Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16406

Áh.. Nagyon mérges vagyok. Egyszerűen nem tudok már pozitívan állni ahhoz amit látok. Azt mondtam kár károgni de pont úgy történik idén minden mint amit tavaly jósoltak a negatív hangok.. Ne várjuk meg míg Arsenal lesz belőlünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16405

pantic beküldte:
konti23 beküldte:
A 70. Percben tudtam, hogy ezt a meccset nem nyerjük meg! Simeone kettôs cserèje óta csak nevetek az egèszen! Vicc
konkrétan lusta voltam kilőni a streamet.
mennyire lehet szar érzés, hogy az edződ húz vissza, mikor mennél?
vagy depaul le, koke marad fent. ezeket meddig lehet megemészteni? kérdezzük meg thomast, saúlt, rodrit?
De Paul is menni fog hamar ha ez így megy tovább. A palit bármely óriás szívesen látná.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16404

konti23 beküldte:
A 70. Percben tudtam, hogy ezt a meccset nem nyerjük meg! Simeone kettôs cserèje óta csak nevetek az egèszen! Vicc
konkrétan lusta voltam kilőni a streamet.
mennyire lehet szar érzés, hogy az edződ húz vissza, mikor mennél?
vagy depaul le, koke marad fent. ezeket meddig lehet megemészteni? kérdezzük meg thomast, saúlt, rodrit?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16403

gyuff beküldte:
Hát megint azt hitték a fiúk, H takarék elég lesz. Simeone is elkezd tartalékolni.De pont Cunha és Correa végig bírta volna.

De miért kell a takarék mindig? Ennyire tápos a brigád, hogy nem bírják fizikailag? Mert az hogy egy-egy meccs egy szezonban így néz ki az rendben lenne. De folyton erre megyünk rá. Egy - egy meccsen látjuk csak nagyjából mire mehetne ez a keret ha ezt csinálná Cholo mindig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16402

Hát megint azt hitték a fiúk, H takarék elég lesz. Simeone is elkezd tartalékolni.De pont Cunha és Correa végig bírta volna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16401

Fordítva működne ez a csere esetleg de így nem..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16400

konti23 beküldte:
A 70. Percben tudtam, hogy ezt a meccset nem nyerjük meg! Simeone kettôs cserèje óta csak nevetek az egèszen! Vicc

Basszus ehhez nem kell edzőnek lenni.. A lassú Suárez behozni egy fáradt csapatba csereként a gyors és amúgy jól is teljesítő Cunha helyett? Ez nem méltó egy ilyen nagy edzőhöz..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16399

:DDDDDDDD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16398

A 70. Percben tudtam, hogy ezt a meccset nem nyerjük meg! Simeone kettôs cserèje óta csak nevetek az egèszen! Vicc
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16397

Megérdemeljük...talán még egy x leehet belőle
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16396

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
1:2... van egy olyan érzésem Simeonenál valami elcsúszott... mi történt itt baszki? El nem hiszem a Simeone eraból ez lett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16395

Atletitom beküldte:
Mert bármennyire orgazmusa volt sokunknak múltkor ez ám a realitás még mindig. Simeone nem tud változni sajnos.
nincs baj, még 2-3 év és felépít egy bika piros-fehér villarrealt, amelyik gyönyörűen is képes játszani ha kedvezőek a körülmények, bár a bl-ből mindig kipofozzák.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16394

Remélem valahogy találunk egy gólt vagy valami. Én mindig védem Suárezt de most miért hozta be a végig jól teljesítő Cunha helyett?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16393

Mert bármennyire orgazmusa volt sokunknak múltkor ez ám a realitás még mindig. Simeone nem tud változni sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16392

Simeone Simeone... Hányszor csesszünk még rá, hogy átmegyünk kutyába miután vezetést szerzünk egy szar csapat ellen is. Sajnos Mallorca nem teszi meg azt a szívességet eddig mint a Kádvíz, hogy maguktól összeomlanak..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16391

diego "könyvelő" simeone. élettelen ez az egész, kussol a stadion is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16390

gyuff beküldte:
Hajrá Fiúk! Hajrá Cunha! Végre egy fiatal csatár igazolás bejöhetne, ha már sajat nevelésű nincs
Az első percekben most is rendben van a srác. Látszik rajt hogy tudja mekkora lehetőség ez.
Viszont Josema után Savic is kidől. Ez komoly probléma lesz a következő meccseken ha addig nem jön legalább az egyik helyre..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16388

Hajrá Fiúk! Hajrá Cunha! Végre egy fiatal csatár igazolás bejöhetne, ha már sajat nevelésű nincs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16385

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a Malorka ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16371

Hajpa-yes beküldte:
No.Úgy írtam hogy HA minden igaz Cunha úgy szerződött ide hogy a korosodó Suarez pótlására érkezett.Lesz egy év beilleszkedési ideje...(vagy több...) és lassan átveszi majd a helyét.Nyilván nem voltam ott a szerződés aláírásánál,de én ilyeneket olvastam.De játszott perc/gól szempontjából mindenképp jobb a mutatója mint csóri Dembelének,és ez azért bíztató a jövőre nézve.Csak maradjon is így.Aupa!

Nekem nagyon nem tetszett amikor hoztuk de igen így van. Kellemes csalódás eddig a srác nekem. És örülnék is neki ha stabilan kiszorítaná az öreget. Sajnos (vagy nem sajnos.. Szimpátia kérdése) Suárezt is lassan elérte a hanyatlás kora. Tény, hogy én nagyon akartam meg igazából még most is hogy jöjjön de ha Cunha stabilan komoly teljesítményre képes akkor felesleges valóban horribilis összegeket kiadni Vlahovicra is.
Na majd a Mallorca meg a Porto ellen ahogy SiKan írta. Csak a mester tényleg tegye is akkor be.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16370

No.Úgy írtam hogy HA minden igaz Cunha úgy szerződött ide hogy a korosodó Suarez pótlására érkezett.Lesz egy év beilleszkedési ideje...(vagy több...) és lassan átveszi majd a helyét.Nyilván nem voltam ott a szerződés aláírásánál,de én ilyeneket olvastam.De játszott perc/gól szempontjából mindenképp jobb a mutatója mint csóri Dembelének,és ez azért bíztató a jövőre nézve.Csak maradjon is így.Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16369

Hétvégén Mallorca ellen játszunk, utána kedden bl, szerintem tökéletes időpont Cunhát kezdetni, legrosszabb esetben Suarez pihen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16368

NEW-L88 beküldte:
Ezt tolom már nem is tudom mióta! Cunhát kapafogú helyett....!!!!

Akkor gondolom a múlt szezont meg a bajnoki címet is elvennéd a csapattól. Ejj - ejj a kapafogú milyen szar játékos. Csak aztán nehogy Correa legyen Cunhából. Azért ne essünk hasra mert egy híg fos csapat ellen villant, hogy Suárez utódja. Nekem ia kellemes csalódás. Tetszik, hogy küzd és akár bizonyítani de szüksége is van a bizonyításra. De az tiszta sor, hogy most tényleg érdemes lenne kezdőbe rakni és Suáreznek kellene egy kis padozás. Aztán ha Cunha termeli a gólokat és jól játszik a következő 3-4 meccsen is akkor nem kell annyit nézned Kapafogú barátunkat. Kellene egy jó és fiatal játékos előre mint egy falat kenyér és ha ha képes a brazil stabilan így játszani meg nagyobb csapatok ellen is akkor rendben leszünk vele. De korán van még szentté avatni. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16367

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Ezt tolom már nem is tudom mióta! Cunhát kapafogú helyett....!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16366

Cunha Suarez utódja ha minden igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16365

Cunha a gól, gólpasszal bejelentkezett a kezdőbe. Kíváncsi lennék rá én is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16364

Remélem innentől kezdve felfelé ível majd a játékunk képe. Én is nagyon örülök a kiütéses győzelemnek de azért ne is bízzuk el magunkat egyből. Ha a Porto ellen is tudjuk ezt hozni meg a bajnokságban is legalább ilyen játékot mutatni na akkor már ott tartunk ahol a helyünk lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16363

Ő is röhögött! :lol: De inkább ilyenkor jöjjön az ilyen saláta, mint 0-0-nál! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16362

Oblak nem volt ennyi gólban benne szerintem 10 éve mint amennyiben eddig benne volt ebben az idényben...(ez is szerintem kb 3 ....)Én kaptam ilyen elnézős átejtős potyákat '68 telén....De bőven belefér és elnézést tőle de röhögtem ezen a bekapott gólon...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16361

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Szerintem se kéne 60 milláért Vlahovic akit emlegettek nem rossz de majdnem lehetetlen annyi a kérője plusz a Fiorentina nem engedi 70 milla alatt es az sok. En Giovanni Simeonet (mester legidősebb fia) viszont megnézném nalunk mit alkotna nem rossz játekos. Cunha szerintem ha játszik egész jól nyomja meg ha már van utánpótlásunk nem artana onnan valakit bedobni a mélyvízbe rendekkel olcsóbb lenne meg mégis csak a sajatunk lenne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.