Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16877

a mester bedobhatná a fiatalabb énjét ma de úgysem fogja valószínűleg :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16875

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a sárgadinnyék ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16870

Ma utánanéztem pontosan, hogy mennyit is jelent nekünk Savic és Gimenez. Idén 9 meccsen játszottak mindketten, abból kétszer meccs közben megsérült Gimenez. Az egymás utáni 4 vereség előtti meccsen sérült meg utoljára Josema, a Mallorca elleni vereség alkalmával meccs közben pedig Savic. Utána jött még a 3 bukta, Sevilla, Real, Granada. Ha a 4 védőnk stabilan együtt tudna játszani, legyen az bárki szerintem még a bajnoki cím sincsen teljesen elveszve. Bizakodó vagyok, nagyon remélem, hogy Kondogbia kezd a középpályán. Hajrá Fiúk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16853

Azt nem értem hogy miért nem Lecomte védett?Ennyire tartott a harmad osztályú kis csapattól?Az rendben van hogy a mezőnyben nem kockáztatott meg sokan kiestek az edzésből,és felmérte ki hogy áll,Na de hogy egy ilyen meccsen nem próbálta ki a francia kapust??.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16852

Ha a Villarreal ellen Kondgobia nem középpályán kezd, akkor kezdem én is kétségbe vonni Simeone szakértelmét, hogy mit lát Kokeban jelenleg. Fut körbe körbe alibi passzokkal, addig a néger polip odaér mindenhová és még a támadó játékot is segíti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16851

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
gyuff beküldte:
Lehet kicsit furán hangzik, de nekem az egyedüli fontos dolog, ma, hogy Kondgobia és Lodi újra jól teljesítsen. 4-4-2 újfent, Llorentet viszont sajnálom a kialakult helyzet miatt.

Eddig teljesült. Llorci pedig fullba nyomja a jobbbekk-jobbszélsőt.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16847

Lehet kicsit furán hangzik, de nekem az egyedüli fontos dolog, ma, hogy Kondgobia és Lodi újra jól teljesítsen. 4-4-2 újfent, Llorentet viszont sajnálom a kialakult helyzet miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16839

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a Marharonda Honda ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16817

Többi meccsen is nekünk kedvező eredmény született. Remélem rend lesz a fejekben, a hozzáállás mindenkitől nagyon dicséretes volt. Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16816

Győzelmekben, pontokban gazdag 2022-őt kívánok a csapatnak és nekünk és ez mindjárt meghallgatásra is talált a Rayo elleni 6 pontos mérkőzésen! ;) :)
Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16815

Így van! Kondogbiát érdemes kezdőbe tenni. Lodi hosszú ideje nem játszott így. Kérdés tudja-e tartani és esetleg fejlődni. De Paulnak meg most is az a baja hogy túl mélyen játszik túl kötött rendszerben. Kíváncsi leszek, hogy összeszedett ellenfelek ellen is tudjuk-e majd tartani legalább ezt a magabiztos hozzáállást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16814

Kondogbia nagyot dolgozott, szerintem a meccs közepétől félig sérülten. De Paul nem igazán találta magát, de összességében le a kalappal. 4 vereség után, ilyen magabiztosággal és akarással jó volt látni a fiúkat. Kondogbia és Lodi nálam kezdő lenne a következő meccsen/meccseken is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16813

Az év indításának kellemes módja volt ez a meccs. A Rayo szerintem kapura sem lőtt jóformán. kíváncsi leszek Correának vajon ez a szokásos év/szezon elei forma vagy elindul a termelésben. Előbbire tippelek sajna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16812

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ne sírjunk, vezetnek. :)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16809

Ja, meg jöhet a kapusuk is, ha esetleg Oblak tiplizne. :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16806

Getafeból a két urut már most hozhatnánk a védelembe. Mathías és Cabaco.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16804

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a spanyol Flash ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16802

Hát persze hogy sok hűhó semmiért... A Rayo nagyjából teljes kerettel áll ki, szemben a mi hat hiányzónkkal, akik egytől egyig meghatározó játékosok. Ebből is mi jövünk ki megint szarul, de remélem hogy aki pályára lép odateszi magát, és elverjük a komcsi villámokat!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #16792

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a rajok ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16758

fel sem lehet sorolni mennyi sebből vérzik taktikailag a csapat és ennek csak egy része, a jéghegy csúcsa a védők sérülése ami pont nem Simeone hibája és ebből a szempontból szerencsétlen, hogy pont most kapta ez is a nyakába a csapat. Hermoso sem egy penge védő sajnos eddig amit láttunk tőle. Jól passzol egyik-másik meccsén talán ennyire jól passzoló védőnk nem is volt még korábban de a védekezés része nem üti az elvárható szintet nála sem. Sokszor nagyon sunyi és rengeteget dumál a bíróknak amik miatt a lapokkal is veszélyt jelent. Kondogbia jobban védekezik klasszikus hatosként a tengelyben mint Hermoso elvileg klasszikus cb-ként jelenleg ez az igazság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16757

Fát maximum olyanok szoktak vágni mint én a hatalmas tehetségemmel a védelem és a 6 os poszt közt ingázva anno. Én sosem láttam esztelen favágást csak kemény határozott belépőket. A Granada ellen meg hány defenzív játékos legyen arról nem is beszélve mennyi hiányzó volt a Granadában is és többen sérülten játszottak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16756

Tegnap mennyi védekező profilú játékos volt a csapatban? Trippier, Hermoso, Felipe és Kondgobia. Ebből Kondgobia és Hermoso nem a posztján játszik. Túl sok Tamási felfogású játékos van a csapatban egyszerre, akik ha hiába kell, de nem tudnak úgy védekezni. A venezuelai gyereket tiago vagy Gabi úgy rúgta volna fel a gól előtt., H eszébe nem jut mégegyszer megiramodni. Alig szabalytalankudunk, úriemberek módjára nézzük végig az ellenfél támadásait. Szóval nem a favagast hianyolom, hanem a keménységét vagy taktikai faultokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16754

Jól írta Manolo.Ez már csak szenvedés.Látszik(vagy nem is) hogy a mester teljesen tanácstalan.Próbálkozik de nem sikerül megtalálni azt a kezdőt ami ütőképes lenne.Nyilván a védelmében fel lehet hozni a sérültek listáját...de ezt egy edzőnek meg kellene tudni oldani.Véleményem szerint a vesszőfutás a második BL döntő elvesztése után kezdődött.Azt egyértelműen nekünk kellett volna megnyernünk...Ugye ha Griezmann belővi a tizenegyest....minden másképp alakul....és ha már akkor is lett volna VAR....De ezen kár már nyavalyogni.ott megtört a mesterben valami.... Meggyőződésem hogy télen legalább egy védőt venni fogunk.(ha nem és Simeone is marad..akkor végképp lövésem sincs mi folyik itt..)Aupa Atleti!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16753

Én tartok tőle, hogy nem fogják meglépni a télen a menesztését és ha nem történik valami orbitális nagy csoda vagy én nem tudom mi akkor olyban bajba is kerülhetünk ami miatt hosszabb távon elindul a klub a lejtőn és nem csak ebben a szezonban. Gondolok itt olyan dolgokra, hogy esetleg túl későn kerül sor a menesztésre és már nem érünk oda a bl-re. Ez még messze nem áll fenn de ha túl sokáig húzzuk és nincs érdemi változás Cholóval akkor ez lesz előbb-utóbb a vége. Meg amúgy is kellene a téli szünet meg a transzfer időszak is az új edzőnek ahhoz, hogy nyugodtabban kezdje meg a munkát a csapattal. A kérdés az, hogy a vezetőség most mit gondol. Én még azt is kinézem, hogy megint szórni kezdjük télen a pénzt és boldog-boldogtalannal hírbe hoznak abban bízva, hogy ez megoldja a gondokat. Szerintem Simeone menesztése a tök utolsó húzás amit a vezetőség meglépne. Már évekkel ezelőtt is látszott, hogy nem lép szintet valószínűleg de azt mondom ezeket a szezonokat megérdemelte azért amit a csapatért tett és tavaly még egy bajnokságot is sikerült nyerni úgy ahogy 6-7 meccsen kimondottan jó játékkal. Kár hogy azt nem tudta tartani a mester és már a szezon második felére/ végére látszott a mostani helyzet. De most tényleg nem szabadna engedni, hogy a romantikus múlt a spanyol Arsenallá tegyen minket bármennyire szereti meg tiszteli mindenki Őt..vagy tegyen csodát ha marad de nem tudom, hogy innen lehetne-e még ha évek alatt sem sikerült előre lépnie..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16752

Most már abba kellene hagyni ezt a szenvedést, mert látható nem vezet sehova. Mentálisan padlón a csapat hetek (hónapok) óta, és nem látszik semmi kiút, hogy na most már megindulunk felfele.
A La Liga, sokak által bevallottan legerősebb kerete, ha a meccsről-meccsre mutatott játékot nem is nézzük, ami borzasztóan siralmas, csak a száraz statisztikát, akkor azt látjuk féltávnál, hogy az első helyezettől tizennégy! ponttal lemaradva, ötödik a csapat, még BL indulást érő helyen sincs, az ötödik és a nyolcadik helyezett között egy pont a különbség, tehát nyakunkon van még legalább három csapat. Most zsínórban begyűjtöttük a negyedik vereségünket, és az eddigi 18 meccsünkön 22! gólt kaptunk. Ez K.O egy kb, hétszázötveneurómilliós összértékű kerettől. Erre a teljesítményre, ezzel a kerettel, még Csank Jani bácsi és Pintér Attila mester is képes az Atleti kispadján.
Ha Cerezo helyében lennék most a téli szünetben, páros lábbal rúgnám ki Simeonét, teljesen mindegy, hogy mennyire legenda és hoznék egy komoly edzőt, aki hatékonyan támadni is tud ezzel a csapattal, nem csak védekezni és elkezdeni Félix köré építeni egy új csapatot, amely a jövőben ismét sikeres lehet, nem csak spanyolhonban, de a BL-ben is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16751

Nem tudom ti figyeltétek-e de nekem nagyon nem tetszett Cholo sem. Végig a kezeit tördelte..kövezzetek meg de olyan volt mint aki megtört és savanyú. Sosem láttam még tőle olyat, hogy nem örült volna egy gólnak mint egy őrült most meg 0 reakciója volt amikor Félix bevarrta (vagy csak én maradtam le róla annyira a gólt élveztem? ami tényleg káprázatos volt egyébként). Nem tudom de szerintem kezd mentálisan belefáradni a helyzetbe. Nem jó ezt látni..olyan mintha kínlódnak csak. Magyaráz most is meg minden de nem látni rajt hogy élvezi meg a fanatizmusa sem látszik annyira most pedig nagyon kellene. De lehet hogy én kombinálok túl és tévedek !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16750

Ez a meccs tökéletes lenyomata volt ennek a fél szezonnak. Voltak szép dolgok, de inkább a szenvedés dominált. Képesek vagyunk a leghitványabb csapattól is kikapni, pedig a lehetőségeink megvannak. Ezen a meccsen is volt bírói hiba, sajnos ez is jelen volt ebben a félévben. Ez a keret ennél sokkal jobb, de ezt mindenki tudja. A szerencse nagy ívben elkerül minket, és szinte ami kapura megy az ellenfélnek az gól. Nem tudom mi lehet a megoldás, de ez így kegyetlen égő...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16749

És * Lodi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16747

És most már nincs kényszer, H a sokat játszatott emberekkel szenvedjunk. Ha felépülnek az emberek és nem az oblak, Trippier, Savic, Gimenez, köszi, de Paul, Kondgobia, Lorrente, Joao Cunha, Griezmann általam kívánt csapatból nem játszik minimum 9 nem leszek hajlandó meccset nézni. Koke, Carrasco, Suarez, Hermoso, Felipe pihenhetne pár meccset.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16746

gyuff beküldte:
A 4be be kell kerülni. Minden mást el kell engedni és elkezdeni játszatni fiatalokat is. A fél szezon elég ahhoz, H kiderüljön kire lehet számítani a jövőben. Nem hiszem, H megy Simeone, de akkor most legalább legyen valami "haszna" a helyzetnek.

a soci, barca, villarreal valencia sor mögé is eshetünk ha nem történik valami..azért a 10 ik hely ezzel a kerettel meg a sok beleölt pénzzel már nem lesz elég a vezetőségnek szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.