közvetíti (csodák-csodája).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #20031

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Leyenda Simeone
2023.03.11

(Movistar LaLigaTV HD, 1080p, .TS, 3 GB, 62 mins, approx. 7 mbps)



https://mega.nz/file/HBwXhaoC#FQ0hcXcMakn_Y6o-rLGF-Iq3mvfF4vTyV257G0egCO8
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #20029

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19979

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Barcika éppen ég az Almeria otthonában.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19973

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Eddig jól beszél a Bálint.Egész kultúráltan.De ez a kő-papír-olló az elején???

Kisorsolták, melyik csapat játékosát lógassa ki legközelebb a Frente. :woohoo:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19944

Eddig jól beszél a Bálint.Egész kultúráltan.De ez a kő-papír-olló az elején???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19943

Hajpa-yes beküldte:
Remélem viszed magaddal az "i love you Cholo" kispárnádat is!!!Egyébként milyen jó hogy nem én vagyok az elnök.Megrökönyödtek volna a stúdióban ha kitört volna belőlem ország-világ előtt négy év gyötrelmes fájdalma.És úgy a kamerák előtt járattam volna le magam mikor elküldtem volna Simeonét a bús picsába.
Nem is vitás, jobb, hogy nem mi leszünk ott :lol:
Mindent bele Bálint! Nézünk majd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19942

És szépen beszélj mert kileszel tiltva!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19941

Remélem viszed magaddal az "i love you Cholo" kispárnádat is!!!Egyébként milyen jó hogy nem én vagyok az elnök.Megrökönyödtek volna a stúdióban ha kitört volna belőlem ország-világ előtt négy év gyötrelmes fájdalma.És úgy a kamerák előtt járattam volna le magam mikor elküldtem volna Simeonét a bús picsába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 1 hónapja #19940

Ma este 19:45-kor a Spíler2-n Viva LaLiga, a holnapi derbi beharangozója lesz, szerény személyemmel a fedélzeten. Aki jót akar röhögni rajtam, nézze meg bátran! :lol: :lol: :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.