Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15947

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a bárcások ellen.

:blink:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15942

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hát, én megnéztem Pool Porto elleni 5:1-jét. Kár fosni tőlük. A Porto olyan bélás gólokat kapott baszki, hogy röhej. Sztem leadták a meccset, nem hajtottak. Ellenünk bezzeg meghaltak a pályán.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15934

Zoltan10 beküldte:
Griezmann kapta tegnap a meccs embere címet na ezzel nem értek eggyet. Itt van pár stat Gimenezről: www.instagram.com/p/CUZYwW8sdQm/?utm_medium=copy_link

Gimenez a világ legjobb cb-je. Ezt még elfogultan is merem mondani. Ha nem jönnek a sérülések akkor nagyon magas szinten fog idén játszani. Persze gyengébb meccsei neki is vannak néha de az a már - már eszelős fanatizmus amivel pályára lép mindig egészen elképesztő. Azt meg ugye tudjuk, hogy a támadók nagyobb figyelmet kapnak minden értelemben mint a védők. Szép volt Gríz gólja de azon kívül nem sok dolgot tett. De bízzunk benne, hogy a következő meccseken már úgy fog játszani a csapat, hogy szinte lehetetlen legyen választani mindenki közül ki volt a legjobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15933

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Griezmann kapta tegnap a meccs embere címet na ezzel nem értek eggyet. Itt van pár stat Gimenezről: www.instagram.com/p/CUZYwW8sdQm/?utm_medium=copy_link
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15932

Na srácok azon gondolkoztam kb egész éjjel, hogy mindem meccsünkön ebbe a 3 védős felállásba állunk fel, ami látszik, hogy nem megy nekünk úgy mint tavaly. Szenvedünk, és bekapunk 1 golt. Utána felidőbe feljön lodi, és 4-3-3ra vagy 4-2-3-1re állunk át, és lejátszuk az ellenfelet, úgy, hogy a térfelünkre nem tudnak átjönni. Na adódik a kérdés a fejembe, hogy miért nem tudink abba kezdeni? Miért kell gólt kapni, hogy átáljunk egy látszólag nyerő taktikára? Egyszerűen nem értem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 5 hónapja #15931

Pont akartam is írni, hogy megvan kivel játsszuk a BL-döntőt! :woohoo: I shot the Sheriff!!! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15930

Futre mekkora arc. Valami olyasmit kommentált instán ha legyőzzük a Sheriffet akkor mi nyerjük a bl - t :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15929

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Nem annyira vicc az. Hátha ez a meccs rendet tesz a fejekben kicsit. Jó volt látni, hogy Simeone mennyire dühöngött. Amíg látni rajt a tüzet addig van rá esély, hogy elkapja a fonalat. Most a fiúkra kéne egy kevés belőle a következő meccseken.

Talán most mindenki megnyugszik a csapatban is, a stábban is, a szurkolók között is, Griez végre meglőtte az első gólját, Suarez 6 év után rúgott idegenben BL-gólt. Reménykedjünk egy jobb folytatásban.

A proféta szóljon belőled!! Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15928

amfan beküldte:
Valahogy intézünk :evil: De szép is lenne egy olyan ikon :woohoo: De most egy szó mint száz, ezt tényleg megérdemeltük. Sose tudjuk meg mi lett volna ha egyenlő a létszám, de hát maguknak köszönhetik a digók hogy kevesebben lettek. Türelmesek voltunk, egyre jobban nyomtuk őket a kapujuk elé, tényleg csak idő kérdése volt hogy mikor jön a gól. Ez a második félidő nagyon rendben volt, és végre Griezmann betalált! Kicsit azért ideg voltam, hogy megint sokszor a gólvonalig akartuk vinni a labdát... Csak folytassuk így a katalányok ellen! Azt sem bánom ha tőlük is kiszór a bíró egy játékost korán, bár spanyol bírótól váratlan lenne ez. :lol:

Hát most a lényeg tényleg a három pont. Örülök.hogy nem jött be a tippünk Hajpával. Igyekszem elfeljteni azokat a dolgokat amik nagyon nem tetszettek.
Griezmann inentől javulhatna. A Brácsa ellen főleg motivált lesz(remélem). Nekem nagy szívfájdalmam a játék képe mindig de nem dőlök a kardomba azért ha így nyerjük a meccseket. Csak akkor tényleg húzzuk be valahogy..ha mésképp nem megy akkor így! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15927

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Nem annyira vicc az. Hátha ez a meccs rendet tesz a fejekben kicsit. Jó volt látni, hogy Simeone mennyire dühöngött. Amíg látni rajt a tüzet addig van rá esély, hogy elkapja a fonalat. Most a fiúkra kéne egy kevés belőle a következő meccseken.

Talán most mindenki megnyugszik a csapatban is, a stábban is, a szurkolók között is, Griez végre meglőtte az első gólját, Suarez 6 év után rúgott idegenben BL-gólt. Reménykedjünk egy jobb folytatásban.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15926

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Pofám leszakad...Ekkora mákot!!!!!
Majd mindjárt jön valaki és elmagyarázza, hogy Simeone az isten és teljesen megérdemelt a győzelmünk.

Elkéstem sajna. De azért megkaptad. :evil:

Semmi baj. Elnézem neked. Kedves tőled, hogy gondoltál rám egyből. :lol:

Annyira kívántad... :whistle:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15925

Valahogy intézünk :evil: De szép is lenne egy olyan ikon :woohoo: De most egy szó mint száz, ezt tényleg megérdemeltük. Sose tudjuk meg mi lett volna ha egyenlő a létszám, de hát maguknak köszönhetik a digók hogy kevesebben lettek. Türelmesek voltunk, egyre jobban nyomtuk őket a kapujuk elé, tényleg csak idő kérdése volt hogy mikor jön a gól. Ez a második félidő nagyon rendben volt, és végre Griezmann betalált! Kicsit azért ideg voltam, hogy megint sokszor a gólvonalig akartuk vinni a labdát... Csak folytassuk így a katalányok ellen! Azt sem bánom ha tőlük is kiszór a bíró egy játékost korán, bár spanyol bírótól váratlan lenne ez. :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15924

Hajpa-yes beküldte:
Ha lesz azt levédetem!!!

Akkor legyen hollós is. Az lesz az enyém!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15923

acsjozsef beküldte:
amfan beküldte:
Simeone az Isten, és teljesen megérdemelt a győzelmünk!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kár, kár, kááááár!

Meg megnyerjük a BL-t. :) :) :)

Nem annyira vicc az. Hátha ez a meccs rendet tesz a fejekben kicsit. Jó volt látni, hogy Simeone mennyire dühöngött. Amíg látni rajt a tüzet addig van rá esély, hogy elkapja a fonalat. Most a fiúkra kéne egy kevés belőle a következő meccseken.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15922

Ha lesz azt levédetem!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15921

amfan beküldte:
Simeone az Isten, és teljesen megérdemelt a győzelmünk!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kár, kár, kááááár!

Valami varjús emoji még jól jönne az oldalra :woohoo:,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15920

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Pofám leszakad...Ekkora mákot!!!!!
Majd mindjárt jön valaki és elmagyarázza, hogy Simeone az isten és teljesen megérdemelt a győzelmünk.

Elkéstem sajna. De azért megkaptad. :evil:

Semmi baj. Elnézem neked. Kedves tőled, hogy gondoltál rám egyből. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15919

amfan beküldte:
Simeone az Isten, és teljesen megérdemelt a győzelmünk!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kár, kár, kááááár!


Meg megnyerjük a BL-t. :) :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15918

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Pofám leszakad...Ekkora mákot!!!!!
Majd mindjárt jön valaki és elmagyarázza, hogy Simeone az isten és teljesen megérdemelt a győzelmünk.

Elkéstem sajna. De azért megkaptad. :evil:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15917

Simeone az Isten, és teljesen megérdemelt a győzelmünk!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kár, kár, kááááár!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15916

Ha ez nem dobja fel a csapatot akkor semmi!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15915

Hajpa-yes beküldte:
És még a buzik is kiszoptak a moldávok ellen otthon!!
Na ez az ami cikibb bárminél. Reméljük a bajnokságra is rányomja a bélyegét az a kudarc
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15914

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hány éve nem rúgott Suarez idegenben BL-gólt? Itt a slusszpoén.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15913

Hajpa-yes beküldte:
Pofám leszakad...Ekkora mákot!!!!!
Majd mindjárt jön valaki és elmagyarázza, hogy Simeone az isten és teljesen megérdemelt a győzelmünk. Mondjuk ha ilyen mazlisták leszünk akkor idén a Bl is a miénk lesz. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15912

És még a buzik is kiszoptak a moldávok ellen otthon!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15911

Pofám leszakad...Ekkora mákot!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15910

Hátha a Liverpoolban is lesz valami gyökér
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15909

Most csak örüljünk ennek a sikernek meg, hogy Kessié ekkora ökör.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15908

Liverpool 5-öt vert a Portónak portóban...Ezek amúgy is bosszúra éheznek...nemtom mi lesz.Hátha Griezmannak megjön a kedve ezzel a góllal...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15907

Végre fáradt a Milan erre majdnem megint vezetést szereznek. Remélem ráülünk az 1-1 re
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.