Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16318

Hajpa-yes beküldte:
A Porto-Atleticot biztos közvetíteni fogják.....A Portónak elég lesz a döntetlen....Felállt védekezés nekünk a halálunk...A mester most megmutathatja mit tud.(vagy mit nem)(A bajnokságot is győzelmi kényszerrel nyertük meg...)Tehát már csináltunk ilyet.
Szerintem a Milán megfogja verni a Liverpoolt.mert azok tuti hajtani fognak nem úgy mint sajnos mi.A bánatom az hogy miért játszunk csak 2-3 jó kis meccset és utána miért szürkülünk be?Aupa!!

A Porto ellen kötelező győzelem lenne az elvárható ennek a csapatnak. Már az baj, hogy majdnem esélyesebbek a hozzáállasuk miatt mint mi. Pedig ha a maximumot hoznánk sima 3-0 ra vagy 3-1 re is vernénk Őket
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16317

Kiesünk. Télen jön Dimaria aztán lébecolgatunk a harmadik helyen a bajnokságban
Semmi nem fog változni amíg Cholo az edző. Könyörgöm. Láttátok mit nyilatkozott??
"Mindkét csapat jól játszott. Nem érheti kritika a játékosokat. Cunha hibáján múlt csak a siker." említettem az Urukat..Tabarez mester is egy klasszis edző. Egy legenda és hatalmas tiszteletet érdemel meg övezte. 2010 - 11 Környékén a Uru labdarúgás aranykorát hozta el. Olyan játékosokat fedezett fel részben vagy egészben mint Godin, Gimenez Cavani vagy Suárez. De még Forlám karrierjére is óriási hatással volt. De az öreg a múltban élt. Nem tudott újat hozni. Bármekkora legenda is elküldték. Nem ismerte be Ő sem a hibákat és makacsul ment volna tovább a 2010 - es recepttel. Lehet, hogy gyalázatos módon nem is jut ki Uruguay a vb-re de pár pont csak a lemaradás. Szerintem nálunk sem kellene megvárni amíg a Mester alatt összeomlik minden mert úgy néz ki ennek nem lehet más vége sajnos ha marad. Csak idők kérdése a bukás pedig idén is láttuk mire vagyunk képesek. Nem értem én ezt..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16316

A Porto-Atleticot biztos közvetíteni fogják.....A Portónak elég lesz a döntetlen....Felállt védekezés nekünk a halálunk...A mester most megmutathatja mit tud.(vagy mit nem)(A bajnokságot is győzelmi kényszerrel nyertük meg...)Tehát már csináltunk ilyet.
Szerintem a Milán megfogja verni a Liverpoolt.mert azok tuti hajtani fognak nem úgy mint sajnos mi.A bánatom az hogy miért játszunk csak 2-3 jó kis meccset és utána miért szürkülünk be?Aupa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16315

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Hajpa nézetét osztom nem érdemeljűk meg a tovább jutást ilyen játekkal csak mégjobban lebőgnénk és az eredmény nagyon csalóka lenne és nem hozna változást!! Nem tudom hogy tényleg igaza van e azoknak akik azt mondják Simeone rekedt meg egy szinten ezt nem az én tisztem eldönteni! Nekem annyi a véleményem valami nagyon nem klappol se a csapatnál se az edzőnél! Világklasszis támadóink vannak Carrasco Griezmann Félix Suarez stb mégis úgy játszunk mint egy másodosztályu csapat és nem csak taktikailag ha nem ez az amatőrség én azt momdom a csapatnak jót tenne egy pofon most és felébredni az álmokból!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16314

Mondjuk az is tény, hogy a védelemre legalább még mindig komoly összeget kellene áldozni mert az nem Cholo hibája, hogy ennyi gólt kapunk És ezeket a költségeket sem tudom miből fogja a vezetőség kigazdálkodni ha esetleg nem megyünk tovább a bl - ben meg a bajnokságot sem védjük meg. Griezmann nem a mi tulajdonunk még. Suárez viszi a hátán a csapatot de a kora és az uruk formája kezdi Őt is megtörni majd lassan szóval van itt baj nem is kevés ha nemszedjük össze magunkat és nem villantunk valami komolyat idén akkor tényleg jönni fog az a lejtő amiről szóltak a károgások az elmúlt években függetlenül a bajnoki cím okozta elégedettségtől.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16313

Simeone sosem fog ennél többet tudni. A maximumot hozza. Ég benne a tűz is stb. De egyszerűen megrekedtünk. Változtatni kell és nem hiszem hogy egy csomó új igazolással bármiben változna a helyzetünk. Ha Cholo marad anyagilag is bajban leszünk. Rengeteget költünk és hozni kellene a lóvét keményen. Kellenek a további trófeák mielőtt a Barcelona sorsára jut a csapat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16312

Én őszintén elárulom, hogy a végét már nem is néztem(sose volt ilyen pláne bl-ben) pedig tényleg igyekeztem pozitív lenni.Unom az ilyen meccseink. Hánynom kell attól, hogy nem hajtunk csak hisztizünk mint a fördős kurvák
Visszahoztuk a Milánt a Bl-be. Nekik a bajnokság volt a lényeges és azzal, hogy Leao sem kezdett bizonyították, hogy nem létkérdés ez a meccs. A milanisták jelentős része is azt jósolta hogy simán nyerünk de nyilván megint magunknak kell ásni a sírunkat. Unalmas már ez. Unalmas a károgás is. Tavaly volt egy élvezetes periódusa a játékunknak. Idén is voltak meccsek amik szórakoztatóak és jónak mondhatóak voltak. De az esetek 85%-ban ha nem a bíró csalja el a meccsünk ilyen értékelhetetlen szart teszünk az asztalra. Koppnak van igaza. Ezzel a kerettel szép focit is lehetne játszani és biztos, hogy ezt az eredményességet minimum hoznánk abban az esetben is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16311

Hajpa-yes beküldte:
Teljesen mindegy SiKan.Mi gólt se fogunk rúgni Portóban.Ne is számolgassunk.

Nehogy azt hidd, nekem vannak elvárásaim, ha a támadójátékunk annyiból áll, hogy 'majdcsak megoldják a tehetséges játékosok', akkor még a Cádiznak se lövünk gólt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16310

CAdizi kirándulásunk után jön a Mallorca,utána lesz egy nem gyenge 3-as szériánk...Porto-Reál-Sevilla idegenben..
Ha a két kisebb(Cadiz és Mallorca) meccs alatt nem szedjük össze magunkat,mindent bukunk!!!!BL-t és bajnokságot is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16309

Teljesen mindegy SiKan.Mi gólt se fogunk rúgni Portóban.Ne is számolgassunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16308

Ha valaki kíváncsi a matekra: utolsó fordulóban ha döntetlent vagy vereséget játszunk, végünk, ha nyerünk és a Milan nem nyer továbbjutunk, ha a Milan nyer akkor nekünk egy góllal kell többel nyerni (ha ők nyernek 1-0ra, akkor nekünk 2-0, 3-1, 4-2, stb., ha ők 3-1re, akkor 3-0, 4-1, stb.), és akkor több idegenben lőtt góllal mi jutunk tovább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16307

De ne is jussunk tovább.Kapunk egy lelkes csoport elsőt,és ilyen nulla játékkal bucira vernek.És ez most tényleg nem károgás ez a realitás.Kérdésem újfent a mesterhez:Mi volt a koncepció??Kontrák?Vagy mi????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16306

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hol volt a küzdés, az összpontosítás, a harc? Pontatlanok, idegesek, görcsösek voltunk végig. Hihetetlen ez az amatőrizmus.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16305

Bárcsak úgy fociznánk, ahogy reklamálunk, integetünk, mutogatunk,fetrengünk... Gusztustalan amit művelünk a pályán, meg is érdemeljük a sorsunkat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16304

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Faszom az egészbe.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16303

Teljesen megérdemelt Milán győzelem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16302

Ők találtak egy gólt... sajnos megérdemelten :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16301

Na gyerekek....megcéloztuk a csoport utolsó helyét....Legalább nem kell agyalni.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16300

Portóban a Portó ellen érdekes lesz.Mennek majd mint a meszes.....de lehet nekünk az lesz a jó....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16299

Csak epizódokat láttam a meccsből, de eddig inkább a Milan-t láttam helyzetben, mi meg imkább futunk az eredmény után. Ez így kevés lesz. Simán átengedjük a teret az ellenfélnek, pedig kontrából sem látok sokat a csapatban. Ez a taktika?! Talán találunk egy gólt... Ámen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16298

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Meccstől függetlenül az a véleményem ezt az idei szezont engedjük el. A teljesítményünk nagyon hullámzó de kegyetlenül csapat és egyéni szinten is plusz ilyen erős szembe szélt a bajnokságban és a BL-ben ha megszokott is de ez nagyon feltűnő! Szóval így a 2 eggyütt elég gány kombó. Nem károgok csak nem várok idénre sokat. A meccshez meg annyit szerintem a Milan picivel élesebb és összeszedettebb ennyi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16297

Pedig nagyon kéne egy gólocska,mert a Liverpool megtette azt a szívességet hogy vezet a Portó ellen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16296

biashead beküldte:
Patkány ez a bíró, rohadt patkány.

Most akartam írni, hogy relax, baszni rá de nagyon ügyesen vívja ki az érdes jó anyukájának a tiszteletet..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16295

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Patkány ez a bíró, rohadt patkány.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16294

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
A faszparaszt szegényember Rüdigerje Suarezbe ment bele deréktájt a végén?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16293

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ez a spori is szopat minket, hogy szarna acéltőkés versenyzongorát nagyzenekarral.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16292

Azért nyerni fogunk valahogy. A Milánnak már nincs sok motivációja erre a meccsre nézve. Innen csak mi cseszhetjük el
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16291

Borzasztó mennyiségű labdát adunk el...mondhatni nagyon pontatlanok vagyunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16290

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a Milan ellen:



HAJRÁ!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16272

Már leszoktam róla hogy jó játékot várjak. Sikerül pl most károgás nélkül rezignáltan nézni ezt a fostengert amit letettünk az asztalra. De azért Carrasco cselei Oblak védése meg Felipe fejesénél legalább volt is mit nézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.