Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16632

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Diiir szeeddd ki puta sevilla megnyerjük ezt ne szarjatok be! Ha meg nem legalább most csinalunk is vmit
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16631

Most akkor mondjon vissza Simeone, hiszen 1-1. Ha már lemondattuk 0-1-nél :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16630

Plusz a sérülések, stb védelem egyszer nem játszott rendesen idén kb...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16629

Annyi minden szar ebben a szaonban nem is lehet felsorolni. Cél a 4be bejutni. Más elvárásom nincs. Senki nem lóg ki felfelé, edzőstül, játékosustól. Olyan nincs, h még egyszer egy szezonba mindenki ennyire szar legyen. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16628

Na megint a szokásos az elején bekapott gól(ok). Majd futunk az eredmény után mert aztat úgyis nagyon szeretjük, persze mindhiába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16627

Botlábú gyökér horvát... Persze hogy ellenünk sül el a lába. Menni kell tovább, semmivel sem jobb az ellenfél. Ennyi erővel mi is találhatunk gólt.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16626

Bakker, Rakitic beköszönt... rá úgy ahogy ment Koke, Oblak meg kint állva már hiába jött vissza :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16625

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Persze pont a gólra kapcsoltam be a meccset xd hiába Rakitic mindig is jó játékos volt, de azért a kurva száját.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16624

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Lejart Cholo ideje! Koszonjuk szepen,de ennyi eleg volt! Megyek inkabb Tarkovba....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16623

Na kérem..én ilyen gólokat akartam látni..csak a kapu nem stimmel eddig na de ha Kunde így passzol leszbek helyzeteink futás nélkül is :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16622

gyuff beküldte:
Lorrente fog segíteni Kokenak. Nézve a Sevilla keződjét, a pressingre és gyorsaságra lehetne alapozni. De ha belelassulunk a meccsbe vége is...Lemar gyorsan tud váltani, Carrasco, Correa, Llorrente meg gyorsan tud felfejlődni. Hajrá Fiúk!!!

Gondolod te!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16618

Lorrente fog segíteni Kokenak. Nézve a Sevilla keződjét, a pressingre és gyorsaságra lehetne alapozni. De ha belelassulunk a meccsbe vége is...Lemar gyorsan tud váltani, Carrasco, Correa, Llorrente meg gyorsan tud felfejlődni. Hajrá Fiúk!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16613

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a komcsik ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16603

  • Beni
  • Beni profilkép
  • Nem elérhető
Koke védelmére kelnék. Mikor elsőre megnézünk egy meccset, érzelmekkel tele a figyelmünket elkerüli Koke jelenléte és munkája a pályán. Én vezérnek érzem. Ugyan nem gyors, talán, ha szigorúbbak vagyunk mondhatjuk bátran, hogy lassú. Nagyon érti a focit, tudja lassítani vagy gyorsítani is a játékot, egy percre nem áll meg a pályán, folyamatosan mozgásban van. A pálya minden szegletében szinte ő ér oda harmadiknak kialakítani a létszámfölényes szituációkat. Elképesztő játék intelligenciával olvassa, hogy neki hol kéne lennie.A probléma nem vele van, hanem, hogy a csapatnál nincs balanszban a védekezés és a támadás. Egyelőre picit Simeone és a csapat is meg van zavarodva mikor kéne visszaállni, letámadni.stb. Koke feladata is átalakult, nagy felelősség hárul rá védekezésben is, nagyon közel játszik a védelemhez, többször kihúzódott a jobb oldalra Llorrente mögé mikor ő feljebb lépett a jobb szárnyon. Szerintem ez a dolog ki fog egyenesedni, de lehet a bajnoki szezon már rámegy. Probléma lehet Trippier eligazolása is ,de a legnagyobb hiány a keretben az a védelem. Mindenképpen középhátvéd kell a csapatnak! Valamint szerintem nincs megfelelő profilú középpályás a védelem elé. Valami hasonlóra lenne szükség, mint Kondogbia, csak egyel magasabb szinten. Ha fantáziámra lenne bízva akkor kb egy legjobb napjait idéző Tiago, vagy Rodri kellene nekünk a középpályára és egyből máshogy nézne ki Koke és De Paul is. De Pault nem lenne jó hátrébb fogni, mivel neki támadásban olyan skilljei (kulcspasszok) vannak ami elit, és így is sok maradt benne eddig e téren. Nem előnyös, ha Kokenak és De Paulnak kell összerakni a középpályás védekezést, mert akkor sokat vesztünk előre. Ettől függetlenül Kokenak jól jönne a pihenő, viszont a csapat nem engedheti meg magának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16602

Zoltan10 beküldte:
Azert Kokeval kapcsolatban megkell hagyni ő csapágyasra lett járatva a Simeone éra első kb 6 évében azóta kicsit visszavett tolja a mester de így is majdnem minden meccsen ott van. Anno egymás után válogatottat is beleértve ilyen 60 meccses szezonokat tolt. Meg azt is elviselte, hogy Simeone mindenhova pakolta jobbszélsőtől elkezdve minden pozicióban, meg a rengeteg szerkezet váltást is szónélkül türte én mindig tisztelettel fogok róla beszélni. Igen raferne egy kis padozás meg ez a szerkezet nem kényelmes neki. Ő Gabi mellett volt igazán elemében illetve Tiago Mendez mellett akik egy állatok voltak védekezés terén jó értelemben és szabadabban iranyíthatott Koke. Ez azóta megváltozott... Igen szarul játszik mostanában, de itt nagyon sokan elfeljtik az ő gólpassza moatt nyertük meg 2013-ban a Bernabeuban a Király Kupát. 2014-ben ő döntötte el a Barca ellen a BL-ben a tovább jutást és megannyi hólja és gólpassza volt nagyon fontos meccseken is vagy a 2018-as UEFA Szuperkupa döntő ahol beverte a hosszabításban a Real koporsókába az utolsó szöget a góljával... azért elgondolkodnék mielött ilyeneket írnék, hogy alibizik... az egész csapat pár éve nem találja az identitását nem csak ő. Lehet van pár fos meccse meg padoznia kéne igen, de nem kéne elfelejteni mit tett a klubbért

Koke legenda és megérdemli a karszalagot is amiatt amit letett korábban de nem vezér és nyomokban sem kezdő 11 es játékos már. Nekem személy szerint az egyik utolsó nagy név egy letűnt és igen kedves korszakból akik nagyon szerettem és becsültem a játékát.. de sajnos jogos minden kritika ez olyan mint Cholo kérdése. Megosztja a szurkolókat, hogy a múlt a fontosabb vagy a jelen. Ugye ilyen alapon már visszavonult Forlán is kezdhetne mert hát Ő is mennyit tett a klubbért. Amikor nem ment már akkor neki is a pad jutott aztán meg az Inter. Kokéval sem lehet kivételezni. Nem áll a címert felett attól függetlenül mennyit tett a csapatért korábban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16601

pantic beküldte:
Atletitom beküldte:
Az mindenképp elismerésre méltó, hogy olyan mint egy tank.

koke a tank. háháháháháháháháhhhá :D:D:D

remélem még legalább öt évig fix kezdő lesz. mondjuk ha cholo lelép, az első edző úgy fogja kivágni a kezdőből pár hét után, mint macskát szarni.

Jó na..nem akartam a Máté leki világába gázolni megint :lol: Nem is tank..hanem FALTÖRŐKOS !!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16599

En egyantalan nem felejtetem el nagyon szeretem a jatekat az hogy alibizik neha az en szememben az èn velemènyem es elgindolkoztam mielott le irtam en csak le irtam egy opciot hogy ki lehetne probalni…stb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16598

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Azert Kokeval kapcsolatban megkell hagyni ő csapágyasra lett járatva a Simeone éra első kb 6 évében azóta kicsit visszavett tolja a mester de így is majdnem minden meccsen ott van. Anno egymás után válogatottat is beleértve ilyen 60 meccses szezonokat tolt. Meg azt is elviselte, hogy Simeone mindenhova pakolta jobbszélsőtől elkezdve minden pozicióban, meg a rengeteg szerkezet váltást is szónélkül türte én mindig tisztelettel fogok róla beszélni. Igen raferne egy kis padozás meg ez a szerkezet nem kényelmes neki. Ő Gabi mellett volt igazán elemében illetve Tiago Mendez mellett akik egy állatok voltak védekezés terén jó értelemben és szabadabban iranyíthatott Koke. Ez azóta megváltozott... Igen szarul játszik mostanában, de itt nagyon sokan elfeljtik az ő gólpassza moatt nyertük meg 2013-ban a Bernabeuban a Király Kupát. 2014-ben ő döntötte el a Barca ellen a BL-ben a tovább jutást és megannyi hólja és gólpassza volt nagyon fontos meccseken is vagy a 2018-as UEFA Szuperkupa döntő ahol beverte a hosszabításban a Real koporsókába az utolsó szöget a góljával... azért elgondolkodnék mielött ilyeneket írnék, hogy alibizik... az egész csapat pár éve nem találja az identitását nem csak ő. Lehet van pár fos meccse meg padoznia kéne igen, de nem kéne elfelejteni mit tett a klubbért
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16597

Atletitom beküldte:
Az mindenképp elismerésre méltó, hogy olyan mint egy tank.

koke a tank. háháháháháháháháhhhá :D:D:D

remélem még legalább öt évig fix kezdő lesz. mondjuk ha cholo lelép, az első edző úgy fogja kivágni a kezdőből pár hét után, mint macskát szarni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16596

Na de ha onnan idèn megint ki esunk szerintem jovore el se kell indulni????????????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16595

amfan beküldte:
A spanyol-kupában következik az igazi madridi derbi: a Rayo Majadahondát kaptuk ellenfélnek.

Hányadik ligás a Maják Hondája? harmadik vagy negyedik? :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16594

A spanyol-kupában következik az igazi madridi derbi: a Rayo Majadahondát kaptuk ellenfélnek.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16593

Az mindenképp elismerésre méltó, hogy olyan mint egy tank. Ritkán sérült és elképesztően sokat mozog. Sokan támadják azért is mert piszok lassú. Tényleg lassú de viszont rengeteget mozog és nagy területeket játszik be. Csak mire megyünk ezzel a ténnyel ha 0 kreativitás van benne és mostanában már nagyon alap hibákat is kezdett el véteni a védekezésben meg egyszerűen nincs olyan jó mint Kondogbia.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16591

Aztán kozben kokét lattam edzeni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16590

Igen en is igy érzem nem szeretném de nem csak ő hibas ezért szerintem de hianyzik valami onan a kozepalyarol es en őt tudom jelenleg meg találni ezért mert en szerintem tul alibi néha a pozicoija amit ha fel osztunk kulon kulon el lehet osztani es lehet lenne akki ki tudna hozni a maximumott ebbol es igen kondogbia nem passzol rosszul egyaltalan nem egy karmester de nem is feltetlen annak kell lennie
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16589

Balogh992 beküldte:
Van benne valami én is gondolkodtam mar ezen kondogbia a védekező feladatokban talán biztosan hogy jobban véghez tudná vinni paszjátékot tekintve hát nem biztos hogy rosszabb lenne annyival de neki nem is feltétlen talán az kéne eroltetni mivel en kokenal mar lehet megint tul sok alibi passzot latok es neha olyan egyszeru passzokat olyan csunyán el ront viszont ammi miatt szerintem fokepp kirobanthatatlan onan az hogy o a kapitany es hat nem tudom mennyit beszél ő a palyan en neha ugy lattom hogy azert o tenyleg folyton de megalas nelkul iranyit vagy csak probal es hogy probalja rendezni folyton o is a sorokat meg ugye hogy rengeteg terulet be focizik az iranyitast nem tudom mas el e tudna vegezni ilyen szinten legalabb de szerintem de paul kepes lenne ra de ez az én szubjektiv véleményem de ki vagyok en hogy meg mondjam olvastam hogy koke es obalk lázasak szoval lehet lesz valami ilyesmi a hétvégén

Az gáz mert elvileg Marcelo meg Modric pozitív tesztet produkált. Egyébként és is hajlok arra amit te meg Manolo is írt. Különben szerintem Kondogbia néhány meccsén egész jól forgatta a csapatot. Nem egy irányító persze de ahhoz képest, hogy klasszikus 6 os szerintem jól passzol. Az offenzív passzokat meg mindenképp De Paullal kell megoldani. Azért pár meccsünkön már itt is láttuk milyen indításokra képes a pali. Szerintem Gimenez tökeletes kapitány lehetne ha nincs Koke de ugye ez hosszabb távon megint nem jó mert folyton lesérül. Oblak megint egy jó alternatíva. Szerintem neki van tekintélye. Elég összeszedett és magabiztos kisugárzása van csak ugye nem annyira szerencsés ha nem a mezőnyben van jelen a kapitány. Ha elég ideje lenne itt akkor szerintem De Paul is jó kapitány lenne amennyit üvöltözött a többiekkel a Porto ellen azok alapján legalábbis. De ehhez neki azért még tenni kell, hogy kiérdemelje.
Sajnálom Kokét mert bár szerintem sosem volt jó kapitánynak mert nincs meg benne a karizma de mint irányító fénykorában simán úgy nézett ki, hogy egy új Xavi lehet belőle vagy legalábbis hozzá nagyon hasonló csak valamivel jobban védekező irányító. Élmény volt nézni ahogy forgatta a csapatot de annak már évek óta vége sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16588

Van benne valami én is gondolkodtam mar ezen kondogbia a védekező feladatokban talán biztosan hogy jobban véghez tudná vinni paszjátékot tekintve hát nem biztos hogy rosszabb lenne annyival de neki nem is feltétlen talán az kéne eroltetni mivel en kokenal mar lehet megint tul sok alibi passzot latok es neha olyan egyszeru passzokat olyan csunyán el ront viszont ammi miatt szerintem fokepp kirobanthatatlan onan az hogy o a kapitany es hat nem tudom mennyit beszél ő a palyan en neha ugy lattom hogy azert o tenyleg folyton de megalas nelkul iranyit vagy csak probal es hogy probalja rendezni folyton o is a sorokat meg ugye hogy rengeteg terulet be focizik az iranyitast nem tudom mas el e tudna vegezni ilyen szinten legalabb de szerintem de paul kepes lenne ra de ez az én szubjektiv véleményem de ki vagyok en hogy meg mondjam olvastam hogy koke es obalk lázasak szoval lehet lesz valami ilyesmi a hétvégén
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16587

gyuff beküldte:
És Kondgobia? Előtte Llorente és De Paul. Oblak - Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso, Carrasco - Kondgobia, Llorente, De Paul - Griezmann, Cunha

Llorente is el lett pazarolva védőnek, tavaly 20 pont felett végzett a kanadai táblázaton, nem felejtette el focizni gondolom. Trippier Llorente kémia nagyon jól működött, Griezmann is ha visszalép, De Paul Kondgobia miatt szabadabb lehetne. De ez sajnos nem manager játék, hanem a valóság. ????

Jaja! A Kondogbia-De Paul sokkal hasznosabbnak tűnik, mint a Koke-De Paul. Talán érdemesebb lenne erre átállni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16586

Hajpa-yes beküldte:
Szerintem a Reál jelen állás szerint ennyivel mindenképp jobb nálunk. Simeone nem találja a normális kezdőt,és ugye nincs meg a védelmünk. Gimenezt sajnos el kell felejtenünk,nem lehet rá építeni.Többet sérült mint amennyit játszik.Gratulálok a Blankóknak. Én kb erre számítottam.De ugyan nem láttam a teljes mérkőzést ha minden igaz a küzdéssel nem volt gond...De még is felhoznék egy kényes témát....Koke.....Kapitányunkkal nem vagyunk egyel kevesebben??De Paul nem tudná eljátszani azt amit ő ráadásul gyorsabban???Félre ne értsetek,nem akarom fikázni de mintha ő adta volna el a labdát is az első gólnál...

Én is ezen gondolkodtam, hogy sajnos mostanában egyre többször, Koke minusz egy ember. Tudom, hogy legenda és csapatkapitány, de akkor is. De Paul mellé egy igazi klasszis védekező középpályás kellene, egy szűrő, mint a Realnál Casemiro vagy a Chelseanál Kanté. Akkor sokkal hatékonyabbak lennénk középpályán, több labdát szereznénk, tehermentesítenénk a védelmet, nem tudnák könnyen direktbe rájuk vezetni a labdát a támadók.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16577

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
A valóság az lesz amit majd az amúgy épp nem túl jó formában lévő Sevilla no meg a Bayern ellen produkálunk...Már ha a Bayern lesz az :silly:

A zselés töltésű ManU-t kaptuk végül az igazi sorsoláson. :silly:

Az egyéb dolgok alatt már leírtam a véleményem erről a finomságról is Sebi :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.