Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15774

Majd jövőre jönni fog valami értelmes csatár. Cunhat néha feldobnám kezdőbe. Lehet ez a pörgés, és hajtás hiányzik a támadásainkból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15773

NEW-L88 beküldte:
konti! Én is hasonlóan látom a Suarez témát! Az meg hogy idejön fröcsögni egy barca-fogas drukker és Atleti szurkolónak mondja magát na ez a gáz! Az már a kissebbik probléma,hogy még vak és elfogult is! Mikor nyert nekunk Suarez bajnoksagot? Egy Rafa Mir is megrugta volna ezt a golmennyiseget! Egyszeruen nem tudok egy kicsit sem orulni,ha ez a haszontalan a palyan van.


Màjus végéig kell kibírjuk valahogy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15772

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
konti! Én is hasonlóan látom a Suarez témát! Az meg hogy idejön fröcsögni egy barca-fogas drukker és Atleti szurkolónak mondja magát na ez a gáz! Az már a kissebbik probléma,hogy még vak és elfogult is! Mikor nyert nekunk Suarez bajnoksagot? Egy Rafa Mir is megrugta volna ezt a golmennyiseget! Egyszeruen nem tudok egy kicsit sem orulni,ha ez a haszontalan a palyan van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15771

amfan beküldte:
Én emlékszem rá, hogy Griezmann milyen nehezen lendült bele amikor idekerült a Sociból. Hosszú ideig nem talált be, és igen görcsös lett a játéka (mint most). Aztán jött egy Cordóba elleni meccs, ahol két gólt szerzett, az elsőt valami iszonyú mákkal ha jól rémlik. Nem vagyok benne biztos, mert a Frente felőli kapuba rúgta, én meg a másik kapunál voltam. :) Szóval volt szerencsém élőben látni Griezmann első gólját, góljait az Atlétiben, Hajpa mesterrel egyetemben, bár lehet hogy ő nem emlékszik rá a Mahou jótékony hatása miatt. :woohoo: Egy szó mint száz, szerintem most is csak ez kellene, ha betalálna, visszatalálna régi önmagához. Kell neki a türelem, ennyi. Suáreznek szerencséje volt tavaly, mert egy összevert Granada ellen állt be 4-0-nál, arra rúgott még kettőt, és már oda is volt a kezdeti megilletődöttség. Bár lehet hogy ő van annyira profi, hogy totál nem görcsölt volna ha nem talál be az első meccsén. :woohoo: Nálam jobban kevesen voltak ki akkor, amikor idehozták az uruguayit, de engem szép lassan meggyőzött, sosem hittem volna pedig... Griezmann visszahozatala szerintem sem egy bölcs lépés volt, nekem nagyon úgy tűnik, bomlasztólag hatott a csapatra. Nem a személye, hanem az érkezése. Azóta pl Correa sehol sincs, szerintem azért, mert nem érzi biztonságban a helyét. De lehet tévedek, a fene tudja. Sokan vannak jelenleg a csapatban, akinek nincs rend a fejében. Szerintem is sok volt az előző idény, és a nyári EB, Copa pár játékosnak, egyszerűen nem tudták rendesen leereszteni a gőzt, és ennek a rossz hatását láthatjuk most. Szerintem ahogy telik az idő, úgy fogunk egyre jobban belejönni, és nem lesz itt majd gond. Remélem... :cheer:

És tényleg. Akkor is pont ilyen görcsös volt. Lehet amúgy most is a lelátón kellett volna legalább nektek lenni és egyből jöttek volna tőle a gólok. :woohoo:
Azért az biztos, hogy nem felejtett el játszani ha nem is lesz már olyan mint rég ennél sokkal több kell hogy legyen benne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15770

Azaz, jól rémlik a dolog! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15769

Ja 4-2.!!Griezmann 2,Mandzukic,Raul Garcia illetve Ghilas 2
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15768

Hogy a viharba ne emlékeznék komám!Mennyi lett 4-2,vagy 5-2?A Cordobánál valami arab gyerek baszki nem emlékszek a nevére az rugdosta nekünk a gólokat,és itt még Moya védett,Oblak a padon volt.Szerintem én utána nem is voltam azóta mert megszületett a kölök.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15767

Én emlékszem rá, hogy Griezmann milyen nehezen lendült bele amikor idekerült a Sociból. Hosszú ideig nem talált be, és igen görcsös lett a játéka (mint most). Aztán jött egy Cordóba elleni meccs, ahol két gólt szerzett, az elsőt valami iszonyú mákkal ha jól rémlik. Nem vagyok benne biztos, mert a Frente felőli kapuba rúgta, én meg a másik kapunál voltam. :) Szóval volt szerencsém élőben látni Griezmann első gólját, góljait az Atlétiben, Hajpa mesterrel egyetemben, bár lehet hogy ő nem emlékszik rá a Mahou jótékony hatása miatt. :woohoo: Egy szó mint száz, szerintem most is csak ez kellene, ha betalálna, visszatalálna régi önmagához. Kell neki a türelem, ennyi. Suáreznek szerencséje volt tavaly, mert egy összevert Granada ellen állt be 4-0-nál, arra rúgott még kettőt, és már oda is volt a kezdeti megilletődöttség. Bár lehet hogy ő van annyira profi, hogy totál nem görcsölt volna ha nem talál be az első meccsén. :woohoo: Nálam jobban kevesen voltak ki akkor, amikor idehozták az uruguayit, de engem szép lassan meggyőzött, sosem hittem volna pedig... Griezmann visszahozatala szerintem sem egy bölcs lépés volt, nekem nagyon úgy tűnik, bomlasztólag hatott a csapatra. Nem a személye, hanem az érkezése. Azóta pl Correa sehol sincs, szerintem azért, mert nem érzi biztonságban a helyét. De lehet tévedek, a fene tudja. Sokan vannak jelenleg a csapatban, akinek nincs rend a fejében. Szerintem is sok volt az előző idény, és a nyári EB, Copa pár játékosnak, egyszerűen nem tudták rendesen leereszteni a gőzt, és ennek a rossz hatását láthatjuk most. Szerintem ahogy telik az idő, úgy fogunk egyre jobban belejönni, és nem lesz itt majd gond. Remélem... :cheer:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15766

Griezmannt én sem hoztam volna vissza, egyrészt nem volt nagy szükség rá, másrészt szépen ürítette volna Barca malacperselyét, valamint az igazolásaikat se biztos, hogy regisztrálni tudták volna.

Félek valami egyezség született a két csapat között, melyre soha nem derül fény egyszerű halandó számára.

Abban bízok, hogy nem lép pályára a szerződésben meghatározott (50%?) mértékben és szépen vissza lehet tolni a Barcába.
Az se lenne tragédia, ha itt kivirágozna és bajnoki címhez juttatná az Atletit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15765

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Szinte egy igazi Atletico drukker se szimpatizált Suarezzel mielött idejött(Lesszi meg Penaldo utan a legtöbbet őt szidtam én is)a képességeit elkell ismerni 11 győztes gólt rugott tavaly meg plusz még 10-et. Az a tipusu játekos akit akkor szeretsz ha a csapatodban jatszik akarmekkora klasszis is attól még egy tahó! De szerintem ahoz képest honnan jött és hova mindent megtett az Atletico címeréért eddig ha szarul is ment neki akkor is! Most volt pár szarabb meccse nagy ügy... majd kiheveri és jobb lesz már része a tórtenelmünknek nem kell feltetlenül mindenkinek ajnározni de a tiszteletet amit megérdemel megkell neki adni maximálisan!! A nagyobb baj szerintem Griezmann visszavétele volt tartottuk volna inkább meg Saúlt teljesítménye 0 eddig Griezmannak 3 meccsen rég nem az a játekos aki volt 5 eve 2016ban elkéne engedni több lehetőseget adni Cunhanak es a többieknek! A forma hanyatlás elött szerintem 1 dolog van a jáékosaink java része Llorente Carrasco Trippier Koke Suarez Correa stb stb csak letolt egy EB illetve a Dél-Amerikaik egy Copa Americat és még volt olimpia is amin még szerepeltek páran mivel eléggé felborult a foci naptár szerintem pár meccs és belejövünk egyénileg. Az hogy a mester hogy választ taktikát majd a meccsekre az meg már rajta múlik én megnéznék egy 4231 kezdőt Oblak, Hermoso/Lodi, Gimenez, Savic, Tripper, Koke, Kondogbia, Lemar/Depaul, Felix/Griezmann, Llorente/Carrasco, Suarez/Correa kezdőcsapattal és ez a kezdő eleggé varialható is lenne mert nagyon sok játekosunk sok oldalú több poszton akár meccs közbe is tudnanak szerepeket cserélni csere nelkül oda vissza! De majd kiderül Aupa srácok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15764

Atletitom beküldte:
konti23 beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Közben azon röhögök hogy csóri Konti egész évben be sem ír,kerüli a konfliktusokat,erre most beír egy Suarez elleneset,ami meg pont érzékenyen érintett egy másik tagunkat és lassan egy napos adok-kapok megy belőle.De szép emlékeket idéz fel előttem mert egy évvel ezelőtt kb én velem veszekedtek páran ugyan így.Ha jól emlékszem Gyuff nevű tagunk,a többire nem emlékszek.Egyébként Avalastnak címezvén a következő sort:-Van olyan tagunk aki mikor megtudta hogy Suarez érkezik csapatunkhoz,azóta a honlapra se tette fel a lábát.Ő meg is mondta hogy ha jön addig őt nem látjuk,míg itt lesz.Sőt én se szeretem,mert ellenünk folyamatosan gusztustalan volt(talán az a show része a műsornak)....de tény a bajnokság megnyerésében óriási szerepe volt,ez vitathatatlan.Picit erősnek tartom hogy neki köszönhetjük a bajnoki címet,én ezt úgy írnám át hogy neki,Carrasconak,Llorentének és természetesen Oblaknak.NA de majd az Alaves ellen kinyílik végre a gólzsák,bár ha Barcát páholnánk el,az nekem felérne egy BL döntővel,de isten igazából egy Reeál Madrid verés az maga az élvezet lenne.Mert azok most be vannak lelkesedve,látják hogy nálunk akadozik a kerék ....még....NA Aupa Atleti!!!
Nyugi Hajpa fel sem veszem! Mindig rühelltem az ilyen sztorimagazinos divatmajmokat! A "szurkolói" társadalom legalja! Előre félek ha valóban leigazoljuk Szalait akkor mennyi ilyen nyomoroncot fog még idefújni a szél! :cheer:

Elhiszed nekem ha azt mondom már most is van annyi divat a sorainkban akinek fogalma sincs arról hogy mit dumálnak az idősebbek meg a legalább 10-15 (páran még ennél is több) éve aktív szurkolók mondjuk Simaoról meg Hasselbainkról, Pereáról Aragonesről vagy Reyesről? De lehet hogy egyik - másik már a 2 évvel ezelőtti csapatunk sem tudná elmondani akkora nagy Atleticos. És ez nem kortól függ mert akit igazán érdekel a csapat az talyékozódik a múltunkról is. Persze ezek az elemek lennének meg egyszerajd lesznek is akik elsőként mennek tovább ha elmegy a kedvenc játékosuk innen vagy jelentősen esne a csapat szintje. Megnézném ha megint kis-középcsapst lennénk hányan követnék a meccseinket. De igen így van. Ha jön Szalai akkor jönnek az "Én mindig Atleticos voltam című emberek" Ez van. Ezzel jár sajnos az a szint amire kerültünk Simeone alatt
Tudom, kb 5-6 éve már beszédtéma volt, hogy kezdünk eldivatosodni de szerencsére az ilyen emberek gyorsan lekopnak. Nagy félelmünk volt akkor, hogy olyanok leszünk mint a buznyákok meg a kakilányok, tele divattal!
Szerencsére se itt se a facebookon nem tapasztalom, hogy tömegesen jelennének meg az Atleti fanok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15763

konti23 beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Közben azon röhögök hogy csóri Konti egész évben be sem ír,kerüli a konfliktusokat,erre most beír egy Suarez elleneset,ami meg pont érzékenyen érintett egy másik tagunkat és lassan egy napos adok-kapok megy belőle.De szép emlékeket idéz fel előttem mert egy évvel ezelőtt kb én velem veszekedtek páran ugyan így.Ha jól emlékszem Gyuff nevű tagunk,a többire nem emlékszek.Egyébként Avalastnak címezvén a következő sort:-Van olyan tagunk aki mikor megtudta hogy Suarez érkezik csapatunkhoz,azóta a honlapra se tette fel a lábát.Ő meg is mondta hogy ha jön addig őt nem látjuk,míg itt lesz.Sőt én se szeretem,mert ellenünk folyamatosan gusztustalan volt(talán az a show része a műsornak)....de tény a bajnokság megnyerésében óriási szerepe volt,ez vitathatatlan.Picit erősnek tartom hogy neki köszönhetjük a bajnoki címet,én ezt úgy írnám át hogy neki,Carrasconak,Llorentének és természetesen Oblaknak.NA de majd az Alaves ellen kinyílik végre a gólzsák,bár ha Barcát páholnánk el,az nekem felérne egy BL döntővel,de isten igazából egy Reeál Madrid verés az maga az élvezet lenne.Mert azok most be vannak lelkesedve,látják hogy nálunk akadozik a kerék ....még....NA Aupa Atleti!!!
Nyugi Hajpa fel sem veszem! Mindig rühelltem az ilyen sztorimagazinos divatmajmokat! A "szurkolói" társadalom legalja! Előre félek ha valóban leigazoljuk Szalait akkor mennyi ilyen nyomoroncot fog még idefújni a szél! :cheer:

Elhiszed nekem ha azt mondom már most is van annyi divat a sorainkban akinek fogalma sincs arról hogy mit dumálnak az idősebbek meg a legalább 10-15 (páran még ennél is több) éve aktív szurkolók mondjuk Simaoról meg Hasselbainkról, Pereáról Aragonesről vagy Reyesről? De lehet hogy egyik - másik már a 2 évvel ezelőtti csapatunk sem tudná elmondani akkora nagy Atleticos. És ez nem kortól függ mert akit igazán érdekel a csapat az talyékozódik a múltunkról is. Persze ezek az elemek lennének meg egyszerajd lesznek is akik elsőként mennek tovább ha elmegy a kedvenc játékosuk innen vagy jelentősen esne a csapat szintje. Megnézném ha megint kis-középcsapst lennénk hányan követnék a meccseinket. De igen így van. Ha jön Szalai akkor jönnek az "Én mindig Atleticos voltam című emberek" Ez van. Ezzel jár sajnos az a szint amire kerültünk Simeone alatt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15762

Egyébként Sebi igazad van Griezmann vissza jövetele nagyobb gáz volt mint Suarez ide igazolása.De Suárez tett is a dolgokért,és rakott az asztalra valamit...a francia még ezzel adós...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15761

Hajpa-yes beküldte:
Közben azon röhögök hogy csóri Konti egész évben be sem ír,kerüli a konfliktusokat,erre most beír egy Suarez elleneset,ami meg pont érzékenyen érintett egy másik tagunkat és lassan egy napos adok-kapok megy belőle.De szép emlékeket idéz fel előttem mert egy évvel ezelőtt kb én velem veszekedtek páran ugyan így.Ha jól emlékszem Gyuff nevű tagunk,a többire nem emlékszek.Egyébként Avalastnak címezvén a következő sort:-Van olyan tagunk aki mikor megtudta hogy Suarez érkezik csapatunkhoz,azóta a honlapra se tette fel a lábát.Ő meg is mondta hogy ha jön addig őt nem látjuk,míg itt lesz.Sőt én se szeretem,mert ellenünk folyamatosan gusztustalan volt(talán az a show része a műsornak)....de tény a bajnokság megnyerésében óriási szerepe volt,ez vitathatatlan.Picit erősnek tartom hogy neki köszönhetjük a bajnoki címet,én ezt úgy írnám át hogy neki,Carrasconak,Llorentének és természetesen Oblaknak.NA de majd az Alaves ellen kinyílik végre a gólzsák,bár ha Barcát páholnánk el,az nekem felérne egy BL döntővel,de isten igazából egy Reeál Madrid verés az maga az élvezet lenne.Mert azok most be vannak lelkesedve,látják hogy nálunk akadozik a kerék ....még....NA Aupa Atleti!!!
Nyugi Hajpa fel sem veszem! Mindig rühelltem az ilyen sztorimagazinos divatmajmokat! A "szurkolói" társadalom legalja! Előre félek ha valóban leigazoljuk Szalait akkor mennyi ilyen nyomoroncot fog még idefújni a szél! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15760

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Tiszta izgalommal teltek és nem dühöngéssel. Ezt szerettem volna írni. :silly:

Használd a szerkesztés gombot. ;)

Atletitom beküldte:
Amúgy azt itt senki sem írja de én hiányolom a 2014 ben látott rögzített helyzeteinket is. Nincsnek jó szabadrúgásaink...se jó szögleteink vagy csak elvétve..nem presszingelünk annyit mint akkor pedig minden meccsen van labda az ellenfélnél is ha nem is annyit mint anno. Még azt sem tudjuk jól játszani amivel Simeone naggyá tett minket és részben amiatt van, hogy kiismertek az ellenfelek az unalomig. Másrészt azt az elemi támadást sem látom ha elvesztjük a labdát mint anno.

Ezt abszolút adom. Alig van veszélyes rögzített szituációnk, a szögletekből rendszerint mi jövünk ki szarul (jó, hogy ha nem kapunk belőle gólt), semmi veszélyt nem jelentünk már a kapura. A távoli lövések is az Arsenalba költöztek Tomasszal. Saúl, Gabi, Tiago, Falcao, Simao nincsenek már, Griez pedig a barkás küszöbig labdázást játssza.

Van min javítani.


Biztos, hogy én vagyok vak mert Hajpával 20-szor írtátok már be az elmúlt években de én nem találom azt a gombot sosem. Pedig mióta van ez az "új" oldal azóta keresem. Bár telóról pötyögök többnyire. Nem tudom,hogy ez
számít-e :silly: :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15759

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Tiszta izgalommal teltek és nem dühöngéssel. Ezt szerettem volna írni. :silly:

Használd a szerkesztés gombot. ;)

Atletitom beküldte:
Amúgy azt itt senki sem írja de én hiányolom a 2014 ben látott rögzített helyzeteinket is. Nincsnek jó szabadrúgásaink...se jó szögleteink vagy csak elvétve..nem presszingelünk annyit mint akkor pedig minden meccsen van labda az ellenfélnél is ha nem is annyit mint anno. Még azt sem tudjuk jól játszani amivel Simeone naggyá tett minket és részben amiatt van, hogy kiismertek az ellenfelek az unalomig. Másrészt azt az elemi támadást sem látom ha elvesztjük a labdát mint anno.

Ezt abszolút adom. Alig van veszélyes rögzített szituációnk, a szögletekből rendszerint mi jövünk ki szarul (jó, hogy ha nem kapunk belőle gólt), semmi veszélyt nem jelentünk már a kapura. A távoli lövések is az Arsenalba költöztek Tomasszal. Saúl, Gabi, Tiago, Falcao, Simao nincsenek már, Griez pedig a barkás küszöbig labdázást játssza.

Van min javítani.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15757

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Nem felejtettem el! De én igazából a harcos mentalitása céloztam. Anno mentünk előre mint a mérgezett egér. 2014 ben meg a világ két legjobb játékosa az akkor fenykorában járó Cr és Messi meg a körülöttük felépített klasszis csapatok előtt nyertük a bajnokságot és minden meccsen a belünk kiadtuk. Tegnap amikor vezetett a Getafe a kiállítás előtt mindenki nyugodtan sétálgatott nálunk amikor a Getafe jött taccsal. Alig adtuk oda nekik a labdát hogy dobjanak. Több ilyen szituáció is volt. Nem törtük össze magunkat tegnap. Nyomokban volt csak jelen az a bizonyos Atletis-szív.

Hát, nem tudom. Agueroéknál is volt meddő labdajáték, hátulsó alakzat passzolgatása, amikor nem bírták megjátszani a középpályát se. Bajnokin is, EL-ben is, BL-t hagyjuk, az óriási csalódás volt Kunékkal. És a 2014-es bajnoki győzelem is hogy végződött? kb. 4-5 döntetlen volt az utolsó meccseink mindegyike, az volt a mákunk, hogy a divatoknak is végig. Mindkét mostani bajnoki győzelmünk fogcsikorgatós volt.

Szóval nem tudom, ez szerintem nagyon régi probléma, nem véletlen, hogy 2014-es BL döntő óta nem sikerült igazán támadóvá átalakítanunk a játékunkat. Ehhez mindenképpen kell egy mentálisan erős és gólerős Griezmann, másképp Suarez kevés lesz elől, kell mellé egy lendületes, dinamikus támadó. Utána érdemes mérlegelni, ki milyen jól játszik, amikor a mérleg mindkét oldalán van valami a tárában. Grizi játéka egyelőre értelmezhetetlen.

Ehhez jön a középpályás és hátsó bizonytalanság (érthetetlen Savic és Giménez mostani bénázásai), ami már Oblakot is elérte. Remélem, hamar összeszedik magukat és megmutatják az igazi erejüket. Szükség lesz rá, mert nehéz meccsek következnek.

Tökéletesen igazad van! Mindig voltak ilyen meccseink amióta aktívan szurkolok és nézem a csapatot. (természetesen a Forlán - Kun korszakban is) csak az a nem mindegy érted, hogy akkor nem volt ennyi szar meccsünk. Aztán lehet hogy neked van igazad de én valahogy mégis azt érzem anno és amikor bajnokok lettünk sokkal jobban szórakoztam. Nem emlékszem ennyi bosszúságra..2014 az utolsó meccsek tiszta izgalommal teltek és nem dühöngéssel. Csodát tettünk. Ha idén bajnokok leszünk az az elvárható minimum ettől a csapattól és ettől az edzőtől a mostani ligában..ez teljesen más szituáció. Amúgy azt itt senki sem írja de én hiányolom a 2014 ben látott rögzített helyzeteinket is. Nincsnek jó szabadrúgásaink...se jó szögleteink vagy csak elvétve..nem presszingelünk annyit mint akkor pedig minden meccsen van labda az ellenfélnél is ha nem is annyit mint anno. Még azt sem tudjuk jól játszani amivel Simeone naggyá tett minket és részben amiatt van, hogy kiismertek az ellenfelek az unalomig. Másrészt azt az elemi támadást sem látom ha elvesztjük a labdát mint anno.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15756

Hajpa-yes

Igazad van rosszul fogalmaztam, kb. azt érzem igazságnak, hogy ha a Barcában marad, akkor szvsz a Barca a bajnok.

A bajnoki címhez a csapat egésze kellett, Simeonét mennybe emelem, hogy meglátta a lehetőséget és az ellenfelet (Barca) gyengítvén Suival az Atletit vele erősítvén győzelemhez vezette a csapatot.

Nem sok boldogabb ember volt akkor, amikor az utolsó előtti meccset behúztuk illetve az utolsó meccset Sui góljával hoztuk. Bár a felvéletelekre emlékezve a játékosok se nagyon szomorkodtak.

Átéreztem azt, amikor mint egy rongyot kidobták a Barcából és az Atletinél bebizonyította, hogy tud ő még focizni. Nem láthattuk az utolsó meccs utáni pillanatokban, könnyeivel küszködött, bár nem olyan mértékben, mint a Crystal Palace elleni meccsen.

Nem baj, ha szánalmasnak tartjátok, Liverpool, majd Barca szurkoló voltam, de az átigazolása után 100%-ban Atleti szurkoló lettem és ez így is fog maradni. Undorodok attól, ami a Barcában zajlott (Barto időszak).

Jó, erős a csapat és sokakkal egyetértve valami tényleg nincs rendben. Úgy látom, hogy Simeone nem engedi az aggresszív támadást, letámadást, fontosabbnak tartja a védelmet, a kevesebb kapott gólt. Megfelelő támogatása így a támadó szekciónak nincs, vagy nagyon kevés. Ez akkor változik csak, ha ég a csapat és peregnek a percek.

A többi kommethez pedig: igen, mivel Sui lassú, ezért pont az olyan játékosok, mint Carrasco, Llorente tudnak neki igazán helyzetet teremteni. Azzal, hogy Simeone visszahúzza őket akár a védelemig (3 belső védő), azzal a hatékonyság csorbul. Szvsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15755

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Nem felejtettem el! De én igazából a harcos mentalitása céloztam. Anno mentünk előre mint a mérgezett egér. 2014 ben meg a világ két legjobb játékosa az akkor fenykorában járó Cr és Messi meg a körülöttük felépített klasszis csapatok előtt nyertük a bajnokságot és minden meccsen a belünk kiadtuk. Tegnap amikor vezetett a Getafe a kiállítás előtt mindenki nyugodtan sétálgatott nálunk amikor a Getafe jött taccsal. Alig adtuk oda nekik a labdát hogy dobjanak. Több ilyen szituáció is volt. Nem törtük össze magunkat tegnap. Nyomokban volt csak jelen az a bizonyos Atletis-szív.

Hát, nem tudom. Agueroéknál is volt meddő labdajáték, hátulsó alakzat passzolgatása, amikor nem bírták megjátszani a középpályát se. Bajnokin is, EL-ben is, BL-t hagyjuk, az óriási csalódás volt Kunékkal. És a 2014-es bajnoki győzelem is hogy végződött? kb. 4-5 döntetlen volt az utolsó meccseink mindegyike, az volt a mákunk, hogy a divatoknak is végig. Mindkét mostani bajnoki győzelmünk fogcsikorgatós volt.

Szóval nem tudom, ez szerintem nagyon régi probléma, nem véletlen, hogy 2014-es BL döntő óta nem sikerült igazán támadóvá átalakítanunk a játékunkat. Ehhez mindenképpen kell egy mentálisan erős és gólerős Griezmann, másképp Suarez kevés lesz elől, kell mellé egy lendületes, dinamikus támadó. Utána érdemes mérlegelni, ki milyen jól játszik, amikor a mérleg mindkét oldalán van valami a tárában. Grizi játéka egyelőre értelmezhetetlen.

Ehhez jön a középpályás és hátsó bizonytalanság (érthetetlen Savic és Giménez mostani bénázásai), ami már Oblakot is elérte. Remélem, hamar összeszedik magukat és megmutatják az igazi erejüket. Szükség lesz rá, mert nehéz meccsek következnek.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15754

Bár az igazsághoz tartozik, hogy nekem mindig fontosabb volt a címeknél meg a pontoknál az amit a pályán látok. A címek és a 3 pontok egyfajta ráadás. Bár nyilván tisztában vagyok vele, hogy ramaty játékkal nyert meccsért is annyi pontot adnak mint a sziporkázó játékért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15753

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
ti láttátok pl a Forlán-Aguéro korszakot Emelékeztek még 2014 re.. Annyi mindent lehetne mondani de röviden amit idén eddig nyújtunk az Manzano korát idézi!! Pont olyan szar a játék csak most klasszis csapatunk van amit Simeone tett azzá de nem tudja (eddig) az utolsó fokon meglépni és a most már klasszia szint körüli csapattal olyan focit tolni amit lehet dicsérni. Tavaly is volt egy periódus ami nagyon tetszett.

Azért megszépülnek az emlékek. Forlán és Kun hogy kikapott a Racingtól, a Herculestől meg a Gijóntól, csupa élvonalbeli csapat, mi?

És akkor még a Villarreal meg a Valencia 5x jobb volt, el is picsáztak minket rendszeresen.

14 se volt jobb, Malaga, Rayo, Bilbao, Sociedad, szorongattak minket rendesen akkor is a közép- és kiscsapatok.

Nem felejtettem el! De én igazából a harcos mentalitása céloztam. Anno mentünk előre mint a mérgezett egér. 2014 ben meg a világ két legjobb játékosa az akkor fenykorában járó Cr és Messi meg a körülöttük felépített klasszis csapatok előtt nyertük a bajnokságot és minden meccsen a belünk kiadtuk. Tegnap amikor vezetett a Getafe a kiállítás előtt mindenki nyugodtan sétálgatott nálunk amikor a Getafe jött taccsal. Alig adtuk oda nekik a labdát hog dobjanak. Több ilyen szituáció is volt. Nem törtük össze magunkat tegnap. Nyomokban volt csak jelen az a bizonyos Atletis-szív..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15752

Én annyit szeretnék még mondani - mert bár főleg Avalast és Konti csatáz a kérdésben - de azt én írtam, hogy Suárez nyerte meg nekünk. Én ezzel arra céloztam, hogy régóta kellett már egy klasszis 9- es és tavaly ez a plusz amit Ő jelent nyitotta meg az utat a már amúgy is erős csapatunk előtt a bajnoki cím felé. Nyilván vannak még klasszis csatárok és én születésnapi ajándék gyanánt azt kértem és hangoztattam, hogy jöjjön Vlahovic mert rohadtul tetszik a játéka és szerintem nagyon illene. Le kell váltani Suárezt de jelenleg Ő van nekünk és rohadtul szurkolnunk kell neki is, hogy szórja be a helyzeteket meg kapjon labdákat 12 emberrel szemben is mert ezt kívánja a csapat és a mi érdekünk is. Nekem sem a szívem csücske a faszi de mindig kalsszisnak tartottam. Lehet, hogy Villa emberként sokkal szimpatikusabb volt de Suárez még nála is többet tett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15751

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Suarez nekem is elsőre keserű pohár volt, de mivel a válogatott meccsekről ismertem (illetve régebbről a Liverpool meccsekből), és magánéletben is szimpatikusnak tűnt, ezért talán könnyebben megbocsátottam neki a régebbi dolgait.

Azt a dolgot nem lehet tőle elvitatni, hogy mindent megtesz azért a csapatért, amelyik alkalmazza, mindegy, hogy honnan jött. Atleticósként hajtott a Barca ellen is, emiatt még szimpibb.

Nekem Grizi visszatérése sokkal visszatetszőbb, szar volt az utolsó éve, elmérgesedett a kapcsolata az ultrákkal, hülyeség volt a dokumentumfilm meg a visszatáncolás, már akkor el kellett volna mennie Aguerót se látnám már szívesen viszont nálunk, remélem a Barca elleni őszi meccsünkig nem kerül vissza a keretbe.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15750

Közben azon röhögök hogy csóri Konti egész évben be sem ír,kerüli a konfliktusokat,erre most beír egy Suarez elleneset,ami meg pont érzékenyen érintett egy másik tagunkat és lassan egy napos adok-kapok megy belőle.De szép emlékeket idéz fel előttem mert egy évvel ezelőtt kb én velem veszekedtek páran ugyan így.Ha jól emlékszem Gyuff nevű tagunk,a többire nem emlékszek.Egyébként Avalastnak címezvén a következő sort:-Van olyan tagunk aki mikor megtudta hogy Suarez érkezik csapatunkhoz,azóta a honlapra se tette fel a lábát.Ő meg is mondta hogy ha jön addig őt nem látjuk,míg itt lesz.Sőt én se szeretem,mert ellenünk folyamatosan gusztustalan volt(talán az a show része a műsornak)....de tény a bajnokság megnyerésében óriási szerepe volt,ez vitathatatlan.Picit erősnek tartom hogy neki köszönhetjük a bajnoki címet,én ezt úgy írnám át hogy neki,Carrasconak,Llorentének és természetesen Oblaknak.NA de majd az Alaves ellen kinyílik végre a gólzsák,bár ha Barcát páholnánk el,az nekem felérne egy BL döntővel,de isten igazából egy Reeál Madrid verés az maga az élvezet lenne.Mert azok most be vannak lelkesedve,látják hogy nálunk akadozik a kerék ....még....NA Aupa Atleti!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15749

Engem nem érdekel az eredmény, de játszunk jól. Én valamennyire hasonlítok Hajpahoz, nem elemzem a focit, nem értem annyira ezt a sportot. Én ha leülök a tv elé jól játszó, és végsőkig harcoló csapatot szeretnék látni. Az utóbbi szerencsére megvan, de az előbbi nem nagyon. Jó, ez bármikor változhat, remélem úgy mint tavaly a chelsea mi is magunkra találunk. De most legyen elég, hogy elsők vagyunk a bajnokságba, blbe meg nagyon remélem, hogy továbbjutunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15748

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
ti láttátok pl a Forlán-Aguéro korszakot Emelékeztek még 2014 re.. Annyi mindent lehetne mondani de röviden amit idén eddig nyújtunk az Manzano korát idézi!! Pont olyan szar a játék csak most klasszis csapatunk van amit Simeone tett azzá de nem tudja (eddig) az utolsó fokon meglépni és a most már klasszia szint körüli csapattal olyan focit tolni amit lehet dicsérni. Tavaly is volt egy periódus ami nagyon tetszett.

Azért megszépülnek az emlékek. Forlán és Kun hogy kikapott a Racingtól, a Herculestől meg a Gijóntól, csupa élvonalbeli csapat, mi?

És akkor még a Villarreal meg a Valencia 5x jobb volt, el is picsáztak minket rendszeresen.

14 se volt jobb, Malaga, Rayo, Bilbao, Sociedad, szorongattak minket rendesen akkor is a közép- és kiscsapatok.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15747

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Basszátok meg miket nem figyeltek...Én speciel leülök egy meccs elé,(már amikor sikerül pont otthon lennem,és a gyerek nem a Spongya bobot akarja nézni),és próbálom bele szuggerálni a csapatba a győzelmet.Aztán ha fosok vagyunk kapcsolgatom és nézem a telefonon az eredmenyek.com-on hogy mikor villog már az a kurva piros pötty azzal a nagy lehetőséggel.Azt gondolom hogy valahol mindenki egy kicsit foteledző mert szerintem mindenkinek megvan a külön is véleménye hogy a csapatot mely játékosokkal küldné ki,hisz nem vagyunk egyformák.(kivéve engem,mert én már nem tudom mi lenne a jó).Ez az oldal amatőr oldal,bárki tag lehet akit az adminok beléptetnek.(már amikor nem felejtik el megnézni 1-2 hétig az új jelöléseket)Szóval nem tudni ki milyen szakmai előélettel rendelkezik.De legalább a fórum használva van!!Aupa!!!

Jogos. Örülök, hogy van itt élet, csak ne tapossuk egymást, jó? Kicsit gazoltam a hozzászólások közt, muszáj volt. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a Szerkesztés gombot. Konti, légyszi állítsd át az ékezeteidet románról magyarra, köszi. AÚPA!

Szerintem kell egy kis idő, hogy Grizi ellazuljon, kicsit lelazítsa az asszony otthon az ágyban, aztán felszabadultabban fog játszani. És akkor Suarez is többször kerül helyzetbe, és sokkal hatékonyabbak is leszünk.

Ez alapvetően csapatjáték, nem egyvalakin szokott múlni az eredmény. Nehéz úgy gólt rúgni, ha nem kapsz labdát. Vagy könnyű úgy kikapni, vagy ikszelni, mert kicsi a kevés helyzetbe kerülésből kialakított gólhelyzet, és abból a gól, és közben a védelem több gólt nyel be.

Jó ideje úgy játszunk, hogy meccsenként kevés helyzetet alakítunk ki, de azokat szinte mindig végigvisszük. Szóval kár a kevés kapuralövéssel jönni, a Getafe egyetlen kapuralövéssel majdnem megnyerte a meccset. Ez van, ilyen az új futball, sokkal defenzívebb, 6-7 védő áll be vonalba, a spori hagyja, a rakkolást, színészkedést, időhúzást, stb.

Alkalmazkodnunk kell hozzá, ők nem fognak hozzánk.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15746

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
(Közben a Rayo megverte a Bilbaot otthon 1-2-re az általam imádott El Tigre megint csak utolsó pillanatban lőtt góljával.)

Bezony! Érdekes kis meccs lesz velük a Wandában.
Hajpa-yes beküldte:
Visszanéztem a meccs összefoglalóját...ne haragudjatok de a bekapott gólnál amit Oblak csinált....mintha parazsat dobált volna."Fény" koromban én kaptam ilyesmi Latabár gólokat.És ha nem nyúl a labdába reflex szerűen,lehet be se pattant volna.

:lol:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15745

Avalast beküldte:
Tipikus internet szájkarate gyerek vagy, elfogynak az érvek, írni kell valami nagy önigazoló semmit, sz@rt borítani a másikra úgy, hogy érdemi tartalom 0. Most büszke vagy magadra, döngetheted a melled a nagy semmin amit írtál.

Köszönöm, hogy nem válaszoltál semmire, gondolom ciki lett volna. Ilyenkor nem árt elmélyedni egy kicsit, önismereti gyakorlatot tartani, felmérni, hogy a pökhendiség, fölényeskedés, hazudozás (fogalmad sincs mennyi meccsen jártam) és egyéb viselkedési formák hova vezetnek. Ha az életben is ilyen vagy, akkor nagy a baj, ha csak az interneten, akkor van remény.

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15743

Tipikus internet szájkarate gyerek vagy, elfogynak az érvek, írni kell valami nagy önigazoló semmit, sz@rt borítani a másikra úgy, hogy érdemi tartalom 0. Most büszke vagy magadra, döngetheted a melled a nagy semmin amit írtál.

Köszönöm, hogy nem válaszoltál semmire, gondolom ciki lett volna. Ilyenkor nem árt elmélyedni egy kicsit, önismereti gyakorlatot tartani, felmérni, hogy a pökhendiség, fölényeskedés, hazudozás (fogalmad sincs mennyi meccsen jártam) és egyéb viselkedési formák hova vezetnek. Ha az életben is ilyen vagy, akkor nagy a baj, ha csak az interneten, akkor van remény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.