Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 9 órája #22661

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Aki azt mondja, hogy megérdemelten jutott tovább a bilbao, az másik meccset nézett. Nem játszottak jobban most sem, az első meccsen meg pláne. És azt se mondja senki, hogy a bíró nem nyúlt bele a mérkőzésbe. Nagyon idegesítő, de ez van, menni kell tovább!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 9 órája #22660

amfan beküldte:
Ákos, halljuk az első bölcsességet! :lol:
Minden fasza, nem volt szerencsénk. Ezzel a fiatalított kerettel vállalható néhány kisiklás. A Las Palmast szarrá vertük, tehát nincs gond. Az Intert szét fogjuk cincálni apró darabokra. Aupa Atleti! Remélem, jó lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22659

Ákos, halljuk az első bölcsességet! :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22658

Égjen szarrá a pokolban ez a tetves mákos baszk kutya brigád!!! Ez is persze hogy a takony elé pattan ki Oblakról... Ilyet esküszöm soha nem láttam még, hogy egy két meccses párharcban ennyire minden összejöjjön egy csapatnak. Mert párszor oké, de hogy ennyi??? Mindig is utáltam ezt a szarfaszú brigádot, ez most már gyűlöletbe váltott át. A döntőt 100%, hogy nem fogom nézni, de hatalmas Mallorca drukker leszek, hátha ők ki tudják kergetni a malacot az ólból, mert nekünk nem ment. Itt meg már előre sejtem, mi fog menni... Jöhet majd "az én megmondtam" szöveg, meg a károgás ezerrel. Hát örülhettek, itt az ok megint átkozódni...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22657

  • tzkg
  • tzkg profilkép
  • Nem elérhető
  • most kezdődik életed hátralevő része
Na, lássuk! Mert vannak csodák!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22656

Nem értünk egyet...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22655

jobbak a baszkok, megérdemelt vezetés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22654

Ugyanaz a forgatókönyv, mint az odavágón... Játszunk, nálunk a labda, helyzetek is vannak, persze kimaradnak. Ezek meg két kontrából találnak két gólt. Ez a büdös paraszt sem fogja még egyszer így eltalálni a labdát, mint az első gólnál. Nem hiszem el tényleg, hogy így összejöjjön nekik minden mindkét meccsen... Nem véletlenül tartottam a bírótól, nagyon szarul fúj, megint össze-vissza rugdalnak minket, következmények nélkül. A második góljuk előtt büntetőt kellett volna kapnunk kezezés miatt, mi ez, ha nem részrehajlás? Én nem adom fel, remélem a csapat sem!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22653

Palmo beküldte:
Ha nem ezt a bírót kapjuk, akkor a félidő 0-0 lenne!

Az első félidő alapján nincs az a bíró, aki tovább tudna minket juttatni, jelenleg erre vagyunk képesek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22652

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Ha nem ezt a bírót kapjuk, akkor a félidő 0-0 lenne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22651

  • tzkg
  • tzkg profilkép
  • Nem elérhető
  • most kezdődik életed hátralevő része
3 nagy helyzet amit kihagytunk, mindkét gól a jobb oldalról, persze ahol előtte Linót faltolták és sehol se volt, ez kevés lesz...
Ha Grizinek nem megy,... és ha nem játszik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 10 órája #22650

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Na, jó éjt. Nem nézem ezt a csicskagyászt.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22649

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Faszomat a két csokiteniszcsillagba...
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22648

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
ZoliZoltán beküldte:
Ez most hogy lehet???
Nem adja magyar adó???
Egy spanyol kupa elődöntőt???

Felvételröl megy majd fél 2-től a Sport 2-n. :lol:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22647

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Egyelőre ugyanolyan súlytalan akarás a részünkről. Nem jött be a gyors gól taktika.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22646

Ez most hogy lehet???
Nem adja magyar adó???
Egy spanyol kupa elődöntőt???
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22645

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
biashead beküldte:
Ha másnak is akad, mint nekem, akkor kapcsoljatok át a DirecTV Sportsra.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22643

Sebi, ez a link nem indul el... Állókép, meg nem nagyon játszik...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 11 órája #22640

Remélem a Jóisten visszaadja azt, amit az odavágón elvett! Mégegyszer nem lehet akkora mázlija a baszkoknak, mint akkor, és mi sem fogunk mindent kihagyni. Bízom benne, hogy a bíró nem nyúl bele a meccsbe, ha fair play-t kapunk, és hozzuk a valós tudásunkat, meglehet a továbbjutás! Remélem, Morata ezúttal betalál az üres kapuba... :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 12 órája #22638

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 12 órája #22637

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 17 órája #22629

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a szőröstalpúak ellen:



A Sport 2 csak hajnalban adja felvételről. Pfff...
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 4 hete 17 órája #22628

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Newl, küldjed, köszi előre is!
Jsvaslom az Imgbb-t, nagyon könnyen használható, én is oda rakom a videófájlok indexképeit.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 2 napja #22617

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Szerintem én vagyok az, aki a legtöbbet elégedetlenkedik! Amfannak is persze igaza van, hogy nem egyformák a feltételek, de sajnos ezzel az irányvonallal én személy szerint nem tudok azonosulni! Akkor mondják azt, hogy ujjáépítik a keretet, és nem tudunk a BL-helyekért harcolni, jöjjenek a fiatalok és a rebuild. 10. hellyel is boldog lennék, ha saját nevelésű fiatalok játsszanak. De én ezt a Söyüncü, Azpilicueta, Savic stb. vonalat továbbra sem élem. Továbbra is leülok minden meccset megnézni idestova 25 éve! De azért egy Almeríat tegyünk már helyre egy 3-4-5 góllal! Írtátok, hogy harcoltak meg mentek, mint a meszes, hát ez az alap! Talán ha mi is így mentünk volna, nem lett volna probléma. Továbbra is Aúpa Atleti! Reméljük, jobb lesz a szezonzáras, és jut nekünk egy kis öröm is. Atleti-Interen kint leszek, ha gondoljátok, beküldök egy pár képet. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 2 napja #22616

Pedig ha már a Józsi komám is beír, aki foggal-körömmel védi a csapatot mindig, és alapból ódzkodik a megnyilvánulásoktól,... akkor ott gondok vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 3 napja #22615

Azért sosem lett szólva, hogy nem lehet negatív dolgokat írni, csak kurva unalmas folyton ugyanazt olvasni. :lol: Én próbálok észérvvel élni a sok negatív dologra, és soha nem szólok meg érte senkit, egyszerűen megírom, hogy én másképp gondolom. Ez amúgy csak itthon van, kint nem tapasztaltam ennyire negatív dolgokat, de a lengyelek, meg a németek sem ennyire borúlátóak, de én ezt betudom a jó kis magyar mentalitásnak. A jó az jöhet, nem történt semmi, de ha kicsit rosszabb a helyzet, már háborgunk. Pedig még mindig "kicsik" vagyunk kint, bármennyire is próbálják elhitetni velünk az ellenkezőjét. Feleannyi pénzből élünk még mindig mint a madrid, de itt azokat az eredményeket várjuk el mint az övék? Lehetnek bravúrok, de hosszútávon mindig a pénz nyer. És bocs, de én tudok örülni egy 5-0-s győzelemnek, főleg ha személyesen látom. De mindegy is, nem akarok megtéríteni senkit, azt írtok amit akartok...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 3 napja #22614

Olyan frankókat írogattok, hogy nekem már kárognom sem kell. A Las Palmas 5-0 után hadd ne örömködjünk már. Vagy lassan már igen? Végülis a novemberi szégyenteljes 2-1 után az 5-0 fejlődés. Viszont az Almería elleni decemberi otthoni 2-1-es győzelem után ez a 2-2 picit visszaesést sejtet. Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 3 napja #22613

Én attól, hogy nem írkálok ide folyamatosan, hidd el Bálint, hogy kitartok a csapat mellett, de a tegnapi az már sok volt nekem is. Az meg, hogy ki mit szól hozzá a meccsekhez és mikor, mindenkinek szívügye. De azt megfigyeltem hosszú évek alatt, mert a hozzászólásokat mindig olvasom, itt nem lehet negatív dolgot írni, mert rögtön megszólják.
Úgyhogy nagyon jó volt a csapat, Simeone is kurva jól cserélt, játékosaink pedig nagyon odatették magukat, jövőhéten a Bilbaót pedig simán kiverjük a kupából.
Hozzátenném amúgy, játszon bárhogy a csapat, én mindig megnézem minden mérkőzésünket, ha anyagilag bírnám, még a mai napon is kimennék bármelyik meccsünkre, mert imádom ezt a klubot.
De a tegnapi véleményemet akkor is tartom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 3 napja #22612

Hú, de nagy lett hirtelen a forgalom... Múlt hétvégén meg mekkora csend volt. Na mindegy, biztosan megint túl elfogult vagyok. Mondjuk én akkor is tudok lelkesedni, ha nem sziporkázunk. Hülye Morata pedig csendet teremthetett volna, de sajnos kihagyta a kihagyhatatlant a végén...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 1 hónapja 3 napja #22610

Moratát inkabb hagyjuk is, én is mindig elhiszem, hogy milyen jó csatárunk van, aztán szezon felénél csak rá kell jönni mindig, hogy benéztem... megint! :lol:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.