Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16518

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Mikor sérült meg Vérszajkó? Én úgy láttam, hogy valamikor a végefelé fejelt össze valakivel.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16517

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a buziverésre:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16500

Felipe, Kondogbia, Hermoso 3as van középre. Trippier elvileg már egy hete edz. Suarez meg csere lesz sztem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16498

Balogh992 beküldte:
Én azt lattam hogy suarez vissza tert tobbiekkel edzett mar vedelem hat gimeneznek semmi baja nem volt mecsnezes kozben eleg nagy golorome volt instagrammon lattam de nem lattam edzeni a tobbiekkel de jo lenne ha o vissza terne savic nem valoszinu hogy lessz

Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16497

Én azt lattam hogy suarez vissza tert tobbiekkel edzett mar vedelem hat gimeneznek semmi baja nem volt mecsnezes kozben eleg nagy golorome volt instagrammon lattam de nem lattam edzeni a tobbiekkel de jo lenne ha o vissza terne savic nem valoszinu hogy lessz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16494

Fiúk, lányok hogy állunk most a sérültekkel ? Hátha valamelyik jólszituált szurkolótárs többet tud mondani. Suárez elvileg akkor biztosan nem lesz. A védelemre gondolok főnként..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16491

amfan beküldte:
Na szép... eddig sem mi voltunk az esélyesek, de most nézem hogy Lahoz lesz a bíró... :evil: Úgy látszik "odafent" biztosra akarnak menni. De azért is nyernünk kell!!!


A tippjátékunk mellett lehetne egy olyan játék is lassan melyik habfehér szívű bíró fújja a városi rangadókat
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16490

Na szép... eddig sem mi voltunk az esélyesek, de most nézem hogy Lahoz lesz a bíró... :evil: Úgy látszik "odafent" biztosra akarnak menni. De azért is nyernünk kell!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16486

Szerintem is tegyük félre a dolgot. Koncentráljunk a Real elleni meccsre majd. Viszont ne csodálkozzon senki ha bele fogok kötni egy esetleges 0 teljesítmény után bekapott vereség esetén ha itt fogjátok írogatni milyen überf@sza a Real és nem vagyunk egy súlyban mert simán kinézem azokból akik szerint rendben van a taktika Simeonéval, hogy ezzel jönnének de tényleg törjük össze magunkat a pályán és kussolni fogok ha nyerünk ha nem. Jelenleg a legerősebb keretünk van a ligában aki mást mond az egyszerűen nem értem mit néz. 2014 ben a világ két legjobb csapatát előztük meg minden esély dacára. Most amikor nekünk kellene, hogy álljon a zászló mert a Barca romokban, a Real is abból főz ami van (Ancelotti is egy zseniális edző ezt sajnos el kell mondani) akkor legyen már majdnem bajnok a Real a szezon felénél ? Tavaly is majdnem elszúrtuk a végén mert akkor is jött a kincstári Simeone..Na mindegy. Aupa Atleti és mindent bele a buzik ellen!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16485

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Amúgy skacok azért annyit jegyezzünk meg a BL témához, hogy a mi csoportunk volt messze a legnehezebb...mind a Milan mind a Porto mutattak fel elég erős eredményeket! Nézzetek meg a Chelseat mint címvédő bukta a csoport elsőséget a formán kívüli Juve ellen meg a zenit meg a Malmö ellen... azért ez is árnyalja a képet nem menteni akarok senkit de ez akkor is egy halálcsoport volt meg a bírói ellenszél is sokat vetett vissza főleg a Pool elleni meccseken összegezve azért így realisabb és összetettebb a kép de ja...lesz, ami lesz Aupa
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16484

Csapjatok agyon de én megnézném más edző mit tudna kihozni ebből a keretből.(főleg ebből mert ez most szerintem La Liga szinten is majdnem full)Ennyi.Mikor 1-0 után rögtön lehozza a két csatárunkat az x-edik percben,üvölteni tudnék...(és üvöltök is...)Van mikor kihúzzuk,van (egyre sűrűbben) mikor nem.Mikor egy félidőt el tingli-tanglizunk,akkor elkapcsolom a tvt mert nézhetetlen a meccs,és inkább nézem a kisfiammal a Spongya Bobot hetvenedszer.Mert ha egyszer-kétszer történne ez belefér....de ez megy 4 éve kb....Tegnap kivételesen a második félidőben a piros után tűz volt a játékosokban.....és a Mallorca ellen,meg a Milán ellen miért nem?Lehet rájövök lassan harminc éve divat szurkoló vagyok....rendben.De ami nézhetetlen azt ne magyarázza meg senki negyvenedszerre is hogy fasza és a győzelem a lényeg.Nekem nem!!!Engem nem érdekel ha kikapunk Lásd:Liverpool ellen dicsértem a csapatot...Ne haragudjatok.Tiltsatok le,vagy kilépek magamtól.Minden egyes tag,önálló ember.Mindenkinek megvan a saját véleménye.Az enyém ez.Szerintem Simeone nem fog tudni megújulni. Ettől függetlenül a hétvégén csapjuk szét a buzik pofáját Simeonéval vagy nélküle mert az edzők jönnek-mennek a csapat örök!!Aupa Atleti!(Ebben a témában többet nem kívánok hozzászólni)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16483

Én ezt az egész témát összetettnek látom és anélkül, hogy bárkire is céloznék, az elmúlt évekből egyértelmű lett számomra: valakinek mindig lesz valamilyen megdönthetetlen problémája. Pár éve, mikor 36 meccses veretlenségi sorozatunk volt otthon és 12 kapott góllal hozta le Oblak a bajnoki szezont, akkor az volt a baj, hogy milyen unalmas szar focit játszunk már és nem igaz, hogy csak így tudunk nyerni és egyébként is miért kezd Koke, miért kezd Saúl, miért kezd Carrasco stb. stb.. Most, például idén vagy tavaly, amikor sokkalta több gólt lövünk mint az előző években és sokkal intenzívebb támadófocit játszunk, akkor ugyanez a kifogásolás lemegy a védelemmel. Emellett persze az elmúlt 8 évben, mióta ezeket a felületeket követem, Simeonét valaki vagy valakik minden egyes szezonban kirúgták volna. Tavaly például féltávnál ment volna, idén szezon elején, de 2017-ben mikor kiestünk az EL-be, majd megnyertük azt és a Szuperkupát is, akkor is sokan már a BL csoportkör harmadik meccsén elküldték volna, mert épp nem nyertünk 3/3-at. Én alapvetően ezt a kérdést is úgy látom, hogy a csapat minőségével az elvárások is az egekbe emelkedtek 10 évvel ezelőtt óta (bizonyos szintig teljesen helyesen). Ez általában az elmúlt években úgy szokott megnyilvánulni, hogy ha valami nem jön be, akkor Simeone a patás ördög, ha valami sikerül (lehet ez egy jó kis meccs is), akkor ő az Isten. Volt olyan is (már nem emlékszem pontosan ki), aki a bajnoki szezon közben már elküldte volna Cholot, majd a szezon végén mikor hosszabbított úgy gondolta, hogy ez volt a legjobb döntés.

Arra célzok, hogy ez a szurkolói attitűd. Szoktam néha más csapatok szurkolói felületeit is nézni érdeklődésből, olyan csapatoknál, mint a Bayern vagy a Chelsea, ott ugyanez a vita megy és ott is vannak, akik elküldenék a sikeredzőket ezért vagy azért.

Szerintem amúgy a vita jó dolog, még ha egyik vagy másik oldal néha butaságokat/könnyen cáfolható dolgokat is mond és ez esetleg idegesíti a másik felet. De igaza végül senkinek nem lesz nagyon, mert az általában a két véleménytábor között szokott lenni. :) Én remélem, sőt, biztos vagyok benne, hogy ezzel a magasabbra húzott védelmi vonallal és a túltömött támadósorral meg fogja találni az összhangot Cholo és működőképes csapat fog összeállni az Atletiből.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16482

És igaza van Hajpának ezek a meccsek a Barca meg a Real de főleg a Real ellen presztízs szempontjából ütik a trófeák iránti elvárást. Én úgy fogok ünnepelni ha sikerül győzni mintha bl.t nyertünk volna mert számomra akkora öröm megverni ezt a gusztustalan brigádot!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16481

Hajpa-yes beküldte:
Én mindent odaadnék egy Reál verésért!!!Felőlem ki is eshetünk csak verjük meg őket!!!

Nekem az is elég ha vért iszunk és legalább úgy megyünk nekik mint a Portonak a bunyók után. Ha kikapnak becsülettel essenek el és ne azért mert nyuszik vagyunk (vagy annak látszunk a pályán). Akkor azt mondom ha úgy is kikapunk akkor a jobb csapat nyert és vert meg minket. De csak ebben az esetben elfogadható a vereség..vagy ha látványosan csal a bíró vagy orbitális nagy mázlija van a ratyiknak. Másképp károgni fogok és nem fog vigasztalni, hogy ölelkeztünk azért mert hoztuk a kötelezőt sokkal nehezebben mint kellett volna a Bl-ben. Tessék most azért örvendeni így mert elkaptuk a Hableányokat és még azt is megfogadom, hogy a szezon végéig már nem írok negatív véleményeket bármit csinálunk is! Olyan hozzáállást várok mint Vérszajkóé aki törött arccal tolta végig a meccset. Ehhez kell igazodni és jünni fog a jó játék is ..nem kell minden meccsen jónak lenni de a Realnak nem nagyon volt szar meccse idén. Úgy látszik Ők nem emberek hanem gépek. :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16480

Én mindent odaadnék egy Reál verésért!!!Felőlem ki is eshetünk csak verjük meg őket!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16479

A kérdésre válaszolva: a taktika a továbbjutás volt, mindenáron! Fogadjuk már el, hogy ezek emberek, nem gépek! Nem lehet mindig csúcsformában játszani. Vannak és lesznek sajnos érthetetlen meccsek, de ez benne van. 60 meccset játszunk kb egy idényben, igenis kell spórolós meccs is, bármennyire is nem tetszik. Én nem nézem a többi csapatot, engem csak az Atlético érdekel. :lol: A felsoroltak közül talán a Bayern lett bajnok az előző idényben, akkor most hogy is vagyunk a látványos játékkal? Én inkább bajnok lennék, bár ugye ez nem mindig párosul látványos játékkal.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16477

Amfan minden szavával egyetértek. Biztos vagyok benne, hogy a szar meccseket se direkt csinálják. Azon is gondolkoztam, hogy lehet túl sokat várunk el. Ezek a fiúk is emberek. Lehet őket túlságosan nyomja a folyamatos eredmény kényszer. Lehet ezért akarnak a tutira menni, ezért nem akarunk még egyet lőni. Vagy lehet akarunk, de nem jön össze, aztán akkor jól van az úgy. Mégegyszer mondom tegnap az a rengeteg metakommunikacios jel és mozdulat ahogy egymással és a bizonyos helyzetekben viselkedtek megindító volt. Ahogy kiálltak egymásért, ahogy oleltek egymást. Ez nem is ünneplés volt, ez valami sokkal mélyebb. Oblak ahogy állt az első sorban és védte a csapatot Simeoneval azt is jó volt látni. Szeretem ezt a csapatot és Titeket is, mert aki szereti ezt a csapatot és tegnap boldog volt szerintem és minden vágya lett volna ott lenni a csapattal egy kupacban. Aupa
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16476

Nyugi Bálint.Természetesen örülök én is.De próbálom helyén kezelni a dolgokat.nem gondoltam volna hogy így fognak a játékosok örülni a győzelem és a továbbjutás után.Tényleg mintha kupát nyertünk volna.Mert szerintem az Atletico jobb csapat mint a Porto.Olvasom hogy a sokat szidott Vrsaljko arccsont töréssel nyomta végig a meccset.Ez már azért valami.Én azért nem fogok most pezsgőt bontani mert a csoportkörből tovább jutottunk,ami spanyol bajnokként alap dolognak kellene hogy legyen.Láttuk sajnos elég sokszor hogy egy jó meccs után érthetetlen gyalázatosan játszunk a következő csapattal.Akkor megint fonjuk a kötelet.Ha a Reál ellen megint lélektelenül megyünk fel,és simán verést kapunk minden mostani örömködés mehet a kukába.Ha a maradék két meccset lehoznánk vereség nélkül (ugye a 3 idegenbeli meccs jön,a tegnapi volt az első) akkor örömködök.De tudomásul kellene venni hogy már nem a Teneriffe csapata vagyunk hanem a spanyol bajnoki cím védői.És a BL ben 2 nyert meccsel mentünk tovább 3 cumi ellenében....Nekem ezért furcsa egy kicsit ez a nagy örömködés..Bár lehet a mai világban mindennek IS kell örülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16475

Nem fog érdekelni ha kikapunk a Margit ellen de ahogy írtam az a minimum, hogy a pályán az elejétől a végéig vért izzadnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16474

amfan beküldte:
Nem is tudom mi lenne elég? Végre van egy jó meccs, rúgunk három gólt, továbbjutunk a csoportból, és merünk örülni a meccs végén. De persze megint fanyalgás van... Na majd a derbin kikapunk, majd kapunk mittudomén milyen divatbrigádot aztán azok simán kivernek, meg hasonlók. Ez most komoly??? Ez a mai foci, CSAK az eredmény számít! Persze hogy jó lenne sziporkázva nyerni, de nekem ez is megfelel. És a sok szerencsétlenül bekapott gól, meg bírói csalás után hadd legyen már nekünk is egy kis szerencsénk!!! Griezmann is biztos nem akart gólt rúgni, totál véletlenül pattant a lábára a labda. Néztétek egyáltalán a játékosaink hozzáállását? A tekintetüket végig a meccsen??? Pont a legjobb példa erre De Paul, aki szinte extázisban hajtotta végig a meccset, meg is lett a jutalma a végén. Meg hogy minek jutottunk tovább, esélyünk sincs... tényleg nem értem... legalább az megfordulhatna a fanyalgók fejében, hogy mi pénzt jelent ez a továbbjutás a klubnak! Súlyos milliókat, amiből akár új védőt is vehetünk. Pont leszarom kit kapunk, ott vagyunk, az a lényeg!!!

Magyarázd el kérlek ..nekünk annak az 5-6 fanyalgónak akik amúgy mind évtized/ek óta szurkolnak ennek a klubnak pont úgy mint te, hogy mi volt tegnap a taktika. Ezzel van a baj. Nem lesz mindig ilyen mázlink. Én is örülök és megérdemelt a győzelem de miért kellett a piros ahhoz, hogy elkezdjünk produkálni ? Valszeg ha nincs az a bunyó egyenlített volna a Porto mert védtük az 1-0 át egy ilyen trágya csapat ellen.. legalább 20 olyan passzuk volt hátul amiből simán lőhettünk volna gólt ha letámadunk az egész pályán mint rég..a szögleteink veszélytelenek a pontrúgások szintén. A védelmünk -most dicséretet is érdemel mert ilyen felállásban ez volt a maximum ami tudtunk hátul- messze elmarad a korábban megszokott színvonaltól Oblakot leszámítva akitől ugye most is kellettek a bravúrok és szerencsére jöttek is. A kontráink csak a piros lapok után ültek amikor a Porto teljesen elvesztette a fonalat mi meg elkezdtünk hozzáállásban végre hasonlítani az Atleticora. Küzdöttünk ,hajtottunk. De addig 0 minőséget képviseltek a kontráink. Futkostunk össze-vissza a pályán egy igen rossz napot kifogó Porto ellen. A taktikával van itt a baj. Tavaly is láttuk meg idén is mint pl amikor a rohadt bírók csalták el a meccsünket, hogy minőségi csapat módjára tudunk nagyon szép teljesítményt is nyújtani de sajnos nem ez a jellemző. Ez nem a segúnda division. Ez nem a 9 -ik helyen szenvedő nagy múltú kis-középcsapat. Ez ma már egy top klub és ennél sokkal többet várunk tőle. Vagy legalább azt amit korábban Simeone alatt játszottunk mert nyoma sincs annak sem.

Ez a csak az eredmény számít egy szubjektív dolog. Neked elég másnak nem. Nincs ezzel semmi baj. De javaslom nézd meg az Ajax, Bayern, Dortmund, Liverpool, Atalanta de még a Villarreal játékát is pl. Érdékes Ők tudnak játszani úgy, hogy nézhető legyen. Mi is tudunk csak akkor mi a francért kell kikapni a Mallorcától meg mákos gólokra és bunyókra várni ahhoz , hogy végre küzdjön a csapat ha a játék nem is szép és ne csak sétáljunk teljesen 0 elképzeléssel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16473

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Én meg megmondom az őszintét leszarom az eredményeket meg hogy kitől kapunk ki meg kitől nem 10+ éve ennek a klubbnak szurkolok és ennek is fogok ameddig világ a világ a véleményemet elszoktam mondani mint mindenki más azt az se érdekel ha vége a vilagnak csak Atleti! Ma örüljünk azt utanna aggodjunk a többi szaron... lehet nem mi vagyunk a legjobbak meg nem vagyunk tökeletesek meg mindenki altal elismert kedvenc klubb sem vagyunk de soha ne is legyünk azok!!! Ezért más ez a klubb...itt a Segúnda Divísiónban is tele volt a Vicente Calderón és ez nagy különbség!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16472

Nem is tudom mi lenne elég? Végre van egy jó meccs, rúgunk három gólt, továbbjutunk a csoportból, és merünk örülni a meccs végén. De persze megint fanyalgás van... Na majd a derbin kikapunk, majd kapunk mittudomén milyen divatbrigádot aztán azok simán kivernek, meg hasonlók. Ez most komoly??? Ez a mai foci, CSAK az eredmény számít! Persze hogy jó lenne sziporkázva nyerni, de nekem ez is megfelel. És a sok szerencsétlenül bekapott gól, meg bírói csalás után hadd legyen már nekünk is egy kis szerencsénk!!! Griezmann is biztos nem akart gólt rúgni, totál véletlenül pattant a lábára a labda. Néztétek egyáltalán a játékosaink hozzáállását? A tekintetüket végig a meccsen??? Pont a legjobb példa erre De Paul, aki szinte extázisban hajtotta végig a meccset, meg is lett a jutalma a végén. Meg hogy minek jutottunk tovább, esélyünk sincs... tényleg nem értem... legalább az megfordulhatna a fanyalgók fejében, hogy mi pénzt jelent ez a továbbjutás a klubnak! Súlyos milliókat, amiből akár új védőt is vehetünk. Pont leszarom kit kapunk, ott vagyunk, az a lényeg!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16471

Így van!Lehet jobb formában van a királyi brigád de mikor tizen éve a 6-7-8-9.hely valamelyikén trónoltunk,akkor is a madridi derbi az madridi derbi.Oda másképp megy fel mindenki.(Kb mint a Barca-Espanol....ott is bármi lehet függetlenül a két klub közti erő fölényt nézve.)És ha úgy kapunk ki hogy csúszunk-mászunk...akkor rendeben van....De már kapom hogy esélyetek se lesz a hétvégén....(fehér színű barátaimtól...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16470

DE ha a Real ellen megszakadnak végig a pályán akkor nagyot nő a szememben a helyzet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16469

Hajpa-yes beküldte:
NA szóval....Nem is én ennék ha nem kárognék de:5 forintot se raktam volna fel a továbbjutásunkra.....És köszi Porto,köszi Oblak,köszi Wendel és legfőképp köszi Liverpool,aki fairplay-ből jelesre vizsgázott tegnap este.Én nem nagyon hurráznék.Kapunk egy Bayernt,vagy egy Man Cityt,vagy Chelseat....mi a bránert csinálunk a szokásos fos taktikánkkal??
Bucira verik a fejünket. Griezmann lábára ráesik egy labda és gól.Addig észre se lehetett venni,(de a Correának adott gólpassza zseniális volt).De Paul elé is oda dadog a labda......Szóval bőven volt most mákunk,egy meccsen nem kevés.De én nem lelkesednék annyira be.Bár a hétvégén a Reált megbúghatnánk....nekem az a győzelem BL győzelemmel érhetne fel.De borúlátó vagyok ott is...Nem kellett volna most tovább jutnunk....


pontosan úgy van ahogy írtad de annak örüljünk, hogy a piros után legalább küzdött, hajtott a csapat. És gyuff is jól írta de eddig sem igazán volt gond Simeone fanatizmusával. Taktikai szempontból viszont most is nagyon de nagyon gyengék voltunk. A mázli viszont nekünk is járt Már Hajpa a bírói csalások meg az ellenfelek mákjai után csak attól tartok ezzel a sajátunkat az idei szezonban el is lőttük. Én sajnálom magunkat meg Simeonét is. Próbálok hinni benne de félek hogy innentől megint jön a realitás mint a
Mallorca ellen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16468

Sajnos megint nem láttam ameccset, sorra jöttek a műtétek ügyeletben. Moast néztem vissza egy hosszabb összefoglalót. Én is látom, hogy nincsenek rendben a dolgok, ellatabárkodunk sima győzelmeket. De az a tűz ami volt most a játékosokban, az a rengeteg felszabadult energia mindenkiben az ünneplések során, hát tudjátok, egy rossz szót sem tudok most írni Rájuk! Él-hal az összes ezért a klubért, szeretik egymást és Cholo is idetartozik, egyszerűen ezeket a videókat nézve nem lehet rájuk haragudni bármennyire is balfaszok vagy motiválatlannak tűnnek. :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16467

Nézegetem a hírportálokat,meg ugye mutatták a meccs végén a csapatot,és Cholot is,mennyire örülnek...Mintha kupát vagy bajnokságot nyertünk volna.És ezt a gyenge formát ők is érzik szerintem.NA ezt a lelkesedést kellene a hétvégére átvinni,,(és a mák faktort is).....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16466

ami nonszensz,hogy 2 győzelemmel és egy döntetlennel (meg 3 vereséggel) tovább lehetett jutni...Tavaszra összekéne kapnia magát a csapatnak...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16465

NA szóval....Nem is én lennék ha nem kárognék de:5 forintot se raktam volna fel a továbbjutásunkra.....És köszi Porto,köszi Oblak,köszi Wendel és legfőképp köszi Liverpool,aki fairplay-ből jelesre vizsgázott tegnap este.Én nem nagyon hurráznék.Kapunk egy Bayernt,vagy egy Man Cityt,vagy Chelseat....mi a bránert csinálunk a szokásos fos taktikánkkal??
Bucira verik a fejünket. Griezmann lábára ráesik egy labda és gól.Addig észre se lehetett venni,(de a Correának adott gólpassza zseniális volt).De Paul elé is oda dadog a labda......Szóval bőven volt most mákunk,egy meccsen nem kevés.De én nem lelkesednék annyira be.Bár a hétvégén a Reált megbúghatnánk....nekem az a győzelem BL győzelemmel érhetne fel.De borúlátó vagyok ott is...Nem kellett volna most tovább jutnunk....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16464

De a Real és a Sevilla ellen úgyis látni fogjuk hol tart a csapat és Simeone jelenleg. Remélem ott nem lesz szükség kiállításokra ahhoz, hogy legalább a hozzáállásunk normális legyen ha játék nem is lesz sziporkázó.
A Real ellen a pályán MEG KELL DÖGLENIÜK aztán akkor azt mondom kezdünk éledezni és talán nincs veszve ez a szezon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.