Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 5 napja #22692

biashead beküldte:
ZoliZoltán beküldte:
Na én erre mit mondjak?
'98 óta vagyok Lila.

Zoli, az orvostudomány mai állása szerint ez már gyógyítható. :lol:

Ez már ugyan nem. :) B)

Aúpa! ;)

Amúgy remélem, az óravisszaállítás után hamarosan átállunk a vasárnap esti 22:00-ás, esetleg a 23:15-ös kezdőrúgáshoz.... :sick:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 5 napja #22691

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
(Bocs, de ez tőled full hiteltelen. :evil:)

Jogos, Sebi!

Dehogyis. Cdak húzlak, mert most kivételesen nem károgtál. ;)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22690

(Bocs, de ez tőled full hiteltelen. :evil:)

Jogos, Sebi!
Ács Józsi barátom nevében írom akkor, mert ő minden meccsen kint van, volt és lesz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22688

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Mások károgónak címkézése szerintem minősítés, mintha a véleménye nem számítana, mert amúgy is csak fölösleges jajjveszékelés.

Nekem minden hozzászólás fontos, és mindegyiket el is olvasom az utolsó betűig, sőt, sajnálom, hogy a többiek a régiek közül már nem írnak be. (Deka, Manolo, stb.)

Én itt befejeztem a szájtépést, nem gondolram volna, hogy egy szimpla jószándékú kérés ide fajul. Aúpa!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22687

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
ZoliZoltán beküldte:
Na én erre mit mondjak?
'98 óta vagyok Lila.

Zoli, az orvostudomány mai állása szerint ez már gyógyítható. :lol:

Hajpa-yes beküldte:
ZoliZoltán! A szín maradhat, válts várost....(Kmét)... Itt van sikerélmény is!!

Bocs, de ez tőled full hiteltelen. :evil:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22686

Hajpa-yes beküldte:
Mindenki nyugodjon le. Verünk az Internek 3-at és minden a régi lesz.


Én is bízom a továbbjutásban, de ha nem sikerül is, szeretni fogom a csapatot, de a véleményemet akkor is leírom, ha nem sikerül a továbbjutás. Csak ne legyek fikázva, azt nem élném túl. Baszdki, mi lesz, ha negatívumot írok? Az élet akkor is megy tovább, de a tény az tény marad. Aúpa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22685

Mi az, hogy senki nincs minősítgetve? Mindenkinek le van oltva a hozzászólása, aki nem potitívumot ír. A tegnapi meccs alapján a jobb csapat jutott tovább, nem a szerencsésebb. Basszus, imádom ezt a klubot, de lássuk már be, ha jobb az ellenfél. Unalmas ez a mákosabb, meg köcsög bíró dolog. Nem szégyen a jobb csapattól kikapni, a tegnapi meccsen pedig sokkal jobb volt a Bilbao.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22684

Mindenki nyugodjon le. Verünk az Internek 3-at és minden a régi lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22683

Milyen minősítgetősdi??? Miről beszélsz??? Én nem minősítgettem senkit, nem tudom, hol láttál ilyet. Felőlem azt ír mindenki amit akar, az meg hadd ne tetszen már, hogy fikázva van folyton csapat, edző, vezető, stb. Itt inkább én vagyok minősítgetve, hogy foggal-körömmel védem őket. Nálam erről szól a dolog, a csapat mellett bajban, mindenkor. Az már más dolog, hogy ez másnak teljesen mást jelent. Minden csapat életében van hullámvölgy, akkor kell még inkább melléállni, nem még belerúgdalni. Van egy ismerősöm, olvassa az oldalt, nem nekünk szurkol, de azt mondja, nem ír be rosszat, megteszik azt mások, akik nekünk szurkolnak. Hát ennyi, ez tényleg "büszkévé" tesz...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22682

ZoliZoltán! A szín maradhat, válts várost....(Kmét)... Itt van sikerélmény is!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22681

Na én erre mit mondjak?
'98 óta vagyok Lila.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22680

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Még valami: Nincs annál fájdalmasabb dolog, mint az a látvány, amikor a csapatunkkal feltörlik a gyepet. Ez történt a kupaelődöntőkön. A Bilbao megtanulta azt a leckét tőlünk, amit még a tizes években kapott tőlünk, és lássuk be, csillagos ötösre vizsgáztak belőle.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22679

Én is mindig károgok. Hmm. Ez van. Ilyen vagyok.
Megpróbálok változtatni ezen...


De tartom, hogy ezzel a kerettel egy jobb edző magasabb szintre jutna.


És mondom ezt megint úgy, hogy imádom Simeonét (csak köszönetet lehet neki mondani), de most már nagyon jó lenne a váltás.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22678

Szerintem egy rakat vesztes meccs után ez teljesen normális... Mondjuk én győztes meccs után is tudok károgni... De a Reált az idén leléptük...!! Aúpa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22677

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Köszönöm, hogy mindenki magának érzi a kérésemet. Bálint, erre tényleg totál semmi szükség. Soha nem kritizáltalak személyedben, elfogadtalak olyannak, amilyen vagy, végletekig optimistának. Sőt, nem egyszer a te optimizmusod ültetett le egy-egy meccskor a tévé elé. De ez a minősítgetősdi szerintem az a pont, ahova nem szabadna süllyednünk.

Azt hiszem, az elmúlt tizenévben bizonyítottam elégszer az elköteleződésemet, moderálom a fórumokat, terabájtnyi anyagokat töltök fel minden évben ingyen eléréssel, sokszor olyasmiket, amik nekem pénzbe kerülnek. Megszerzek hosszú összefoglalókat azoknak, akik utólag nem akarják a 2 órát végignézni, de a legfontosabb momentumokat látni szeretnék a meccsből.

A spanyol közvetítések sokszor 1 órával hosszabbak (a két elődöntőnek 1-1 órás felvezetője volt!), ezt itt nálunk bárki online megnézheti Movistar előfizetés nélkül. Ez nekem heti szinten 1-2 teljes nap munka egy 8 hónapos baba és 40 órás munka (és 4:30-as kelés) mellett. Nem ragozom tovább.

Akkor most én is dobjam mindezt el, mert másoknak más a véleménye? Ez nem véleményközösség hanem Atleti-fórum, a klub iránt érzett hűség köt minket őssze, nem a véleményünk.

Szerintem.

Aludj rá egyet és gyere vissza megújult erővel. Aúpa Atleti!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22676

Egy mezei fórumon vagyunk. Bárki bármit hozzászólhat. Ahogy Sebi is írta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22675

Nem értem, mit hisztizel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22674

Ne csüggedj Bálint! Nem vagy egyedül! Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22673

Én innentől szépen leszarom ezt az egészet. Írjatok csak, átkozódjatok, ezredszerre is ugyanazt, én bele(belétek)fáradtam. A sok okos akkor írjon szépen cikkeket, meg képviselje a klubot, legalább jót röhögnek majd rajtunk, hogy ezek még a saját csapatukat is folyton csak szapulják. Sok sikert nektek hozzá!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22672

Az elmúlt 6 meccsünkön lett 4 vereségünk, 1 frenetikus győzelmünk és egy a tök utolsó Almeria elleni szégyenteljes döntetlen. És ebben láttátok ti a fejlődést. Nem is értem. De inkább kussolok és nem szítom a tüzet. Mert a jelen helyzetben a Bilbaóval küzdünk a 4. helyért. Ezek meg most vertek bucira minket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22671

Nézzétek meg, hogy mit tippeltem. Az amúgy is mindenki előtt világos véleményem megkoronáztatik... Csak Bálint, azt ne hidd, hogy ezt mi mind élvezzük... Csak tehetetlen dühünket vetítjük ide ki. Én már nem is tudom, mióta károgok. De lassan te károgsz miránk károgókra, csak nem veszed észre...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22670

Ezzel a kerettel ilyeneket égni,... és akkor most majd kiütjük az Intert!
Ébredjetek mar fel!
Cholóval megrekedtünk ezen a szinten: bajnokság dobogó. BL csoportkör vagy talán tovabbjutás, és egyből kiesés.
Most itt volt a lehetőség a kupában, kiesett a két divat.
Megint beszartunk.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22669

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Bálint, légy szíves, ne minősítsd a topiktagokat. Mindenki hadd íron azt, amit jónak lát. Azoknak a tagoknak is adott a lehetőség, hogy dícsérjék a látottakat, akik jó ideje hallgatnak. Gondolom, nem véletlenül.

Irány a döntő!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22668

amfan beküldte:
Persze gólra játszák ezt, de a két meccs alapján egyáltalán nem a jobb csapat jutott tovább. Lehet itt károgni, meg vigyorgós szmájlikat küldeni, de így van. Az odavágós bíró-mázli faktor hatalmas segítség volt a baszk kutyáknak, de ezen a meccsen sem kaptunk meg egy büntetőt 0-1-nél. Egyik meccsen sem játszottak le minket, egyszerűen nekik minden összejött, nekünk meg semmi. De persze ez az örök elégedetleneket nem érdekli, hiszem itt egy újabb alkalom szidni Simeonét meg a csapatot. Hát egészségetekre, nyomjátok csak, eddig úgy sem olvastuk még eleget! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Még jó, hogy a minden elveszített meccs után olvasható "nem volt szerencsénk" szöveg, csöppet se unalmas.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22667

Persze, gólra játszák ezt, de a két meccs alapján egyáltalán nem a jobb csapat jutott tovább. Lehet itt károgni, meg vigyorgós szmájlikat küldeni, de így van. Az odavágós bíró-mázli faktor hatalmas segítség volt a baszk kutyáknak, de ezen a meccsen sem kaptunk meg egy büntetőt 0-1-nél. Egyik meccsen sem játszottak le minket, egyszerűen nekik minden összejött, nekünk meg semmi. De persze ez az örök elégedetleneket nem érdekli, hiszem itt egy újabb alkalom szidni Simeonét meg a csapatot. Hát egészségetekre, nyomjátok csak, eddig úgy sem olvastuk még eleget! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22666

Ákos beküldte:
amfan beküldte:
Ákos, halljuk az első bölcsességet! :lol:
Minden fasza, nem volt szerencsénk. Ezzel a fiatalított kerettel vállalható néhány kisiklás. A Las Palmast szarrá vertük, tehát nincs gond. Az Intert szét fogjuk cincálni apró darabokra. Aupa Atleti! Remélem, jó lesz.
Nagyszerű! De azt kihagytad, hogy Cholo takarogggyyy!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22665

Palmo beküldte:
Aki azt mondja, hogy megérdemelten jutott tovább a bilbao, az másik meccset nézett. Nem játszottak jobban most sem, az első meccsen meg pláne. És azt se mondja senki, hogy a bíró nem nyúlt bele a mérkőzésbe. Nagyon idegesítő, de ez van, menni kell tovább!
:cheer: :lol: :lol: :lol:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22664

Ole - ole - oleee
Cholo Simeoneee !!!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22663

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 3 hete 6 napja #22662

0-4 lett két meccs alatt, ezt nem lehet a bíróra vagy szerencsére fogni. Az első meccsen jobban játszottunk, el is dönthettük volna a párharcot, de nem rúgtuk be a helyzeteinket, csak magunkra mutogathatunk. A második meccsen már azt a nézetet sem osztom, hogy jobbak lettünk volna. Kevés támadást vezettek, de mivel a védelmünk egy orrvérzést se tudna megállítani, így is nekik sikerült több és veszélyesebb helyzetet kialakítani. Abban viszont tudok csatlakozni, hogy most már ez van, ezt kell szeretni, remélhetőleg hazai pályán az Inter ellen tudunk valamit még alkotni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.