Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15876

Oblak mit védett...jó isten...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15875

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Még a végén lehet ráérek a meccs nézésre.Ha valaki tud valami netes elérést megköszönném ha megosztaná.Én mire elkezdem keresgélni és megtalálni lemegy a meccs.

www.rojadirectaenvivo.club/
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15874

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15873

köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15872

Ja igen... És kitartás ha olyat látunk amit nem kéne. De inkább lássunk egy jó meccset valahogy!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15871

Hajpa-yes beküldte:
Még a végén lehet ráérek a meccs nézésre.Ha valaki tud valami netes elérést megköszönném ha megosztaná.Én mire elkezdem keresgélni és megtalálni lemegy a meccs.

hesgoal.com
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15870

Még a végén lehet ráérek a meccs nézésre.Ha valaki tud valami netes elérést megköszönném ha megosztaná.Én mire elkezdem keresgélni és megtalálni lemegy a meccs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15859

Teljesen igazad van hajpa. Ezek a csatornák a nézőszámra megy, és csak akkor tudják megtartani ha izgalmas focit adnak. Nálunk meg soha se az izgalom volt az elsődleges szempont, főleg egy olyan embernek, aki csak simán szereti a focit nézni, és nem szurkol egyik csapatnak sem. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15858

Megint csak bocsánat srácok,de mi szép van a meccseinkben???Majdnem mind tv-s volt.Úgy gondolják hogy amazokon a meccseken látványosabb és gólokban gazdagabb meccsek lesznek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15857

gyuff beküldte:
Azért az mi, hogy a spanyol bajnok második BL meccsét sem adja egy tv sem Magyarországon... Felháborító...

Izgibb a buzik meccse a Lenin - fiúk ellen.. Meg a Lipcse meccse is. Kit érdekel az egyik legnagyobb és legnépszerűbb csapatnak számító Milan meg a spanyol bajnoki címvédő Atletico. Idióták ülnek a tv-nél is úgy látszik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15854

Azért az mi, hogy a spanyol bajnok második BL meccsét sem adja egy tv sem Magyarországon... Felháborító...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15842

Engem érdekel. Nagyon de nagyon boldog lennék, ha egyszer összejönne. Persze ez azt is eredményezné, hogy jól kell játszanunk. Engem is nagyon zavar az, hogy baj van a fejekben, de szerintem még taktikai gondok vannak. De mindegy ezt nem én fogom eldönteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15841

És akkor mi is történik, ha nem nyerünk BLt? Az se érdekel, ha soha sem nyerünk. Mikor 20 éve elkezdtem szurkolni a csapatnak akkor sem az érdekel és most sem. A taktika és az edző se érdekel. Az az egy ami frusztrál mostanában, amit több játékos is lenyilatkozott, hogy jobban oda kellene tenniük magukat, felnőni a feladathoz, fejlődni. Nagyon sok a hiba, nem működik a kémia a capatreszek között. Total zavar a védelemben is. Remélem ezt az tudják hidalni. És meghalnak újra a pályán és a legjobbjukra törekszenek. Akkor az se érdekel, ha semmit se nyerünk vagy bunkerfocit játszunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15840

Sokszor fikáztam Zidanet, de ő masszívan olyan edző, aki a jó realból tényleges világklasszis csapatot csinált. De megemlíthetnénk Guardiolat, Tuchelt, és még Flicket is. Ők az alapból klasszis keretjüket felemelték és sokkal jobbá tették. Ilyenfajta edzőből nagyon sok olyan van, akik nem olyan nagy nevűek és szívesen látnám nálunk. Ilyen Marcelo Gallardo, Kasper Hjulmand, Erik Ten Haag, Roberto Martinez vagy Gerardo Seone. Bár a Zidane és a Guardiloas esetből tanulva lehet nekünk is Torrest vagy Gabit kellene edzővé avanzsálni majd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15839

Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Őszintén kíváncsi vagyok, hogy ha folytatódik ez a játék, és blben 4.helyen végzünk és a bajnokságba vagy 4. vagy 5. helyen végzünk akkor mi lesz.

Ez nem hiszem, hogy Simeone bukását jelentené ha erre gondoltál. Kivéve persze ha Ő döntene így. De szerintem ha valóban maradna ez a játék akkor elképzelhető, hogy menne magától is. Ez neki is szenvedés szerintem.
De mindenki jobban járna ha maradna és gyorsan megtalálná a megoldást a maga és a csapat problémáira meg az egyéni problémákra is meg ráérezne egy offenzívabb és bátrabb taktikára. De most már én is azt mondom Hajpának van igaza. Nyugodjunk bele aztán ha úgy alakul amit írtál akkor is lesz valahogy.

Hát figyelj simeonénál nem tudom elképzelni, hogy offenzív és bátor taktikát fog csinálni. Nagyon biztosra menő edző, és ezért nem fog nagyon változtatni. Nyomni fogjuk ezt ameddig lehet, aztán megpróbálunk átálni egy valamivel másabb de lényegében ugyanarra a taktikára. Most bunkónak fogok tünni, de simeonéval soha az életben nem fogunk bl-t nyerni. Ő egy építő edző, de abban a legjobb. De a taktikája nem bl kombatibilis. Ő megépítette a hidat a bl serlegik de egy másik edző kell ahoz, hogy átkísérjen. Sok ilyen edző van, akik hibátlanul tudják a nagy kereteket forgatni, és a jót jobbá tenni. Egy ilyenre van most szükségünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15838

SzabiBali beküldte:
Őszintén kíváncsi vagyok, hogy ha folytatódik ez a játék, és blben 4.helyen végzünk és a bajnokságba vagy 4. vagy 5. helyen végzünk akkor mi lesz.

Ez nem hiszem, hogy Simeone bukását jelentené ha erre gondoltál. Kivéve persze ha Ő döntene így. De szerintem ha valóban maradna ez a játék akkor elképzelhető, hogy menne magától is. Ez neki is szenvedés szerintem.
De mindenki jobban járna ha maradna és gyorsan megtalálná a megoldást a maga és a csapat problémáira meg az egyéni problémákra is meg ráérezne egy offenzívabb és bátrabb taktikára. De most már én is azt mondom Hajpának van igaza. Nyugodjunk bele aztán ha úgy alakul amit írtál akkor is lesz valahogy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15837

Őszintén kíváncsi vagyok, hogy ha folytatódik ez a játék, és blben 4.helyen végzünk és a bajnokságba vagy 4. vagy 5. helyen végzünk akkor mi lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15835

SzabiBali
Laktam Miskolcon, a Diósgyőrnek szurkoltam. Laktam Tatabányán, szerencsére a Kiprich/Poltár/Vincze időben, a Tatabányának szurkoltam. Újpest vagyok, az Újpestnek szurkolok.
Ahogy írtam, Atleti szurkoló maradok.
A divatdrukkerség fogalmát kevered klubbhűtlenséggel.
Szerinted nincsenek Ronaldo, Messi fanok, akik csapatot váltottak és megvették a MU/PSG tolltartót a Juve/Barca után?

Valaki ezt elfogadja, valaki nem. Őszintén, téged érdekelne, hogy az interneten egy akárki mit gondol rólad?

Még nagyobb öröm volt az Atleti bajnoki címe mint a Barcáé korábban. Az okok egyértelműek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15834

Hajpa-yes beküldte:
Srácok!Csak pár mondat.:Teljesen megérdemelt vereség!Nem kell kooperálni,nem kell álmodozni a csapat összetételét illetően mert azt úgy is Cholo fogja megálmodni.Amíg ő nem változtat a taktikán addig ez lesz.Én már belenyugodtam,tegyétek ti is ezt.Egy éve nyüszítettem,mára lehiggadtam.És még is bajnokok lettünk.Ezt a meccset nem láttam csak egy összefoglalót.(jobb is)Jaaa,és lehet Suarezt ne fikázzuk mert az elmúlt négy meccsen csak ő tudott gólt rúgni.HA nincs hadi terv bukó a csata....Aupa Atleti!!!!

Hidd el tudom, hogy igazad van. Már akkor is ez volt bennem is, hogy bele kellene nyugodni mikor kezdődött a hanyatlás és kezdtünk lassan de biztosan egyre többen károgni.. Aztán bizakodni aztán megint károgni. Az ember olyan hogy kell egy bűnbak ha nem mennek jól a dolgok. Sokaknál ez most Suárez. De ha idén valahogy Simeone elkapná a fiúkkal a fonalat akkor Suárez lesz az aki a különbséget jelenti majd. De amíg a kapitány tanácstalan a kormánynál addig sehova nem megy a hajó.
Nehéz nyugodtnak lenni.. Az ember látni akarja a csapatot és mindig úgy ül le, hogy na ez lesz az a meccs amin elindul valami stb de csak a méreg marad. De annak örülök, hogy te már nem bosszankodsz ilyeneken meg sokkal hasznosabban töltötted az időt! Egy meccs sem ér annyit mint a gyerek öröme pláne nem az ilyen meccsek.
Igyekszem én is viszfogni magam. Az utóbbi 2 évben a csapat játékához hasonlóan az én szurkolási morálom meg stílusom is rengeteget esett. Majd lesz valahogy. Előbb - utóbb látunk még olyan meccseket majd amikre azt mondjuk na ez az Atletico.
Aupa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15833

Srácok!Csak pár mondat.:Teljesen megérdemelt vereség!Nem kell kooperálni,nem kell álmodozni a csapat összetételét illetően mert azt úgy is Cholo fogja megálmodni.Amíg ő nem változtat a taktikán addig ez lesz.Én már belenyugodtam,tegyétek ti is ezt.Egy éve nyüszítettem,mára lehiggadtam.És még is bajnokok lettünk.Ezt a meccset nem láttam csak egy összefoglalót.(jobb is)Jaaa,és lehet Suarezt ne fikázzuk mert az elmúlt négy meccsen csak ő tudott gólt rúgni.HA nincs hadi terv bukó a csata....Aupa Atleti!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15832

Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Atletitom beküldte:
Ha Grízt kivesszük Suárezzel(Bár nem ez itt a gond csak a gondolat kedvéért) akkor a jelenleg nem Atletis szint Cunha meg az időnként villogó Correa marad. Saponjic dísz. Simeonéékat meg nem dobja be Cholo. A saját fiát már azért sem mert ekkora sztárok mint Gríz és Suárez nem viselnék el még egyből jönne a vád, hoggy csak azért van a pályán mert az edző fia. Meg aztán mi akadémistákat nem használunk. Ez itt nem az Ajax nekünk nincs szükségünk tehetséges akadémistákra mert így is tökéletes minden.!!!

Cunha és correa nagyon jól játszak együtt én kipróbálnám. A brazil meg szerintem van az a szint amit elvárunk egy atleti csatártól. Ma is látszott, hogy jól helyezkedett, szerzett labdákat, és szépen passzolgatott. Vele jobban jarnánk, mint Griezmannal.

Én is láttam. Kellemes csalódás a srác számomra. De van egy kis bibi.. Támadó tehát gólok és gólpasszok kellenének tőle is. Egyenlőre nem jeleskedett hiába kap lehetőséget. De én is inkább Őt játszatnám Suárez meg Correa mellett

20 percekkel negéz bizonyítani. De fut és harcol nekem szimpatikus.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15831

SzabiBali beküldte:
Atletitom beküldte:
Ha Grízt kivesszük Suárezzel(Bár nem ez itt a gond csak a gondolat kedvéért) akkor a jelenleg nem Atletis szint Cunha meg az időnként villogó Correa marad. Saponjic dísz. Simeonéékat meg nem dobja be Cholo. A saját fiát már azért sem mert ekkora sztárok mint Gríz és Suárez nem viselnék el még egyből jönne a vád, hoggy csak azért van a pályán mert az edző fia. Meg aztán mi akadémistákat nem használunk. Ez itt nem az Ajax nekünk nincs szükségünk tehetséges akadémistákra mert így is tökéletes minden.!!!

Cunha és correa nagyon jól játszak együtt én kipróbálnám. A brazil meg szerintem van az a szint amit elvárunk egy atleti csatártól. Ma is látszott, hogy jól helyezkedett, szerzett labdákat, és szépen passzolgatott. Vele jobban jarnánk, mint Griezmannal.

Én is láttam. Kellemes csalódás a srác számomra. De van egy kis bibi.. Támadó tehát gólok és gólpasszok kellenének tőle is. Egyenlőre nem jeleskedett hiába kap lehetőséget. De én is inkább Őt játszatnám Suárez meg Correa mellett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15830

Atletitom beküldte:
Ha Grízt kivesszük Suárezzel(Bár nem ez itt a gond csak a gondolat kedvéért) akkor a jelenleg nem Atletis szint Cunha meg az időnként villogó Correa marad. Saponjic dísz. Simeonéékat meg nem dobja be Cholo. A saját fiát már azért sem mert ekkora sztárok mint Gríz és Suárez nem viselnék el még egyből jönne a vád, hoggy csak azért van a pályán mert az edző fia. Meg aztán mi akadémistákat nem használunk. Ez itt nem az Ajax nekünk nincs szükségünk tehetséges akadémistákra mert így is tökéletes minden.!!!

Cunha és correa nagyon jól játszak együtt én kipróbálnám. A brazil meg szerintem van az a szint amit elvárunk egy atleti csatártól. Ma is látszott, hogy jól helyezkedett, szerzett labdákat, és szépen passzolgatott. Vele jobban jarnánk, mint Griezmannal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15829

Elkezdődött a Valencia- Bilbao meccs is norcika kommentàlãsàval! Jól emlékszem, H idén még nem közvetített nekünk? Na még csak ő hiànyzott volna a mai meccsen! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15828

Ha Grízt kivesszük Suárezzel(Bár nem ez itt a gond csak a gondolat kedvéért) akkor a jelenleg nem Atletis szint Cunha meg az időnként villogó Correa marad. Saponjic dísz. Simeonéékat meg nem dobja be Cholo. A saját fiát már azért sem mert ekkora sztárok mint Gríz és Suárez nem viselnék el még egyből jönne a vád, hoggy csak azért van a pályán mert az edző fia. Meg aztán mi akadémistákat nem használunk. Ez itt nem az Ajax nekünk nincs szükségünk tehetséges akadémistákra mert így is tökéletes minden.!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15827

De ha úgy nézzük akkor 9 emberrel (-1 Griezmann -1 Harapós) tisztességesen helytàlltunk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15826

Szánalmas... más szó nem jut eszembe. Ilyen gyenge játékot rég láttam, pedig idén volt választék. A liga magasan leggyengébb csapatától sikerült kikapni, egyszerűen nem tudom elhinni. Ennyi gyenge teljesítményt még nem láttam egyszerre. Gyötrelmes volt ezt nézni, láttam, de nem tudom elhinni hogy ez történt. A Felipe - Savic páros botrányos volt, nézni is gyötrelem volt ezt a szart. Ennél csak jobb csapattal fogunk még játszani, mi a faszom lesz itt még? Nagyon kivagyok, egyszerűen nem tudom felfogni hogy ez történik. Szégyent hoztak ma ránk nagyon.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15825

Kiesünk. Nincs menekvés. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15824

A Getafe ellen is így nézett volna ki a vége ha nincs a piros. Ha így marad nem tudom mi lesz idén velünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15823

biashead beküldte:
Zoltan10 beküldte:
Kb fél langon se ég a csapat mintha nem is vesztésre álnánk

Spórolunk a BL-re…

Szerintem meg a jövő évre spórolunk ezzel a gyenge és rövid kerettel. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.