Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18112

Hajpa-yes beküldte:
27-28 éves játékosok teljesen rendben vannak még.Ilyenkor kicsit elgondolkozok mikor is egy 30 éves támadóra azt mondjuk hogy már öreg...vagy sírva fakadok,vagy inkább lehúzok egy felest mert depresszióba esek a magam 47 évével...Akkor én mi vagyok??Matuzsálem???(mondjuk az rumban jó...)

Focis berkekben már én is túl öreg lennék a magam 34 évével. (nyilván vannak játékosok akik tovább húzzák Zanetti, Ibra Messi Totti, Ronaldo stb még viszonylag jó vagy nagyon jó szinten, de a többség 30 évesen már túl van érdemi pályafutásán és erősen hanyatlik).. ..maximum a karszalagot vihetném..nem mintha "fiatalon" többet értem volna ..hozzám képest Felipe is egy klasszis csak hát én nem éltem meg belőle hogy elfejelgettem a labdát(legalább ebben jó voltam) meg lerúgtam a trükkös gyerekeket a pályáról.. :lol: :lol: Szóval nyugi nem úgy értettem..nem vagy öreg még papa. :evil: :woohoo: Én már a Judoban is érzem hogy nem vagyok olyan mint 27 évesen mondjuk..ez van telik az idő..öregebbnek érzem már most magam és őszintén félek mi lesz majd 50 felé ha már ilyen fiatalon panaszkodom. És ne akarja nekem senki sem azt bemagyarázni hogy Clauss évekig jó lenne meg Mandava is mert nem lesznek. És jó lenne úgy építkezni hogy egy összeszokott keret maradjon meg éveken át gerincnek úgy ahogy eddig egyébként Simeone is csinálta ehhez pedig(hacsak nem klasszis vagy ahhoz közeli játékosokról van szó ) a 29 -30 éves játékosok sajnos "öregek".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18111

balint18 beküldte:
Vrsaljko és Felipe-ről pedig annyit hogy nem csak a kezdőbe kellenek emberek hanem a padra is oda pedig teljesen jók, feltéve ha nem kell sérülés miatt 5-6 meccsnél többet játszaniuk egy szezonban .

Vrsaljko esetében ez igaz és rendben is lenne mert legalább Ő harcol és a belét kiteszi meg annyit nyújt amennyit tud(ettől még nem ez a szint de cserének valóban jó) viszont Felipe agyatlan faszságai már túl szaporák ahhoz hogy itt legyen de ez egy másik téma.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18110

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
de amúgy most mindenkit is bedobnak velünk kapcsolatban aztán lehet csak távozók lesznek meg -ahogy Manolo írta- néhány kiégett szar jön majd mint ez a Clauss
Azért ez enyhe ferdítés. Hogy ne menjek távolra Mandava-t is szarozta mindenki hogy minek ő ide, erre meg az egyik legjobb játékosa lett a csapatnak. Clauss-ról pedig annyit hogy a szezon csapatában benne van a francia ligában és a pletykák szerint 10 millió körül lenne az ára .Amit viszont mindig ki emelnek vele kapcsolatban hogy nem ő az első számú jelölt.

Így igaz.Én voltam az egyik fő ellenlábasa amikor jött és megkövettem már párszor mert az év igazolása lett. Emelt a játéka szintjén is mióta nálunk van. (Egyébként kétlem hogy a következő szezonban is ennyire jó lesz majd Mandava de ne legyen igazam.) És igen én is láttam hogy nem elsőszámú jelölt..becseszne mikor több fiatal és nála jóval tehetségesebb játékost tudnánk hozni helyette akikről más itt is esett szó. Egyénként nem a kora a baj nálam hanem az hogy a Lens most kiemelkedően jó szezont futott és benne ez a Clauss is. De ettől még az elmúlt pályafutása 0. Miközben Mandava azért 3-4 éve már stabilan hozta a középszintet mielőtt hozzánk jött volna.(itt pedig ugye fantasztikusan teljesít eddig ) Nem lehet szerintem a kettőt egy lapon emlegetni. Egyébként Trippier klasszis-közeli védő volt akkor is amikor 28 évesen leigazoltuk. Nem a kor a lényeg hanem a tudás és a teljesítmény amit az elmúlt legalább 2-3 évben letett az adott játékos hacsak nem valami fiatal tehetség mert ott elég egy kiemelkedő év is és onnan már van hova fejleszteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18109

27-28 éves játékosok teljesen rendben vannak még.Ilyenkor kicsit elgondolkozok mikor is egy 30 éves támadóra azt mondjuk hogy már öreg...vagy sírva fakadok,vagy inkább lehúzok egy felest mert depresszióba esek a magam 47 évével...Akkor én mi vagyok??Matuzsálem???(mondjuk az rumban jó...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18108

Trippier is 28 volt amikor idehoztuk. Már korábban írtam Simeone szereti a hasonló korú, elvileg kész játékosokat. Nincs most ebben semmi meglepő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18107

Vrsaljko és Felipe-ről pedig annyit hogy nem csak a kezdőbe kellenek emberek hanem a padra is oda pedig teljesen jók, feltéve ha nem kell sérülés miatt 5-6 meccsnél többet játszaniuk egy szezonban .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18106

Atletitom beküldte:
de amúgy most mindenkit is bedobnak velünk kapcsolatban aztán lehet csak távozók lesznek meg -ahogy Manolo írta- néhány kiégett szar jön majd mint ez a Clauss
Azért ez enyhe ferdítés. Hogy ne menjek távolra Mandava-t is szarozta mindenki hogy minek ő ide, erre meg az egyik legjobb játékosa lett a csapatnak. Clauss-ról pedig annyit hogy a szezon csapatában benne van a francia ligában és a pletykák szerint 10 millió körül lenne az ára .Amit viszont mindig ki emelnek vele kapcsolatban hogy nem ő az első számú jelölt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18095

de amúgy most mindenkit is bedobnak velünk kapcsolatban aztán lehet csak távozók lesznek meg -ahogy Manolo írta- néhány kiégett szar jön majd mint ez a Clauss
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18094

Hajpa-yes beküldte:
Jonathan Clauss a lens 29 éves francia védője is a kiszemeltek között van a jobbhátvéd posztjára.20 millió körüli az ára.

Egyáltalán nem ér annyit és eleve csak Vérszajkó szint a pali. Ráadásul mindjárt 30..ez olyan lesz mint Wass leigazolása ha jön..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18093

Sajnos igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18092

Amennyiben Vrsaljkoval nem születik megállapodás?! Ugye most csak viccelsz. Felipe után őt is próbáljuk megtartani? Remek, erre már tényleg nincs is mit mondani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18091

Jonathan Clauss a lens 29 éves francia védője is a kiszemeltek között van a jobbhátvéd posztjára.20 millió körüli az ára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18090

Pablo Maffeo 24 éves és a Mallorca jobb oldalán védőként és szélsőként is bevetett játékosa is érkezhet,amennyiben Vrsaljkoval nem születik megállapodás.állítólag figyeljük régóta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18089

Pedig Franciaországban jó szezont futott..én csodálnám ha elengednék de ha nem kell és még olcsón is jön akkor az príma lenne. De ne legyenünk telhetetlenek. Legyen a mi mezünkben Mukiele vagy valami hasonló kaliberű védő és akkor már nyugodtabb a helyzet
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18088

Bocsánat.Igazad van.Font pordítva...Szóval ja.Lehet nem ragaszkodnának hozzá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18087

Hajpa-yes beküldte:
Tom.saliba kölcsönben van csak az arsenalnál nem?A Marseille é még.Ergó vihető,nyilván nem egyszerű.
Arsenal játékos csak kölcsönben van a Marseille-nál, de eddig nem számított rá Arteta kötve hiszem hogy nagyon ragaszkodnának hozzá .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18086

Tom.saliba kölcsönben van csak az arsenalnál nem?A Marseille é még.Ergó vihető,nyilván nem egyszerű.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18085

nyavalyás szarkák menjenek máshova lopkodni ..Saliba óriási igazolás lenne de Arteta szerintem nem engedné el. a Mukielés 80% ék meglep nagyon engem..ennyire befutók lennénk?? Ha mindkét srác jöhetne az lenne az igazi nagy dobás hátra..a cb-s gondjaink hosszú távra megoldva lennének. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18084

Közben olvasom hogy Lodiért (is) bejelentkezett a Newcastle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18083

A Transfermarkton egyébként Mukiele érkezésére 80% esélyt jósolnak.Ugye ő is jobb hátvéd a Lipcsében.Viszont Darwin Nunezre 46%-ot adnak.ahogy Mohamed Camarára is aki védekező középpályás,és Sergi Robertóra 31%-ot aki szintén védekező.Az első kettő említett egész jó is volna szerintem.De rajtuk kívül van itt még 16 játékos,olyanok mint Lewnadovski,Dybala,Saliba(aki igencsak jó volna)Raul de Tomas,Lautaro...stb..stb...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18082

Marca.com, AS.com, Transfermarkt.de, és a facebookon vagyok pár Atletico oldalra regisztrálva,ott is beugranak néha.De azokat biz'isten pontosan nem tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18081

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
HAjpa! Hol olvasod ezeket a hireket?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18080

Hajpa-yes beküldte:
Nahuel Molina az Udinese és az argentin válogatott jobbhátvédje a kiszemelt csapatunk jobb oldalára.Papíron 20 millió lenne az ára.KB.Az eredetileg kinézett Matty Cash állítólag nagyon drága lenne a klub szerint.Személyes megjegyzésem hogy az Argentínnek jobban is örülnék.Bár nem tudom rendelkezik-e eu-s útlevéllel.

Mahuel Molina az év egyik legjobb igazolása lenne. Illik nagyon a csapatunkba, és marha tehetséges.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18079

Hajpa-yes beküldte:
Nem is olyan biztos hogy Correa maradni fog....egyre több helyen olvasgatom...

Befosok ha a leggólerősebb megmaradt támadónk is elmegy ..akkor rögtön egy klasszis csatár mellé kellene még valaki más is Cunhán kívül (Grízt nem hiszem hogy vehetjük ide a fiatalokat meg Cholo úgysem engedi játszani) Eddig úgy néz ki többet veszthetünk mint nyerhetünk idén nyáron de még nagyon korán van..a török gyerek amúgy jó kis védő és szerintem 40 et is megér a mai árak mellett bár nem a legjobb erősítés lenne hátra az tény de Savic szintjét tuti hozná.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18078

Nem is olyan biztos hogy Correa maradni fog....egyre több helyen olvasgatom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18077

Morata miatt az Atletico és a Júve folyamatos tárgyalásban vannak.35-öt nem akarnak az olaszok fizetni,de 15-öt egy évre kölcsön lehet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18076

Grbic visszatér a Lilletől,ahol egy ideig követtem munkásságát,addig stabil kezdő volt.De vége felé már nem vele kezdődött a névsor.Szerintem előnyére vált ez az egy év.Kérdés hogy Oblak marad-e???A Klub továbbra sem akar letenni a török Söyüncüről aki a Leichester közép hátvédje jelenleg,és egy éve is már elszerettük volna hozni.Sajnos mostanra a blancók és a bőrszalonna is ráakar repülni többek közt...De mivel 40 misi körüli az ára....had vigyék..De elgondolkodok újfent hogy a Barca megint nagy bevásárlást tart...Kérdem én hogy miből??????Egy éve majdnem csődbe ment a klub.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18075

Nahuel Molina az Udinese és az argentin válogatott jobbhátvédje a kiszemelt csapatunk jobb oldalára.Papíron 20 millió lenne az ára.KB.Az eredetileg kinézett Matty Cash állítólag nagyon drága lenne a klub szerint.Személyes megjegyzésem hogy az Argentínnek jobban is örülnék.Bár nem tudom rendelkezik-e eu-s útlevéllel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18074

Hajpa-yes beküldte:
jaaaaj istenem.Olyat olvastam hogy a Reál Garreth Bale-t szerette volna ránk tukmálni.De ha minden igaz nemet mondtunk azonnal....

ha fizetnek érte hogy jöhessen se kell..Viszont Jovicot ingyen vagy nagyon olcsón átdobhatnák..szerintem sokkal több van benne mint amit ott mutat ..de legjobb az lenne ha se a Realból sem a Barcából nem igyekeznénk szerezni embereket..Suárez bizonyított meg Llorente is de ne csináljunk rendszert belőle
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18073

Felipe is hivatalosnak tűnik.2023-ig aláírt,de valami meccs mennyiséget olvastam záradékként...
És Kamara is igaz hogy a Villába igazolt inkább.Dybalát is fűzi Totti hogy igazoljon a Rómába.Eddig az Interről olvastam....Ez eddig nulla....na de csak most kezdődött...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.