Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17953

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Jaaaaaj.Viszont akkor sorfalat kellene állnunk nekik és megtapsolni.......hát most eszmélek...

Fostál a meccsig, mi? :silly:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17925

gyuff beküldte:
Sztem Simeone továbbra is kész játékosokban gondolkodik, 25 felett minimum. Jó lenne ifibol is egy két fiatal pedig.

Simeone mostanában csak a kiégett "szarokat" szereti, már bocsánat a kifejezésért, aztán nem csoda ha beégünk velük. Fiatal játékos, ide csak játékostemetőbe jön. Sok sót nem fog megélni, a túlságosan óvatos duhaj Simeonétól.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17924

Sztem Simeone továbbra is kész játékosokban gondolkodik, 25 felett minimum. Jó lenne ifibol is egy két fiatal pedig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17923

Állítólag Enzo Fernandez jöhet hozzánk a Riverből. Szerintem óriási tehetség. Jó lenne ha valós lenne a hír és persze nem adnánk kölcsön egyből...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17922

Anak azért örülök hogy azért rajtunk kívül is van egy igazi Latabár brigád a Man City képében.Egy Reál Madrid 90 perc alatt nem találta el a kaput..majd 90-és 91 között szereznek 2 gólt......haha...vicces
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17921

Közben kisült a mákosguba Madrid homoszexuális felén úgy néz ki ..Vicc de a szezon elején nálunk papíron értéktelenebb és gyengébb keretükkel is megnyerik a Bl-t is szerintem...Bár ez nem a két csapat közti különbség sokkal inkább Simeone és Ancelotti közti különbség. :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17920

ATLETibó beküldte:
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Dybala úgynéz ki megállapodott az Interrel. Maradna Olaszországon belül.

Már nem olyan jó vétel mint pár éve lett volna. Nem olyan nagy kár érte feltéve persze hogy valami épkézláb támadósort össze tudunk rakni jövőre.

Viszont így Lautaro Martinez nem valószínű, hogy marad (különösen, hogy Lukaku érkezése is sanszos), és hát a hírek szerint nagyon akarjuk Félix mellé.
,

Azt jól is tesszük. Neki én is örülnék ha jönne. Bár kétlem sajnos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17919

Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Dybala úgynéz ki megállapodott az Interrel. Maradna Olaszországon belül.

Már nem olyan jó vétel mint pár éve lett volna. Nem olyan nagy kár érte feltéve persze hogy valami épkézláb támadósort össze tudunk rakni jövőre.

Viszont így Lautaro Martinez nem valószínű, hogy marad (különösen, hogy Lukaku érkezése is sanszos), és hát a hírek szerint nagyon akarjuk Félix mellé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17918

Hajpa-yes beküldte:
Dybala úgynéz ki megállapodott az Interrel. Maradna Olaszországon belül.

Már nem olyan jó vétel mint pár éve lett volna. Nem olyan nagy kár érte feltéve persze hogy valami épkézláb támadósort össze tudunk rakni jövőre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17917

SzabiBali beküldte:
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Ma beszélgettem egy focihoz konyító barátommal aki teljesen semleges a témában és két mondatban elmondta az érzéseit.
Azt mondta:Neki semmi baja alapvetően az Atleticóval,szenzációs játékosai vannak,de azt nem érti hogy miért nem akarnak focizni????Az anyag bőven megvan hozzá.......Én erre isten igazából nem tudtam mit mondani csak annyit hogy ha a főnök azt mondja hogy védekezz,akkor védekezel...ennyi.Mondom nekem 3-4 éve ez a bajom még úgy is hogy egy éve ilyenkor bajnokok lettünk....

Nem tudom veled is volt-e ilyen de én tavaly amikor bajnokok lettünk... (bár akkor is és most is tartom hogy Suárez extrája és az alaposan meggyengült divatok kombinációjának köszönhetjük azt a bajnokságot amiben sokszor a mázli is mellettünk állt. Ettől függetlenül volt pár meccs egy időszakban amiben szerintem élvezetesen játszottunk aztán a legvégére a szezonnak így is majdnem elkúrtuk és már lehetett látni mi lesz a jövőben mert totál szétcsúszott a játék.) ....hogy elkezdtem agyalni rajt nem-e mégis másoknak van igaza hogy "boomerkednek" a veterán fanatikusok akik legalább 15 éve szurkolnak ennek a csapatnak azok szinte mind hangot adtak a nemtetszésüknek..mostanra még Amfan is többször finoman kritizálta a csapatot pedig aztán ha valaki akkor Ő minden körülmények közt kiáll érte. Én határozottan azt gondolom hogy Simeone olyan régen van itt hogy szinte egy generációnyi szurkolótárs azon "nőtt fel" hogy Ő ül a padunkon..nekik nincs nélküle Atletico mert vele szerették meg a csapatot. Számukra a kettő egy és oszthatatlan. Tavaly agyaltam rajt hogy biztos velünk van a baj..károgunk..sok meccset láttunk már..sok nagy csatát..sokszor hallgattuk mások dicsekvését a saját csapatukban és túl sokszor vitáztunk másokkal hogy védjük szeretett csapatunkat. Már ott tartunk hogy meghalljuk a kölyök szót valahol és kapásból Torres ugrik be . És lehet kiégtük .Lehet tényleg ez a jelen és a jövő amit látunk a csapattól hisz bajnokok lettünk.. De kit érdekel az ha közben elvesznek a valódi értékek? Az élvezetes játék..az első perctől az utolsóig tartó küzdelem. Az idei év bebizonyította hogy az öregek látták jól a dolgokat...Simeone biztosan marad szóval a következő is ezt fogja megerősíteni sajnos. Nagyon rossz irányba halad a csapat és az egyetlen megoldásnak továbbra is az tűnik hogy Cholotól búcsút kell venni..

Én 16ban kezdtem el követni a csapatot, mert tetszett a klubb filozófiája. Olcsó, fiatal játékosokbol hozzuk ki a legtöbbet, neveljük ki őket, és bár el-el adogatjuk sztárjainkat, mindig tudjuk őket olcsón, jó minőségü játékossal pótolni. Ebbe anno tökéletesen beleillett Simeone filozófiája, és valahogy ezt a virágzó kapcsolatot egy szinttel tudta emelni. De amióta mi is nagycsapatnak vagyunk számítva, azóta konkrétan minden amiért ezt a csapatot szerettem elveszett. De a szeretetem meg sajnos, vagy nem sajnos megmaradt. Szerintem is sokkal jobb lenne a csapatnak, ha a mester lelépne, ahogy szerintem 1-2 kivétel nélkül mindenki ezt szeretné. Ezért is szurkolok, hogy égjünk be egy kicsit, és ne játszunk jövőre a blbe. Ez gonoszan hangzik, de ha ez eredményezi azt, hogy Simeone lelépjen, és helyette Gallardo, vagy esetlegesen Pochettino jönne, szívesen vállalnám ezt az egy évet.
Meg amúgy is jo tenne szerintem. Az új edző kissebb nyomás alatt, többet kockáztatva tudna játszatni a csapatot. Tudna meríteni sok helyről, hisz az akadémián van vagy 5 játékos (pontosabban Serrano, Barrios, Ibrahim, El Jerabi, Camello) akikkel simán lehetne új taktikát csinálni, es alapbol a csapat tele van különböző egyénekkel, akik ha tudnának szabadon játszani simán legyőznénk mindenkit. A csapatunk most extrém sok pénzt fog kapni az új mezszponzorból, és a stadionunk is új nevet fog kapni, hiszen a Wandával lejár a szerződésünk, így számíthatunk egy nagyobb összegre. Emellé az új edzőnek nem kellő játékosokból jött összegekkel simán össze lehetne dobni egy új csapatot. De ez csak hiú ábránd, szerintem Simone simán lehúz itt egy 10 évet, amíg minden nagy játékos kiöregszik, és helyükre középszerek jönnek, akiket más edző nem tud rendesen irányítani.

Jó lenne de szerintem is az a helyzet hogy még akkor sem megy ha nem jutnánk a bl-be. És igen igazad van..ha középszer munkásemberekkel rakja tele a csapatot a távozó és/vagy kiöregedő minőségi játékosok helyén emellé még az általad is felsorolt fiatal tehetségeink is vagy lelépnek vagy a süllyesztőben végzik akkor tényleg nagyon nehéz lesz váltani egy új edzővel is. Ezért is lenne sürgető a válltás. Mert biztos vannak akik most is úgy értékelik hogy áh hát eddig eljutottunk a bl-ben..meg a bajnokságban is lehetünk még másodikak minek akarják ezek elküldeni Cholot? Közben meg pont azt nem kellene megvárni hogy leépítse a csapatot..de mi csak szurkolók vagyunk. Egyszer ez is véget fog érni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17916

Dybala úgynéz ki megállapodott az Interrel. Maradna Olaszországon belül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17915

Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Ma beszélgettem egy focihoz konyító barátommal aki teljesen semleges a témában és két mondatban elmondta az érzéseit.
Azt mondta:Neki semmi baja alapvetően az Atleticóval,szenzációs játékosai vannak,de azt nem érti hogy miért nem akarnak focizni????Az anyag bőven megvan hozzá.......Én erre isten igazából nem tudtam mit mondani csak annyit hogy ha a főnök azt mondja hogy védekezz,akkor védekezel...ennyi.Mondom nekem 3-4 éve ez a bajom még úgy is hogy egy éve ilyenkor bajnokok lettünk....

Nem tudom veled is volt-e ilyen de én tavaly amikor bajnokok lettünk... (bár akkor is és most is tartom hogy Suárez extrája és az alaposan meggyengült divatok kombinációjának köszönhetjük azt a bajnokságot amiben sokszor a mázli is mellettünk állt. Ettől függetlenül volt pár meccs egy időszakban amiben szerintem élvezetesen játszottunk aztán a legvégére a szezonnak így is majdnem elkúrtuk és már lehetett látni mi lesz a jövőben mert totál szétcsúszott a játék.) ....hogy elkezdtem agyalni rajt nem-e mégis másoknak van igaza hogy "boomerkednek" a veterán fanatikusok akik legalább 15 éve szurkolnak ennek a csapatnak azok szinte mind hangot adtak a nemtetszésüknek..mostanra még Amfan is többször finoman kritizálta a csapatot pedig aztán ha valaki akkor Ő minden körülmények közt kiáll érte. Én határozottan azt gondolom hogy Simeone olyan régen van itt hogy szinte egy generációnyi szurkolótárs azon "nőtt fel" hogy Ő ül a padunkon..nekik nincs nélküle Atletico mert vele szerették meg a csapatot. Számukra a kettő egy és oszthatatlan. Tavaly agyaltam rajt hogy biztos velünk van a baj..károgunk..sok meccset láttunk már..sok nagy csatát..sokszor hallgattuk mások dicsekvését a saját csapatukban és túl sokszor vitáztunk másokkal hogy védjük szeretett csapatunkat. Már ott tartunk hogy meghalljuk a kölyök szót valahol és kapásból Torres ugrik be . És lehet kiégtük .Lehet tényleg ez a jelen és a jövő amit látunk a csapattól hisz bajnokok lettünk.. De kit érdekel az ha közben elvesznek a valódi értékek? Az élvezetes játék..az első perctől az utolsóig tartó küzdelem. Az idei év bebizonyította hogy az öregek látták jól a dolgokat...Simeone biztosan marad szóval a következő is ezt fogja megerősíteni sajnos. Nagyon rossz irányba halad a csapat és az egyetlen megoldásnak továbbra is az tűnik hogy Cholotól búcsút kell venni..

Én 16ban kezdtem el követni a csapatot, mert tetszett a klubb filozófiája. Olcsó, fiatal játékosokbol hozzuk ki a legtöbbet, neveljük ki őket, és bár el-el adogatjuk sztárjainkat, mindig tudjuk őket olcsón, jó minőségü játékossal pótolni. Ebbe anno tökéletesen beleillett Simeone filozófiája, és valahogy ezt a virágzó kapcsolatot egy szinttel tudta emelni. De amióta mi is nagycsapatnak vagyunk számítva, azóta konkrétan minden amiért ezt a csapatot szerettem elveszett. De a szeretetem meg sajnos, vagy nem sajnos megmaradt. Szerintem is sokkal jobb lenne a csapatnak, ha a mester lelépne, ahogy szerintem 1-2 kivétel nélkül mindenki ezt szeretné. Ezért is szurkolok, hogy égjünk be egy kicsit, és ne játszunk jövőre a blbe. Ez gonoszan hangzik, de ha ez eredményezi azt, hogy Simeone lelépjen, és helyette Gallardo, vagy esetlegesen Pochettino jönne, szívesen vállalnám ezt az egy évet.
Meg amúgy is jo tenne szerintem. Az új edző kissebb nyomás alatt, többet kockáztatva tudna játszatni a csapatot. Tudna meríteni sok helyről, hisz az akadémián van vagy 5 játékos (pontosabban Serrano, Barrios, Ibrahim, El Jerabi, Camello) akikkel simán lehetne új taktikát csinálni, es alapbol a csapat tele van különböző egyénekkel, akik ha tudnának szabadon játszani simán legyőznénk mindenkit. A csapatunk most extrém sok pénzt fog kapni az új mezszponzorból, és a stadionunk is új nevet fog kapni, hiszen a Wandával lejár a szerződésünk, így számíthatunk egy nagyobb összegre. Emellé az új edzőnek nem kellő játékosokból jött összegekkel simán össze lehetne dobni egy új csapatot. De ez csak hiú ábránd, szerintem Simone simán lehúz itt egy 10 évet, amíg minden nagy játékos kiöregszik, és helyükre középszerek jönnek, akiket más edző nem tud rendesen irányítani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17914

De hogy valami jót is írjunk ...elméletileg a csapat nem fog sorfalat állni a buziknak a sportszerűtlen nyomás miatt amit az elfogult médiumok helyzetek ránk a napokban. Én ennek örülök..lehet mondani hogy sportszerűtlen szurkoló vagyok de ezeknek a büdös életbe se álljunk semmiféle sorfalat akármit nyernek is és bármilyen mélyre kerülünk is a jövőben!! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17913

Hajpa-yes beküldte:
Ma beszélgettem egy focihoz konyító barátommal aki teljesen semleges a témában és két mondatban elmondta az érzéseit.
Azt mondta:Neki semmi baja alapvetően az Atleticóval,szenzációs játékosai vannak,de azt nem érti hogy miért nem akarnak focizni????Az anyag bőven megvan hozzá.......Én erre isten igazából nem tudtam mit mondani csak annyit hogy ha a főnök azt mondja hogy védekezz,akkor védekezel...ennyi.Mondom nekem 3-4 éve ez a bajom még úgy is hogy egy éve ilyenkor bajnokok lettünk....

Nem tudom veled is volt-e ilyen de én tavaly amikor bajnokok lettünk... (bár akkor is és most is tartom hogy Suárez extrája és az alaposan meggyengült divatok kombinációjának köszönhetjük azt a bajnokságot amiben sokszor a mázli is mellettünk állt. Ettől függetlenül volt pár meccs egy időszakban amiben szerintem élvezetesen játszottunk aztán a legvégére a szezonnak így is majdnem elkúrtuk és már lehetett látni mi lesz a jövőben mert totál szétcsúszott a játék.) ....hogy elkezdtem agyalni rajt nem-e mégis másoknak van igaza hogy "boomerkednek" a veterán fanatikusok akik legalább 15 éve szurkolnak ennek a csapatnak azok szinte mind hangot adtak a nemtetszésüknek..mostanra még Amfan is többször finoman kritizálta a csapatot pedig aztán ha valaki akkor Ő minden körülmények közt kiáll érte. Én határozottan azt gondolom hogy Simeone olyan régen van itt hogy szinte egy generációnyi szurkolótárs azon "nőtt fel" hogy Ő ül a padunkon..nekik nincs nélküle Atletico mert vele szerették meg a csapatot. Számukra a kettő egy és oszthatatlan. Tavaly agyaltam rajt hogy biztos velünk van a baj..károgunk..sok meccset láttunk már..sok nagy csatát..sokszor hallgattuk mások dicsekvését a saját csapatukban és túl sokszor vitáztunk másokkal hogy védjük szeretett csapatunkat. Már ott tartunk hogy meghalljuk a kölyök szót valahol és kapásból Torres ugrik be . És lehet kiégtük .Lehet tényleg ez a jelen és a jövő amit látunk a csapattól hisz bajnokok lettünk.. De kit érdekel az ha közben elvesznek a valódi értékek? Az élvezetes játék..az első perctől az utolsóig tartó küzdelem. Az idei év bebizonyította hogy az öregek látták jól a dolgokat...Simeone biztosan marad szóval a következő is ezt fogja megerősíteni sajnos. Nagyon rossz irányba halad a csapat és az egyetlen megoldásnak továbbra is az tűnik hogy Cholotól búcsút kell venni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17912

Ma beszélgettem egy focihoz konyító barátommal aki teljesen semleges a témában és két mondatban elmondta az érzéseit.
Azt mondta:Neki semmi baja alapvetően az Atleticóval,szenzációs játékosai vannak,de azt nem érti hogy miért nem akarnak focizni????Az anyag bőven megvan hozzá.......Én erre isten igazából nem tudtam mit mondani csak annyit hogy ha a főnök azt mondja hogy védekezz,akkor védekezel...ennyi.Mondom nekem 3-4 éve ez a bajom még úgy is hogy egy éve ilyenkor bajnokok lettünk....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17911

a Real is jól fog erősíteni..mi szépen legyengülünk ha hinni lehet a távozókról szóló híreknek..én ezt látom..de amúgy pl egy Darwin Nunez is miért jönne ide?? Azért hogy védekezzen??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17910

amíg mi ilyen töketlen Mojicákkal meg Sarabiákkal kerülünk szóba addig a Barca megszerezte Solert a Valenciából..amúgy példának okáért és szopkodom Pau Torrest már 1 éve de még véletlen se próbálnánk megvenni pedig van olyan jó mint Gimenez..de a Sarabia az kell mikor a Sportingban se tudott mutatni semmit..vicc. .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17909

És ugye gyanús hogy ki fogja az idén a legkevesebb gólt kapni?Bono...ugye ő is az Atletico akadémistája volt anno..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17908

Volt itt már annyi név, nem győzi az ember kapkodni a fejét. Naponta tűnnek fel új nevek, ki tudja kinek lehet hinni. Majd ha bárki is csíkos mezzel a kezében pózol Cerezo mellett, akkor hiszem el hogy idejön. Az már inkább aggaszt, hogy kik mennek el. Akiknek el kéne menni nem mennek, lásd Felipe, és Vrsaljko. De esélyes hogy megy Lodi, Carrasco, Hermoso, és tuti távozik Herrera. És még ki tudja... Aztán Oblak is nagy kérdés...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17906

Tök jó!lesz miből kifizetni Simeone csillagászati bérét!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17905

Úgy olvasom hogy a klub megállapodást kötött egy új szponzorral:A rojiblanco klub megállapodást kötött a WhaleFin digitális kereskedési platformmal a következő öt szezonra. A csapat egy bálnát fog viselni a mellkasán.Ha jól olvasom évi 42 millió eurót fog kapni a klub 5 éven keresztül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17904

A Sportingból erősitene az Atletico.A PSG-től kölcsönben lévő már régóta körbe udvarolt Sarabia és a fiatal spanyol 22 éves jobb hátvédet Pedro Porrot is vinnénk a nyáron.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17871

Ugyanott tartanak, mint mi az első meccs után... Persze megint nem panaszkodhatnak a szerencséjükre, sajnos ez az idény már csak ilyen nekik. Minden összejön. Égjenek a pokolban örökre!!! :evil: :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17870

Nem akarom már megint a Real nevét leírni itt de a tegnapi City elleni meccsen megmutatták hogy akkor is lett volna esélyük ha végig támadunk az angolok ellen..Mondjuk ebből kiindulva valószínűleg a Real ellen is extra defenzív játékkal készülünk majd a bajnokságban sajnos..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17868

Griezmann úgy néz ki marad,sőt ha még lő X mennyiségű gólt,meg is vesszük 40 körül....Valahogy így van a szerződésben.
Nunezt egyébként lassan fél Európa vinné..De jól mondod ha a szarkák kinézték akkor oda megy...sajnos lehet Carrasco is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17866

Marha kíváncsi leszek Cunha mire viszi majd. Nunezzel piszok jó páros lehetne. De az biztos hogy a hozzáállása kiváló úgyhogy majd meglátjuk...még az is lehet hogy egyedül is felnő majd a feladathoz hogy Ő legyen a következő gólzsákunk. Griezmannal most mi lesz akkor végül? Véglegesen marad igaz ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17865

Nunezt a szarkák is vinnék ...ez kb el is dönti a dolgokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17864

De Paul nem biztos hogy a klubnál marad.
Wassra se sok jó vár a nyáron,Simeone nem számol vele,(ezt jól láthatjuk hétről-hétre)
Felix és Correa érinthetetlenek.....Oblak már ..nem....
Samuel Lino a Gil Vicente szélsője 2027-ig ír alá az Atleticónak.Kb 7 millióba fog kerül és a Benfica-Portó páros orra elől vesszük meg,...hogy aztán tuti kölcsön adjuk valamerre........
Ahogy azt leírta már valaki..hirtelen nem ugrik be a neve,(elnézést érte) Suarez helyére Darwin Nunez ,vagy az Elchében játszó Lucas Boyé a tervezet.
Cunha alap ember lesz jövőre,nagyon megvannak vele elégedve és mellé szeretnék az előbb említett két játékos közül valamelyiket(nyilván Nunezt..)
Marcos Alonsó lehet érkezik a Chelseaből,már többször is felröppent a hír...tény hogy ő is szeretne jönni.
Lodiért bejelentkezett a Juventus.
Herrera,Suarez,Lecomte biztos hogy mennek.
Felipe és Vrsaljko kérdéses.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17863

Az a Salzburg ifi,aki az Atletico ifijeinek 5-öt vert,az most a döntőben 6-ot kapott a Benfica ifijeitől...Ez ám a szép teljesítmény egy BL döntőn..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17862

Hajpa-yes beküldte:
Jaaaaaj.Viszont akkor sorfalat kellene állnunk nekik és megtapsolni.......hát most eszmélek...

Olyan mindegy szerintem. Én hiányolom most a szívet idén ebből a csapatból. Nem tudom hányan éreznék rosszul magukat miközben tapsolják a buzikat vagy ha minket legyőzve lennének bajnokok..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.